1e Divisie - 2017 / 2018 - Statistieken

Klassement 180 Overzicht 100+ Finish

Statistieken 501 Statistieken 701 Statistieken TacTics

Klassement

Nr.TeamAantalVoorTegenWinstPunten
1Duinerve Darts 14401248
2Bar de Belt 54331948
3Veerhuis 24322036
4Darty Squad4292336
5DT Rillandia4292312
6SSVW 4282424
7HCR De Zwaan4262624
8De Pauw4262624
9Team Spoorzicht4252724
10De Manke Cowboys4242824
11DT Renesse4232924
12Manic Monday 14232912
13DT de Babbelaar4143800
14Pretenders4124000

Programma / Uitslagen


Klik op de uitslag om naar het bijbehorende wedstrijdformulier te gaan.


week 38

18-09-2017 tot 24-09-2017

Manic Monday 1-DT Renesse7 - 6
De Pauw-HCR De Zwaan6 - 7
De Manke Cowboys-Veerhuis 25 - 8
Pretenders-SSVW 2 - 11
Team Spoorzicht-DT de Babbelaar11 - 2
DT Rillandia-Bar de Belt 55 - 8
Darty Squad-Duinerve Darts 12 - 11

week 39

25-09-2017 tot 01-10-2017

De Pauw-Manic Monday 17 - 6
DT Renesse-DT Rillandia7 - 6
HCR De Zwaan-Duinerve Darts 13 - 10
Darty Squad-De Manke Cowboys9 - 4
Veerhuis 2-Pretenders9 - 4
SSVW -Team Spoorzicht6 - 7
Bar de Belt 5-DT de Babbelaar8 - 5

week 40

02-10-2017 tot 08-10-2017

Manic Monday 1-Duinerve Darts 14 - 9
DT Renesse-De Pauw7 - 6
De Manke Cowboys-HCR De Zwaan8 - 5
Pretenders-Darty Squad4 - 9
Bar de Belt 5-SSVW 9 - 4
DT de Babbelaar-DT Rillandia1 - 12
Veerhuis 2-Team Spoorzicht10 - 3

week 41

09-10-2017 tot 15-10-2017

De Manke Cowboys-Manic Monday 17 - 6
Duinerve Darts 1-DT Renesse10 - 3
DT Rillandia-De Pauw6 - 7
HCR De Zwaan-Pretenders11 - 2
Darty Squad-Team Spoorzicht9 - 4
Veerhuis 2-Bar de Belt 55 - 8
SSVW -DT de Babbelaar7 - 6

week 43

23-10-2017 tot 29-10-2017

Manic Monday 1-Pretenders__-__
DT Renesse-De Manke Cowboys__-__
De Pauw-Duinerve Darts 1__-__
Team Spoorzicht-HCR De Zwaan__-__
Bar de Belt 5-Darty Squad__-__
DT de Babbelaar-Veerhuis 2__-__
DT Rillandia-SSVW __-__

week 44

30-10-2017 tot 05-11-2017

Team Spoorzicht-Manic Monday 1__-__
Pretenders-DT Renesse__-__
De Manke Cowboys-De Pauw__-__
Duinerve Darts 1-DT Rillandia__-__
HCR De Zwaan-Bar de Belt 5__-__
Darty Squad-DT de Babbelaar__-__
Veerhuis 2-SSVW __-__

week 45

06-11-2017 tot 12-11-2017

Manic Monday 1-Bar de Belt 5__-__
DT Renesse-Team Spoorzicht__-__
De Pauw-Pretenders__-__
Duinerve Darts 1-De Manke Cowboys__-__
HCR De Zwaan-DT de Babbelaar__-__
SSVW -Darty Squad__-__
Veerhuis 2-DT Rillandia__-__

week 46

13-11-2017 tot 19-11-2017

DT de Babbelaar-Manic Monday 1__-__
Bar de Belt 5-DT Renesse__-__
Team Spoorzicht-De Pauw__-__
Pretenders-Duinerve Darts 1__-__
DT Rillandia-De Manke Cowboys__-__
SSVW -HCR De Zwaan__-__
Darty Squad-Veerhuis 2__-__

week 48

27-11-2017 tot 03-12-2017

Manic Monday 1-SSVW __-__
DT Renesse-DT de Babbelaar__-__
De Pauw-Bar de Belt 5__-__
Duinerve Darts 1-Team Spoorzicht__-__
De Manke Cowboys-Pretenders__-__
HCR De Zwaan-Veerhuis 2__-__
DT Rillandia-Darty Squad__-__

week 49

04-12-2017 tot 10-12-2017

Veerhuis 2-Manic Monday 1__-__
SSVW -DT Renesse__-__
DT de Babbelaar-De Pauw__-__
Bar de Belt 5-Duinerve Darts 1__-__
Team Spoorzicht-De Manke Cowboys__-__
Pretenders-DT Rillandia__-__
Darty Squad-HCR De Zwaan__-__

week 50

11-12-2017 tot 17-12-2017

Manic Monday 1-Darty Squad__-__
DT Renesse-Veerhuis 2__-__
De Pauw-SSVW __-__
Duinerve Darts 1-DT de Babbelaar__-__
De Manke Cowboys-Bar de Belt 5__-__
Pretenders-Team Spoorzicht__-__
HCR De Zwaan-DT Rillandia__-__

week 51

18-12-2017 tot 24-12-2017

HCR De Zwaan-Manic Monday 1__-__
Darty Squad-DT Renesse__-__
Veerhuis 2-De Pauw__-__
SSVW -Duinerve Darts 1__-__
DT de Babbelaar-De Manke Cowboys__-__
Bar de Belt 5-Pretenders__-__
DT Rillandia-Team Spoorzicht__-__

