Beker competitie - 2016 / 2017 - Statistieken

Klassement 180 Overzicht 100+ Finish

Statistieken 501 Statistieken 301 Statistieken TacTics

Klassement

Nr.TeamAantalVoorTegenWinstPunten
1DC Ambiance337236
2Sportpub Goes 3336336
3RCK334536
4RCT 2333636
5Hatzeflats332736
6Bar de Belt332736
7Sportpub Goes 1332736
8Bar de Belt 2331836
9DTDD331824
10Veerhuis 2330924
11DC De Tukker330924
12DT Aardenburg3291024
13HCR De Zwaan3281136
14DT Renesse 13281136
15Duinerve Darts 13281124
16Cafe Spoorzicht3261336
17DC Zakzooi3241524
18Pub Duivels3241524
19Scumbags3231624
20DDT 1223324
21Pitbullers3231624
22Darty Squad3231612
23Hart van Middelburg 13211824
24RCT 33201924
25Dartvereniging Duiveland3201924
26De Lamme Goedzak3201924
27Domburgs DT 23201912
28DT De Kruik 13192024
29Batavieren3192024
30SSVW Darts 13182124
31Manic Monday 13182112
32Van Luntereeeh3172212
33De Manke Cowboys3152412
34Sportpub Goes 43142512
35Waku Waku3142512
36Roadhouse3142500
37Pretenders3132612
38DT Dartloos3122712
39Bar de Belt 53122712
40Eetcafe Roots 23122700
41DT De Balletent3112800
42Eetcafe Roots 13112800
43Seatbelts3102912
44Sportpub 693102912
45DT De Pauw291712
46DT De Kruik 2393000
47Hart v Middelburg 2393000
48Manic Monday 2383100
49Havenzicht271900
50DT Renesse 2363300
51DT De Goede Verwachting363300
52The Roadhouse 1353400
53Het Spoort Niet343500
54Zeeuwse Puntjes202600
55Gompy 2202600

Programma / Uitslagen


Klik op de uitslag om naar het bijbehorende wedstrijdformulier te gaan.


week 37

12-09-2016 tot 18-09-2016

Duinerve Darts 1-Bar de Belt 25 - 8
Waku Waku-The Roadhouse 18 - 5
DT De Kruik 2-Veerhuis 22 - 11
Pretenders-Cafe Spoorzicht4 - 9
Pitbullers-DT Renesse 15 - 8
Het Spoort Niet-Darty Squad2 - 11
DT De Goede Verwachting-DC De Tukker1 - 12
Seatbelts-Sportpub Goes 11 - 12
Sportpub Goes 3-SSVW Darts 111 - 2
Eetcafe Roots 2-Bar de Belt 55 - 8
DT Aardenburg-DT Dartloos13 - 0
Hart v Middelburg 2-HCR De Zwaan3 - 10
Dartvereniging Duiveland-Manic Monday 211 - 2
Manic Monday 1-Hatzeflats2 - 11
DC Zakzooi-Sportpub Goes 410 - 3
Van Luntereeeh-Scumbags4 - 9
DT De Kruik 1-RCT 24 - 9
De Manke Cowboys-Eetcafe Roots 19 - 4
RCT 3-Domburgs DT 27 - 6
Bar de Belt-DT Renesse 213 - 0
DC Ambiance-Sportpub 6913 - 0
De Lamme Goedzak-DT De Balletent8 - 5
Hart van Middelburg 1-Batavieren8 - 5
Pub Duivels-Roadhouse9 - 4
RCK-Gompy 213 - 0
DTDD-Zeeuwse Puntjes13 - 0
Havenzicht-DT De Pauw6 - 7

week 42

17-10-2016 tot 23-10-2016

Bar de Belt 2-Waku Waku10 - 3
The Roadhouse 1-Duinerve Darts 10 - 13
Veerhuis 2-Pretenders13 - 0
Cafe Spoorzicht-DT De Kruik 210 - 3
DT Renesse 1-Het Spoort Niet13 - 0
Darty Squad-Pitbullers6 - 7
DC De Tukker-Seatbelts13 - 0
Sportpub Goes 1-DT De Goede Verwachting12 - 1
SSVW Darts 1-Eetcafe Roots 27 - 6
Bar de Belt 5-Sportpub Goes 30 - 13
DT Dartloos-Hart v Middelburg 27 - 6
HCR De Zwaan-DT Aardenburg10 - 3
DT De Pauw-DDT 12 - 11
Manic Monday 2-Manic Monday 13 - 10
Hatzeflats-Dartvereniging Duiveland11 - 2
Sportpub Goes 4-Van Luntereeeh3 - 10
Scumbags-DC Zakzooi9 - 4
RCT 2-De Manke Cowboys12 - 1
Eetcafe Roots 1-DT De Kruik 16 - 7
Domburgs DT 2-Bar de Belt3 - 10
DT Renesse 2-RCT 34 - 9
Sportpub 69-De Lamme Goedzak3 - 10
DT De Balletent-DC Ambiance0 - 13
Batavieren-Pub Duivels7 - 6
Roadhouse-Hart van Middelburg 14 - 9
Gompy 2-DTDD0 - 13
Zeeuwse Puntjes-RCK0 - 13

week 47

21-11-2016 tot 27-11-2016

The Roadhouse 1-Bar de Belt 20 - 13
Duinerve Darts 1-Waku Waku10 - 3
Cafe Spoorzicht-Veerhuis 27 - 6
DT De Kruik 2-Pretenders4 - 9
Darty Squad-DT Renesse 16 - 7
Pitbullers-Het Spoort Niet11 - 2
Sportpub Goes 1-DC De Tukker8 - 5
DT De Goede Verwachting-Seatbelts4 - 9
Bar de Belt 5-SSVW Darts 14 - 9
Sportpub Goes 3-Eetcafe Roots 212 - 1
HCR De Zwaan-DT Dartloos8 - 5
DT Aardenburg-Hart v Middelburg 213 - 0
DDT 1-Havenzicht12 - 1
Hatzeflats-Manic Monday 210 - 3
Dartvereniging Duiveland-Manic Monday 17 - 6
Scumbags-Sportpub Goes 45 - 8
DC Zakzooi-Van Luntereeeh10 - 3
Eetcafe Roots 1-RCT 21 - 12
DT De Kruik 1-De Manke Cowboys8 - 5
DT Renesse 2-Domburgs DT 22 - 11
RCT 3-Bar de Belt4 - 9
DT De Balletent-Sportpub 696 - 7
DC Ambiance-De Lamme Goedzak11 - 2
Roadhouse-Batavieren6 - 7
Hart van Middelburg 1-Pub Duivels4 - 9
RCK-DTDD8 - 5