2e Divisie - 2017 / 2018 - Statistieken

Klassement 180 Overzicht 100+ Finish

Statistieken 501 Statistieken 701 Statistieken TacTics

Klassement

Nr.TeamAantalVoorTegenWinstPunten
1Dartvereniging Duiveland1211046918
2DT V.V.V.1299571122
3DT Dartloos1299571020
4DC Zakzooi1295611020
5Waku Waku128175714
6Havenzicht127878612
7Pub 69127680510
8Duinerve Darts 3127581714
9DT De Kruik 212718548
10Sportpub Goes 412659136
11Eetcafe Roots 112639348
12DT Dubbel D125210400
13Scumbags125010624

Programma / Uitslagen


Klik op de uitslag om naar het bijbehorende wedstrijdformulier te gaan.


week 38

18-09-2017 tot 24-09-2017

DC Zakzooi-Dartvereniging Duiveland8 - 5
Duinerve Darts 3-DT De Kruik 27 - 6
Scumbags-Eetcafe Roots 14 - 9
DT Dubbel D-DT Dartloos6 - 7
Waku Waku-Pub 698 - 5
DT V.V.V.-Sportpub Goes 49 - 4

week 39

25-09-2017 tot 01-10-2017

Duinerve Darts 3-DC Zakzooi5 - 8
Dartvereniging Duiveland-DT V.V.V.6 - 7
Eetcafe Roots 1-DT Dubbel D7 - 6
DT Dartloos-Havenzicht8 - 5
Pub 69-Sportpub Goes 49 - 4
Scumbags-DT De Kruik 25 - 8

week 40

02-10-2017 tot 08-10-2017

DC Zakzooi-Scumbags6 - 7
Dartvereniging Duiveland-Duinerve Darts 39 - 4
DT Dubbel D-DT De Kruik 21 - 12
Havenzicht-Eetcafe Roots 18 - 5
Waku Waku-DT Dartloos5 - 8
Pub 69-DT V.V.V.4 - 9

week 41

09-10-2017 tot 15-10-2017

DT Dubbel D-DC Zakzooi3 - 10
Scumbags-Dartvereniging Duiveland2 - 11
DT V.V.V.-Duinerve Darts 313 - 0
DT De Kruik 2-Havenzicht6 - 7
Eetcafe Roots 1-Waku Waku8 - 5
DT Dartloos-Sportpub Goes 48 - 5

week 43

23-10-2017 tot 29-10-2017

DC Zakzooi-Havenzicht8 - 5
Dartvereniging Duiveland-DT Dubbel D11 - 2
Duinerve Darts 3-Scumbags8 - 5
Waku Waku-DT De Kruik 25 - 8
Sportpub Goes 4-Eetcafe Roots 13 - 10
Pub 69-DT Dartloos4 - 9

week 44

30-10-2017 tot 05-11-2017

Waku Waku-DC Zakzooi7 - 6
Havenzicht-Dartvereniging Duiveland3 - 10
DT Dubbel D-Duinerve Darts 33 - 10
Scumbags-DT V.V.V.2 - 11
DT De Kruik 2-Sportpub Goes 46 - 7
Eetcafe Roots 1-Pub 692 - 11

week 45

06-11-2017 tot 12-11-2017

DC Zakzooi-Sportpub Goes 47 - 6
Dartvereniging Duiveland-Waku Waku8 - 5
Duinerve Darts 3-Havenzicht7 - 6
Scumbags-DT Dubbel D7 - 6
DT De Kruik 2-Pub 696 - 7
DT Dartloos-DT V.V.V.6 - 7

week 46

13-11-2017 tot 19-11-2017

Pub 69-DC Zakzooi6 - 7
Sportpub Goes 4-Dartvereniging Duiveland3 - 10
Waku Waku-Duinerve Darts 39 - 4
Havenzicht-Scumbags10 - 3
DT V.V.V.-DT Dubbel D7 - 6
Eetcafe Roots 1-DT Dartloos1 - 12

week 48

27-11-2017 tot 03-12-2017

Duinerve Darts 3-Sportpub Goes 48 - 5
DT Dubbel D-Havenzicht2 - 11
DT De Kruik 2-DT Dartloos3 - 10
DT V.V.V.-Eetcafe Roots 17 - 6
Pub 69-Dartvereniging Duiveland2 - 11
Waku Waku-Scumbags7 - 6

week 49

04-12-2017 tot 10-12-2017

DT Dartloos-DC Zakzooi6 - 7
Pub 69-Duinerve Darts 34 - 9
Sportpub Goes 4-Scumbags9 - 4
Waku Waku-DT Dubbel D8 - 5
Havenzicht-DT V.V.V.6 - 7
Eetcafe Roots 1-DT De Kruik 26 - 7

week 50

11-12-2017 tot 17-12-2017

DC Zakzooi-Eetcafe Roots 111 - 2
Dartvereniging Duiveland-DT Dartloos6 - 7
Scumbags-Pub 692 - 11
DT Dubbel D-Sportpub Goes 46 - 7
Havenzicht-Waku Waku3 - 10
DT V.V.V.-DT De Kruik 210 - 3

week 51

18-12-2017 tot 24-12-2017

DT De Kruik 2-DC Zakzooi5 - 8
Eetcafe Roots 1-Dartvereniging Duiveland2 - 11
DT Dartloos-Duinerve Darts 38 - 5
Pub 69-DT Dubbel D7 - 6
Sportpub Goes 4-Havenzicht6 - 7
DT V.V.V.-Waku Waku8 - 5

week 3

15-01-2018 tot 21-01-2018

DC Zakzooi-DT V.V.V.9 - 4
Duinerve Darts 3-Eetcafe Roots 18 - 5
Scumbags-DT Dartloos3 - 10
Havenzicht-Pub 697 - 6
Waku Waku-Sportpub Goes 47 - 6
DT De Kruik 2-Dartvereniging Duiveland1 - 12