week 3

15-01-2018 tot 21-01-2018

Manic Monday 1-DT Rillandia__-__
DT Renesse-HCR De Zwaan__-__
De Pauw-Darty Squad__-__
Duinerve Darts 1-Veerhuis 2__-__
De Manke Cowboys-SSVW __-__
Pretenders-DT de Babbelaar__-__
Team Spoorzicht-Bar de Belt 5__-__

week 4

22-01-2018 tot 28-01-2018

DT Renesse-Manic Monday 1__-__
HCR De Zwaan-De Pauw__-__
Veerhuis 2-De Manke Cowboys__-__
SSVW -Pretenders__-__
DT de Babbelaar-Team Spoorzicht__-__
Bar de Belt 5-DT Rillandia__-__
Duinerve Darts 1-Darty Squad__-__

week 6

05-02-2018 tot 11-02-2018

Manic Monday 1-De Pauw__-__
DT Rillandia-DT Renesse__-__
Duinerve Darts 1-HCR De Zwaan__-__
De Manke Cowboys-Darty Squad__-__
Pretenders-Veerhuis 2__-__
Team Spoorzicht-SSVW __-__
DT de Babbelaar-Bar de Belt 5__-__

week 7

12-02-2018 tot 18-02-2018

Duinerve Darts 1-Manic Monday 1__-__
De Pauw-DT Renesse__-__
HCR De Zwaan-De Manke Cowboys__-__
Darty Squad-Pretenders__-__
SSVW -Bar de Belt 5__-__
DT Rillandia-DT de Babbelaar__-__
Team Spoorzicht-Veerhuis 2__-__

week 8

19-02-2018 tot 25-02-2018

Manic Monday 1-De Manke Cowboys__-__
DT Renesse-Duinerve Darts 1__-__
De Pauw-DT Rillandia__-__
Pretenders-HCR De Zwaan__-__
Team Spoorzicht-Darty Squad__-__
Bar de Belt 5-Veerhuis 2__-__
DT de Babbelaar-SSVW __-__

week 10

05-03-2018 tot 11-03-2018

Pretenders-Manic Monday 1__-__
De Manke Cowboys-DT Renesse__-__
Duinerve Darts 1-De Pauw__-__
HCR De Zwaan-Team Spoorzicht__-__
Darty Squad-Bar de Belt 5__-__
Veerhuis 2-DT de Babbelaar__-__
SSVW -DT Rillandia__-__

week 11

12-03-2018 tot 18-03-2018

Manic Monday 1-Team Spoorzicht__-__
DT Renesse-Pretenders__-__
De Pauw-De Manke Cowboys__-__
DT Rillandia-Duinerve Darts 1__-__
Bar de Belt 5-HCR De Zwaan__-__
DT de Babbelaar-Darty Squad__-__
SSVW -Veerhuis 2__-__

week 12

19-03-2018 tot 25-03-2018

Bar de Belt 5-Manic Monday 1__-__
Team Spoorzicht-DT Renesse__-__
Pretenders-De Pauw__-__
De Manke Cowboys-Duinerve Darts 1__-__
DT de Babbelaar-HCR De Zwaan__-__
Darty Squad-SSVW __-__
DT Rillandia-Veerhuis 2__-__

week 13

26-03-2018 tot 01-04-2018

Manic Monday 1-DT de Babbelaar__-__
DT Renesse-Bar de Belt 5__-__
De Pauw-Team Spoorzicht__-__
Duinerve Darts 1-Pretenders__-__
De Manke Cowboys-DT Rillandia__-__
HCR De Zwaan-SSVW __-__
Veerhuis 2-Darty Squad__-__

week 15

09-04-2018 tot 15-04-2018

SSVW -Manic Monday 1__-__
DT de Babbelaar-DT Renesse__-__
Bar de Belt 5-De Pauw__-__
Team Spoorzicht-Duinerve Darts 1__-__
Pretenders-De Manke Cowboys__-__
Veerhuis 2-HCR De Zwaan__-__
Darty Squad-DT Rillandia__-__

week 16

16-04-2018 tot 22-04-2018

Manic Monday 1-Veerhuis 2__-__
DT Renesse-SSVW __-__
De Pauw-DT de Babbelaar__-__
Duinerve Darts 1-Bar de Belt 5__-__
De Manke Cowboys-Team Spoorzicht__-__
DT Rillandia-Pretenders__-__
HCR De Zwaan-Darty Squad__-__

week 19

07-05-2018 tot 13-05-2018

Darty Squad-Manic Monday 1__-__
Veerhuis 2-DT Renesse__-__
SSVW -De Pauw__-__
DT de Babbelaar-Duinerve Darts 1__-__
Bar de Belt 5-De Manke Cowboys__-__
Team Spoorzicht-Pretenders__-__
DT Rillandia-HCR De Zwaan__-__

week 20

14-05-2018 tot 20-05-2018

Manic Monday 1-HCR De Zwaan__-__
DT Renesse-Darty Squad__-__
De Pauw-Veerhuis 2__-__
Duinerve Darts 1-SSVW __-__
De Manke Cowboys-DT de Babbelaar__-__
Pretenders-Bar de Belt 5__-__
Team Spoorzicht-DT Rillandia__-__

week 21

21-05-2018 tot 27-05-2018

DT Rillandia-Manic Monday 1__-__
HCR De Zwaan-DT Renesse__-__
Darty Squad-De Pauw__-__
Veerhuis 2-Duinerve Darts 1__-__
SSVW -De Manke Cowboys__-__
DT de Babbelaar-Pretenders__-__
Bar de Belt 5-Team Spoorzicht__-__