2e Divisie - 2017 / 2018 - Statistieken

Klassement 180 Overzicht 100+ Finish

Statistieken 501 Statistieken 701 Statistieken TacTics

Klassement

Nr.TeamAantalVoorTegenWinstPunten
1DT V.V.V.4381448
2DC Zakzooi4322036
3DT De Kruik 24322024
4DT Dartloos4312148
5Dartvereniging Duiveland4312124
6Eetcafe Roots 14292336
7Havenzicht3201924
8Waku Waku3182112
9Scumbags4183412
10Pub 693182112
11Duinerve Darts 34163612
12DT Dubbel D4163600
13Sportpub Goes 43132600

Programma / Uitslagen


Klik op de uitslag om naar het bijbehorende wedstrijdformulier te gaan.


week 38

18-09-2017 tot 24-09-2017

DC Zakzooi-Dartvereniging Duiveland8 - 5
Duinerve Darts 3-DT De Kruik 27 - 6
Scumbags-Eetcafe Roots 14 - 9
DT Dubbel D-DT Dartloos6 - 7
Waku Waku-Pub 698 - 5
DT V.V.V.-Sportpub Goes 49 - 4

week 39

25-09-2017 tot 01-10-2017

Duinerve Darts 3-DC Zakzooi5 - 8
Dartvereniging Duiveland-DT V.V.V.6 - 7
Eetcafe Roots 1-DT Dubbel D7 - 6
DT Dartloos-Havenzicht8 - 5
Pub 69-Sportpub Goes 49 - 4
Scumbags-DT De Kruik 25 - 8

week 40

02-10-2017 tot 08-10-2017

DC Zakzooi-Scumbags6 - 7
Dartvereniging Duiveland-Duinerve Darts 39 - 4
DT Dubbel D-DT De Kruik 21 - 12
Havenzicht-Eetcafe Roots 18 - 5
Waku Waku-DT Dartloos5 - 8
Pub 69-DT V.V.V.4 - 9

week 41

09-10-2017 tot 15-10-2017

DT Dubbel D-DC Zakzooi3 - 10
Scumbags-Dartvereniging Duiveland2 - 11
DT V.V.V.-Duinerve Darts 313 - 0
DT De Kruik 2-Havenzicht6 - 7
Eetcafe Roots 1-Waku Waku8 - 5
DT Dartloos-Sportpub Goes 48 - 5

week 43

23-10-2017 tot 29-10-2017

DC Zakzooi-Havenzicht__-__
Dartvereniging Duiveland-DT Dubbel D__-__
Duinerve Darts 3-Scumbags__-__
Waku Waku-DT De Kruik 2__-__
Sportpub Goes 4-Eetcafe Roots 1__-__
Pub 69-DT Dartloos__-__

week 44

30-10-2017 tot 05-11-2017

Waku Waku-DC Zakzooi__-__
Havenzicht-Dartvereniging Duiveland__-__
DT Dubbel D-Duinerve Darts 3__-__
Scumbags-DT V.V.V.__-__
DT De Kruik 2-Sportpub Goes 4__-__
Eetcafe Roots 1-Pub 69__-__

week 45

06-11-2017 tot 12-11-2017

DC Zakzooi-Sportpub Goes 4__-__
Dartvereniging Duiveland-Waku Waku__-__
Duinerve Darts 3-Havenzicht__-__
Scumbags-DT Dubbel D__-__
DT De Kruik 2-Pub 69__-__
DT Dartloos-DT V.V.V.__-__

week 46

13-11-2017 tot 19-11-2017

Pub 69-DC Zakzooi__-__
Sportpub Goes 4-Dartvereniging Duiveland__-__
Waku Waku-Duinerve Darts 3__-__
Havenzicht-Scumbags__-__
DT V.V.V.-DT Dubbel D__-__
Eetcafe Roots 1-DT Dartloos__-__

week 48

27-11-2017 tot 03-12-2017

Duinerve Darts 3-Sportpub Goes 4__-__
DT Dubbel D-Havenzicht__-__
DT De Kruik 2-DT Dartloos__-__
DT V.V.V.-Eetcafe Roots 1__-__
Scumbags-Waku Waku__-__
Pub 69-Dartvereniging Duiveland__-__

week 49

04-12-2017 tot 10-12-2017

DT Dartloos-DC Zakzooi__-__
Pub 69-Duinerve Darts 3__-__
Sportpub Goes 4-Scumbags__-__
Waku Waku-DT Dubbel D__-__
Havenzicht-DT V.V.V.__-__
Eetcafe Roots 1-DT De Kruik 2__-__

week 50

11-12-2017 tot 17-12-2017

DC Zakzooi-Eetcafe Roots 1__-__
Dartvereniging Duiveland-DT Dartloos__-__
Scumbags-Pub 69__-__
DT Dubbel D-Sportpub Goes 4__-__
Havenzicht-Waku Waku__-__
DT De Kruik 2-DT V.V.V.__-__

week 51

18-12-2017 tot 24-12-2017

DT De Kruik 2-DC Zakzooi__-__
Eetcafe Roots 1-Dartvereniging Duiveland__-__
DT Dartloos-Duinerve Darts 3__-__
Pub 69-DT Dubbel D__-__
Sportpub Goes 4-Havenzicht__-__
DT V.V.V.-Waku Waku__-__

