Eredivisie - 2016 / 2017 - Statistieken

Klassement 180 Overzicht 100+ Finish

Statistieken 501 Statistieken 701 Statistieken TacTics

Klassement

Nr.TeamAantalVoorTegenWinstPunten
1Sportpub Goes 126258802346
2DDT 1262261122142
3Hatzeflats262171211836
4DT Aardenburg262071311734
5DC Ambiance261951431632
6Bar de Belt261921461632
7DC De Tukker261881501836
8Sportpub Goes 3261691691530
9Bar de Belt 2261581801122
10RCT 2261551831224
11RCK26145193918
12Hart van Middelburg 1269324536
13DT De Balletent268725112
14HCR De Zwaan267626224

Programma / Uitslagen


Klik op de uitslag om naar het bijbehorende wedstrijdformulier te gaan.


week 38

19-09-2016 tot 25-09-2016

DT De Balletent-HCR De Zwaan10 - 3
Bar de Belt-Bar de Belt 212 - 1
RCT 2-Hart van Middelburg 19 - 4
DDT 1-RCK8 - 5
DT Aardenburg-DC De Tukker10 - 3
DC Ambiance-Sportpub Goes 39 - 4
Hatzeflats-Sportpub Goes 15 - 8

week 39

26-09-2016 tot 02-10-2016

Bar de Belt-DT De Balletent12 - 1
HCR De Zwaan-Hatzeflats5 - 8
Bar de Belt 2-RCT 26 - 7
Hart van Middelburg 1-DDT 12 - 11
RCK-DT Aardenburg5 - 8
DC De Tukker-DC Ambiance6 - 7
Sportpub Goes 3-Sportpub Goes 17 - 6

week 40

03-10-2016 tot 09-10-2016

DT De Balletent-RCT 24 - 9
HCR De Zwaan-Bar de Belt3 - 10
DDT 1-Bar de Belt 27 - 6
DT Aardenburg-Hart van Middelburg 111 - 2
DC Ambiance-RCK9 - 4
Sportpub Goes 1-DC De Tukker10 - 3
Sportpub Goes 3-Hatzeflats5 - 8

week 41

10-10-2016 tot 16-10-2016

DDT 1-DT De Balletent11 - 2
RCT 2-HCR De Zwaan7 - 6
Hatzeflats-Bar de Belt3 - 10
Bar de Belt 2-DT Aardenburg3 - 10
Hart van Middelburg 1-DC Ambiance3 - 10
RCK-Sportpub Goes 15 - 8
DC De Tukker-Sportpub Goes 35 - 8

week 43

24-10-2016 tot 30-10-2016

DT De Balletent-DT Aardenburg0 - 13
HCR De Zwaan-DDT 12 - 11
Bar de Belt-RCT 28 - 5
DC Ambiance-Bar de Belt 29 - 4
Sportpub Goes 1-Hart van Middelburg 113 - 0
Sportpub Goes 3-RCK8 - 5
Hatzeflats-DC De Tukker6 - 7

week 44

31-10-2016 tot 06-11-2016

DC Ambiance-DT De Balletent10 - 3
DT Aardenburg-HCR De Zwaan12 - 1
DDT 1-Bar de Belt7 - 6
RCT 2-Hatzeflats3 - 10
Bar de Belt 2-Sportpub Goes 13 - 10
Hart van Middelburg 1-Sportpub Goes 36 - 7
RCK-DC De Tukker6 - 7

week 45

07-11-2016 tot 13-11-2016

DT De Balletent-Sportpub Goes 10 - 13
HCR De Zwaan-DC Ambiance2 - 11
Bar de Belt-DT Aardenburg6 - 7
RCT 2-DDT 13 - 10
Bar de Belt 2-Sportpub Goes 35 - 8
DC De Tukker-Hart van Middelburg 19 - 4
RCK-Hatzeflats4 - 9

