1e Divisie - 2017 / 2018 - Statistieken

Klassement 180 Overzicht 100+ Finish

Statistieken 501 Statistieken 701 Statistieken TacTics

Klassement

Nr.TeamAantalVoorTegenWinstPunten
1Duinerve Darts 113132371326
2HCR De Zwaan13106631020
3DT Renesse139673816
4Darty Squad139574816
5Manic Monday 1139178714
6Bar de Belt 5138980816
7Team Spoorzicht138287714
8DT Rillandia138287612
9Veerhuis 2138188714
10De Pauw138188612
11De Manke Cowboys138089612
12SSVW 136910036
13DT de Babbelaar135011912
14Pretenders134912012

Programma / Uitslagen


Klik op de uitslag om naar het bijbehorende wedstrijdformulier te gaan.


week 38

18-09-2017 tot 24-09-2017

Manic Monday 1-DT Renesse7 - 6
De Pauw-HCR De Zwaan6 - 7
De Manke Cowboys-Veerhuis 25 - 8
Pretenders-SSVW 2 - 11
Team Spoorzicht-DT de Babbelaar11 - 2
DT Rillandia-Bar de Belt 55 - 8
Darty Squad-Duinerve Darts 12 - 11

week 39

25-09-2017 tot 01-10-2017

De Pauw-Manic Monday 17 - 6
DT Renesse-DT Rillandia7 - 6
HCR De Zwaan-Duinerve Darts 13 - 10
Darty Squad-De Manke Cowboys9 - 4
Veerhuis 2-Pretenders9 - 4
SSVW -Team Spoorzicht6 - 7
Bar de Belt 5-DT de Babbelaar8 - 5

week 40

02-10-2017 tot 08-10-2017

Manic Monday 1-Duinerve Darts 14 - 9
DT Renesse-De Pauw7 - 6
De Manke Cowboys-HCR De Zwaan8 - 5
Pretenders-Darty Squad4 - 9
Bar de Belt 5-SSVW 9 - 4
DT de Babbelaar-DT Rillandia1 - 12
Veerhuis 2-Team Spoorzicht10 - 3

week 41

09-10-2017 tot 15-10-2017

De Manke Cowboys-Manic Monday 17 - 6
Duinerve Darts 1-DT Renesse10 - 3
DT Rillandia-De Pauw6 - 7
HCR De Zwaan-Pretenders11 - 2
Darty Squad-Team Spoorzicht9 - 4
Veerhuis 2-Bar de Belt 55 - 8
SSVW -DT de Babbelaar7 - 6

week 43

23-10-2017 tot 29-10-2017

Manic Monday 1-Pretenders10 - 3
DT Renesse-De Manke Cowboys6 - 7
De Pauw-Duinerve Darts 15 - 8
Team Spoorzicht-HCR De Zwaan4 - 9
Bar de Belt 5-Darty Squad7 - 6
DT de Babbelaar-Veerhuis 23 - 10
DT Rillandia-SSVW 8 - 5

week 44

30-10-2017 tot 05-11-2017

Team Spoorzicht-Manic Monday 17 - 6
Pretenders-DT Renesse3 - 10
De Manke Cowboys-De Pauw8 - 5
Duinerve Darts 1-DT Rillandia11 - 2
HCR De Zwaan-Bar de Belt 59 - 4
Darty Squad-DT de Babbelaar10 - 3
Veerhuis 2-SSVW 7 - 6

week 45

06-11-2017 tot 12-11-2017

Manic Monday 1-Bar de Belt 57 - 6
DT Renesse-Team Spoorzicht13 - 0
De Pauw-Pretenders8 - 5
HCR De Zwaan-DT de Babbelaar9 - 4
SSVW -Darty Squad5 - 8
Veerhuis 2-DT Rillandia8 - 5
De Manke Cowboys-Duinerve Darts 14 - 9

week 46

13-11-2017 tot 19-11-2017

DT de Babbelaar-Manic Monday 13 - 10
Bar de Belt 5-DT Renesse3 - 10
Team Spoorzicht-De Pauw5 - 8
Pretenders-Duinerve Darts 12 - 11
DT Rillandia-De Manke Cowboys8 - 5
SSVW -HCR De Zwaan2 - 11
Darty Squad-Veerhuis 27 - 6

week 48

27-11-2017 tot 03-12-2017

Manic Monday 1-SSVW 11 - 2
DT Renesse-DT de Babbelaar7 - 6
De Pauw-Bar de Belt 53 - 10
Duinerve Darts 1-Team Spoorzicht10 - 3
De Manke Cowboys-Pretenders6 - 7
HCR De Zwaan-Veerhuis 211 - 2
DT Rillandia-Darty Squad7 - 6

week 49

04-12-2017 tot 10-12-2017

Veerhuis 2-Manic Monday 17 - 6
SSVW -DT Renesse4 - 9
DT de Babbelaar-De Pauw6 - 7
Bar de Belt 5-Duinerve Darts 14 - 9
Team Spoorzicht-De Manke Cowboys9 - 4
Pretenders-DT Rillandia6 - 7
Darty Squad-HCR De Zwaan5 - 8

week 50

11-12-2017 tot 17-12-2017

DT Renesse-Veerhuis 29 - 4
De Pauw-SSVW 5 - 8
Duinerve Darts 1-DT de Babbelaar13 - 0
De Manke Cowboys-Bar de Belt 55 - 8
HCR De Zwaan-DT Rillandia9 - 4
Darty Squad-Manic Monday 16 - 7
Team Spoorzicht-Pretenders8 - 5

week 51

18-12-2017 tot 24-12-2017

HCR De Zwaan-Manic Monday 16 - 7
Darty Squad-DT Renesse9 - 4
Veerhuis 2-De Pauw3 - 10
SSVW -Duinerve Darts 13 - 10
DT de Babbelaar-De Manke Cowboys3 - 10
Bar de Belt 5-Pretenders12 - 1
DT Rillandia-Team Spoorzicht3 - 10

week 3

15-01-2018 tot 21-01-2018

Manic Monday 1-DT Rillandia4 - 9
DT Renesse-HCR De Zwaan5 - 8
De Pauw-Darty Squad4 - 9
Duinerve Darts 1-Veerhuis 211 - 2
De Manke Cowboys-SSVW 7 - 6
Pretenders-DT de Babbelaar5 - 8
Team Spoorzicht-Bar de Belt 511 - 2