week 3

15-01-2018 tot 21-01-2018

DC Zakzooi-DT V.V.V.__-__
Duinerve Darts 3-Eetcafe Roots 1__-__
Scumbags-DT Dartloos__-__
Havenzicht-Pub 69__-__
Waku Waku-Sportpub Goes 4__-__
DT De Kruik 2-Dartvereniging Duiveland__-__

week 4

22-01-2018 tot 28-01-2018

Dartvereniging Duiveland-DC Zakzooi__-__
DT De Kruik 2-Duinerve Darts 3__-__
Eetcafe Roots 1-Scumbags__-__
DT Dartloos-DT Dubbel D__-__
Pub 69-Waku Waku__-__
Sportpub Goes 4-DT V.V.V.__-__

week 6

05-02-2018 tot 11-02-2018

DC Zakzooi-Duinerve Darts 3__-__
DT V.V.V.-Dartvereniging Duiveland__-__
DT Dubbel D-Eetcafe Roots 1__-__
Havenzicht-DT Dartloos__-__
Sportpub Goes 4-Pub 69__-__
DT De Kruik 2-Scumbags__-__

week 7

12-02-2018 tot 18-02-2018

Scumbags-DC Zakzooi__-__
Duinerve Darts 3-Dartvereniging Duiveland__-__
DT De Kruik 2-DT Dubbel D__-__
Eetcafe Roots 1-Havenzicht__-__
DT Dartloos-Waku Waku__-__
DT V.V.V.-Pub 69__-__

week 8

19-02-2018 tot 25-02-2018

DC Zakzooi-DT Dubbel D__-__
Dartvereniging Duiveland-Scumbags__-__
Duinerve Darts 3-DT V.V.V.__-__
Havenzicht-DT De Kruik 2__-__
Waku Waku-Eetcafe Roots 1__-__
Sportpub Goes 4-DT Dartloos__-__

week 10

05-03-2018 tot 11-03-2018

Havenzicht-DC Zakzooi__-__
DT Dubbel D-Dartvereniging Duiveland__-__
Scumbags-Duinerve Darts 3__-__
DT De Kruik 2-Waku Waku__-__
Eetcafe Roots 1-Sportpub Goes 4__-__
DT Dartloos-Pub 69__-__

week 11

12-03-2018 tot 18-03-2018

DC Zakzooi-Waku Waku__-__
Dartvereniging Duiveland-Havenzicht__-__
Duinerve Darts 3-DT Dubbel D__-__
DT V.V.V.-Scumbags__-__
Sportpub Goes 4-DT De Kruik 2__-__
Pub 69-Eetcafe Roots 1__-__

week 12

19-03-2018 tot 25-03-2018

Sportpub Goes 4-DC Zakzooi__-__
Waku Waku-Dartvereniging Duiveland__-__
Havenzicht-Duinerve Darts 3__-__
DT Dubbel D-Scumbags__-__
Pub 69-DT De Kruik 2__-__
DT V.V.V.-DT Dartloos__-__

week 13

26-03-2018 tot 01-04-2018

DC Zakzooi-Pub 69__-__
Dartvereniging Duiveland-Sportpub Goes 4__-__
Duinerve Darts 3-Waku Waku__-__
Scumbags-Havenzicht__-__
DT Dubbel D-DT V.V.V.__-__
DT Dartloos-Eetcafe Roots 1__-__

week 15

09-04-2018 tot 15-04-2018

Sportpub Goes 4-Duinerve Darts 3__-__
Waku Waku-Scumbags__-__
Havenzicht-DT Dubbel D__-__
DT Dartloos-DT De Kruik 2__-__
Eetcafe Roots 1-DT V.V.V.__-__
Dartvereniging Duiveland-Pub 69__-__

week 16

16-04-2018 tot 22-04-2018

DC Zakzooi-DT Dartloos__-__
Duinerve Darts 3-Pub 69__-__
Scumbags-Sportpub Goes 4__-__
DT Dubbel D-Waku Waku__-__
DT V.V.V.-Havenzicht__-__
DT De Kruik 2-Eetcafe Roots 1__-__

week 19

07-05-2018 tot 13-05-2018

Eetcafe Roots 1-DC Zakzooi__-__
DT Dartloos-Dartvereniging Duiveland__-__
Pub 69-Scumbags__-__
Sportpub Goes 4-DT Dubbel D__-__
Waku Waku-Havenzicht__-__
DT V.V.V.-DT De Kruik 2__-__

week 20

14-05-2018 tot 20-05-2018

DC Zakzooi-DT De Kruik 2__-__
Dartvereniging Duiveland-Eetcafe Roots 1__-__
Duinerve Darts 3-DT Dartloos__-__
DT Dubbel D-Pub 69__-__
Havenzicht-Sportpub Goes 4__-__
Waku Waku-DT V.V.V.__-__

week 21

21-05-2018 tot 27-05-2018

DT V.V.V.-DC Zakzooi__-__
Eetcafe Roots 1-Duinerve Darts 3__-__
DT Dartloos-Scumbags__-__
Pub 69-Havenzicht__-__
Sportpub Goes 4-Waku Waku__-__
Dartvereniging Duiveland-DT De Kruik 2__-__