week 46

14-11-2016 tot 20-11-2016

Sportpub Goes 3-DT De Balletent11 - 2
Sportpub Goes 1-HCR De Zwaan13 - 0
DC Ambiance-Bar de Belt6 - 7
DT Aardenburg-RCT 210 - 3
Hatzeflats-DDT 15 - 8
DC De Tukker-Bar de Belt 212 - 1
Hart van Middelburg 1-RCK4 - 9

week 48

28-11-2016 tot 04-12-2016

DT De Balletent-DC De Tukker3 - 10
HCR De Zwaan-Sportpub Goes 35 - 8
Bar de Belt-Sportpub Goes 13 - 10
RCT 2-DC Ambiance9 - 4
DDT 1-DT Aardenburg6 - 7
Bar de Belt 2-RCK6 - 7
Hatzeflats-Hart van Middelburg 113 - 0

week 49

05-12-2016 tot 11-12-2016

RCK-DT De Balletent10 - 3
DC De Tukker-HCR De Zwaan11 - 2
Sportpub Goes 3-Bar de Belt8 - 5
Sportpub Goes 1-RCT 210 - 3
DC Ambiance-DDT 15 - 8
DT Aardenburg-Hatzeflats5 - 8
Hart van Middelburg 1-Bar de Belt 21 - 12

week 50

12-12-2016 tot 18-12-2016

DT De Balletent-Hart van Middelburg 15 - 8
HCR De Zwaan-RCK4 - 9
Bar de Belt-DC De Tukker3 - 10
RCT 2-Sportpub Goes 38 - 5
DDT 1-Sportpub Goes 19 - 4
DT Aardenburg-DC Ambiance6 - 7
Bar de Belt 2-Hatzeflats1 - 12

week 51

19-12-2016 tot 25-12-2016

Bar de Belt 2-DT De Balletent10 - 3
Hart van Middelburg 1-HCR De Zwaan5 - 8
RCK-Bar de Belt8 - 5
DC De Tukker-RCT 24 - 9
Sportpub Goes 3-DDT 14 - 9
Sportpub Goes 1-DT Aardenburg12 - 1
Hatzeflats-DC Ambiance10 - 3

week 3

16-01-2017 tot 22-01-2017

DT De Balletent-Hatzeflats2 - 11
HCR De Zwaan-Bar de Belt 25 - 8
Bar de Belt-Hart van Middelburg 19 - 4
RCT 2-RCK8 - 5
DDT 1-DC De Tukker5 - 8
DT Aardenburg-Sportpub Goes 39 - 4
DC Ambiance-Sportpub Goes 12 - 11

week 4

23-01-2017 tot 29-01-2017

HCR De Zwaan-DT De Balletent7 - 6
Bar de Belt 2-Bar de Belt6 - 7
Hart van Middelburg 1-RCT 22 - 11
RCK-DDT 12 - 11
DC De Tukker-DT Aardenburg4 - 9
Sportpub Goes 3-DC Ambiance3 - 10
Sportpub Goes 1-Hatzeflats9 - 4

week 6

06-02-2017 tot 12-02-2017

DT De Balletent-Bar de Belt2 - 11
Hatzeflats-HCR De Zwaan12 - 1
RCT 2-Bar de Belt 23 - 10
DDT 1-Hart van Middelburg 111 - 2
DT Aardenburg-RCK13 - 0
DC Ambiance-DC De Tukker6 - 7
Sportpub Goes 1-Sportpub Goes 311 - 2

week 8

20-02-2017 tot 26-02-2017

RCT 2-DT De Balletent9 - 4
Bar de Belt-HCR De Zwaan11 - 2
Bar de Belt 2-DDT 14 - 9
Hart van Middelburg 1-DT Aardenburg2 - 11
RCK-DC Ambiance2 - 11
DC De Tukker-Sportpub Goes 18 - 5
Hatzeflats-Sportpub Goes 37 - 6

week 9

27-02-2017 tot 05-03-2017

DT De Balletent-DDT 10 - 13
HCR De Zwaan-RCT 26 - 7
Bar de Belt-Hatzeflats4 - 9
DT Aardenburg-Bar de Belt 26 - 7
DC Ambiance-Hart van Middelburg 111 - 2
Sportpub Goes 1-RCK12 - 1
Sportpub Goes 3-DC De Tukker6 - 7

week 10

06-03-2017 tot 12-03-2017

DT Aardenburg-DT De Balletent9 - 4
DDT 1-HCR De Zwaan13 - 0
RCT 2-Bar de Belt3 - 10
Bar de Belt 2-DC Ambiance4 - 9
Hart van Middelburg 1-Sportpub Goes 11 - 12
RCK-Sportpub Goes 36 - 7
DC De Tukker-Hatzeflats7 - 6

week 11

13-03-2017 tot 19-03-2017

DT De Balletent-DC Ambiance4 - 9
HCR De Zwaan-DT Aardenburg0 - 13
Bar de Belt-DDT 12 - 11
Hatzeflats-RCT 28 - 5
Sportpub Goes 1-Bar de Belt 29 - 4
Sportpub Goes 3-Hart van Middelburg 18 - 5
DC De Tukker-RCK9 - 4

week 13

27-03-2017 tot 02-04-2017

Sportpub Goes 1-DT De Balletent13 - 0
DC Ambiance-HCR De Zwaan12 - 1
DT Aardenburg-Bar de Belt7 - 6
DDT 1-RCT 28 - 5
Sportpub Goes 3-Bar de Belt 25 - 8
Hart van Middelburg 1-DC De Tukker4 - 9
Hatzeflats-RCK11 - 2

week 14

03-04-2017 tot 09-04-2017

DT De Balletent-Sportpub Goes 35 - 8
HCR De Zwaan-Sportpub Goes 10 - 13
Bar de Belt-DC Ambiance12 - 1
RCT 2-DT Aardenburg3 - 10
DDT 1-Hatzeflats8 - 5
Bar de Belt 2-DC De Tukker7 - 6
RCK-Hart van Middelburg 18 - 5

week 15

10-04-2017 tot 16-04-2017

DC De Tukker-DT De Balletent8 - 5
Sportpub Goes 3-HCR De Zwaan11 - 2
Sportpub Goes 1-Bar de Belt13 - 0
DC Ambiance-RCT 211 - 2
DT Aardenburg-DDT 15 - 8
RCK-Bar de Belt 28 - 5
Hart van Middelburg 1-Hatzeflats1 - 12

week 16

17-04-2017 tot 23-04-2017

DT De Balletent-RCK6 - 7
HCR De Zwaan-DC De Tukker5 - 8
Bar de Belt-Sportpub Goes 310 - 3
RCT 2-Sportpub Goes 16 - 7
DDT 1-DC Ambiance8 - 5
Hatzeflats-DT Aardenburg11 - 2
Bar de Belt 2-Hart van Middelburg 19 - 4

week 19

08-05-2017 tot 14-05-2017

Hart van Middelburg 1-DT De Balletent8 - 5
RCK-HCR De Zwaan12 - 1
DC De Tukker-Bar de Belt5 - 8
Sportpub Goes 3-RCT 28 - 5
Sportpub Goes 1-DDT 19 - 4
DC Ambiance-DT Aardenburg8 - 5
Hatzeflats-Bar de Belt 25 - 8

week 20

15-05-2017 tot 21-05-2017

DT De Balletent-Bar de Belt 25 - 8
HCR De Zwaan-Hart van Middelburg 14 - 9
Bar de Belt-RCK7 - 6
RCT 2-DC De Tukker5 - 8
DDT 1-Sportpub Goes 36 - 7
DT Aardenburg-Sportpub Goes 13 - 10
DC Ambiance-Hatzeflats4 - 9

week 21

22-05-2017 tot 28-05-2017

Hatzeflats-DT De Balletent10 - 3
Bar de Belt 2-HCR De Zwaan12 - 1
Hart van Middelburg 1-Bar de Belt5 - 8
RCK-RCT 25 - 8
DC De Tukker-DDT 17 - 6
Sportpub Goes 3-DT Aardenburg8 - 5
Sportpub Goes 1-DC Ambiance7 - 6