Eredivisie - 2018 / 2019 - Statistieken

Klassement 180 Overzicht 100+ Finish

501 SINGLE 701 KOPPEL TacTics SINGLE

Team Statistieken

Klassement     THUIS UIT

Nr.TeamAantalVoorTegenWinstPunten
1RCK248422836
2HCR de Zwaan258823736
3Manic Monday 1249321936
4Bar American24106206612
5RCT 224122190612
6DT Aardenburg251591661224
7Sportpub Goes 3251701551326
8Duinerve Darts 1241721401428
9Tramzicht241771351530
10DC Ambiance251781471632
11Bar de Belt241791331632
12DC de Tukker251931321938
13Sportpub Goes 125247782244
14DT Khamaan24255572346

Programma / Uitslagen


Klik op de uitslag om naar het bijbehorende wedstrijdformulier te gaan.


week 37

10-09-2018 tot 16-09-2018

woensdagDC Ambiance-Bar de Belt9 - 4
woensdagDC de Tukker-Manic Monday 112 - 1
woensdagSportpub Goes 1-Sportpub Goes 38 - 5
woensdagRCK-DT Aardenburg6 - 7
donderdagTramzicht-Bar American8 - 5
vrijdagDuinerve Darts 1-RCT 29 - 4
vrijdagDT Khamaan-HCR de Zwaan13 - 0

week 38

17-09-2018 tot 23-09-2018

maandagManic Monday 1-Sportpub Goes 10 - 13
dinsdagHCR de Zwaan-RCK7 - 6
woensdagDC Ambiance-Duinerve Darts 19 - 4
woensdagDC de Tukker-Bar de Belt10 - 3
woensdagSportpub Goes 3-DT Khamaan3 - 10
vrijdagRCT 2-Tramzicht5 - 8
vrijdagBar American-DT Aardenburg8 - 5

week 39

24-09-2018 tot 30-09-2018

maandagManic Monday 1-DT Khamaan1 - 12
woensdagRCK-Sportpub Goes 32 - 11
woensdagDT Aardenburg-Tramzicht3 - 10
woensdagDC Ambiance-RCT 211 - 2
vrijdagDuinerve Darts 1-DC de Tukker9 - 4
vrijdagBar de Belt-Sportpub Goes 13 - 10
vrijdagBar American-HCR de Zwaan8 - 5

week 40

01-10-2018 tot 07-10-2018

maandagManic Monday 1-RCK4 - 9
dinsdagHCR de Zwaan-DT Aardenburg6 - 7
woensdagDC de Tukker-RCT 210 - 3
woensdagSportpub Goes 1-Duinerve Darts 110 - 3
woensdagSportpub Goes 3-Bar American8 - 5
donderdagTramzicht-DC Ambiance5 - 8
vrijdagBar de Belt-DT Khamaan1 - 12

week 41

08-10-2018 tot 14-10-2018

woensdagDC Ambiance-DC de Tukker6 - 7
woensdagRCK-Bar de Belt3 - 10
woensdagDT Aardenburg-Sportpub Goes 33 - 10
donderdagTramzicht-HCR de Zwaan10 - 3
vrijdagDuinerve Darts 1-DT Khamaan4 - 9
vrijdagRCT 2-Sportpub Goes 13 - 10
vrijdagBar American-Manic Monday 15 - 8

week 43

22-10-2018 tot 28-10-2018

maandagManic Monday 1-DT Aardenburg5 - 8
woensdagDC de Tukker-Tramzicht8 - 5
woensdagSportpub Goes 1-DC Ambiance9 - 4
woensdagRCK-Duinerve Darts 12 - 11
woensdagSportpub Goes 3-HCR de Zwaan13 - 0
vrijdagDT Khamaan-RCT 212 - 1
vrijdagBar de Belt-Bar American8 - 5

week 44

29-10-2018 tot 04-11-2018

dinsdagHCR de Zwaan-Manic Monday 15 - 8
woensdagDC Ambiance-DT Khamaan1 - 12
woensdagSportpub Goes 1-DC de Tukker5 - 8
woensdagSportpub Goes 3-Tramzicht5 - 8
woensdagDT Aardenburg-Bar de Belt3 - 10
vrijdagDuinerve Darts 1-Bar American10 - 3

week 45

05-11-2018 tot 11-11-2018

maandagManic Monday 1-Sportpub Goes 34 - 9
dinsdagHCR de Zwaan-Bar de Belt6 - 7
woensdagRCK-DC Ambiance2 - 11
donderdagTramzicht-Sportpub Goes 17 - 6
vrijdagDT Khamaan-DC de Tukker10 - 3
vrijdagBar American-RCT 27 - 6
vrijdagDuinerve Darts 1-DT Aardenburg6 - 7
vrijdagRCT 2-RCK10 - 3

week 46

12-11-2018 tot 18-11-2018

woensdagDC de Tukker-RCK9 - 4
woensdagSportpub Goes 1-DT Khamaan8 - 5
woensdagDC Ambiance-Bar American10 - 3
donderdagTramzicht-Manic Monday 111 - 2
vrijdagDuinerve Darts 1-HCR de Zwaan10 - 3
vrijdagRCT 2-DT Aardenburg5 - 8
vrijdagBar de Belt-Sportpub Goes 35 - 8

week 47

19-11-2018 tot 25-11-2018

maandagManic Monday 1-Bar de Belt5 - 8
dinsdagHCR de Zwaan-RCT 25 - 8
woensdagRCK-Sportpub Goes 10 - 13
woensdagSportpub Goes 3-Duinerve Darts 19 - 4
woensdagDT Aardenburg-DC Ambiance3 - 10
woensdagDC de Tukker-Bar American13 - 0
vrijdagDT Khamaan-Tramzicht9 - 4

week 49

03-12-2018 tot 09-12-2018

woensdagDC Ambiance-HCR de Zwaan11 - 2
woensdagDC de Tukker-DT Aardenburg3 - 10
woensdagSportpub Goes 1-Bar American12 - 1
vrijdagDuinerve Darts 1-Manic Monday 19 - 4
vrijdagDT Khamaan-RCK13 - 0
vrijdagRCT 2-Sportpub Goes 35 - 8
vrijdagBar de Belt-Tramzicht6 - 7

week 50

10-12-2018 tot 16-12-2018

maandagManic Monday 1-RCT 26 - 7
dinsdagHCR de Zwaan-DC de Tukker3 - 10
woensdagSportpub Goes 3-DC Ambiance6 - 7
woensdagDT Aardenburg-Sportpub Goes 13 - 10
donderdagTramzicht-RCK11 - 2
vrijdagBar de Belt-Duinerve Darts 18 - 5
vrijdagDT Khamaan-Bar American10 - 3

week 51

17-12-2018 tot 23-12-2018

woensdagDC Ambiance-Manic Monday 110 - 3
woensdagDC de Tukker-Sportpub Goes 313 - 0
woensdagSportpub Goes 1-HCR de Zwaan12 - 1
woensdagRCK-Bar American9 - 4
woensdagDT Aardenburg-DT Khamaan2 - 11
vrijdagDuinerve Darts 1-Tramzicht5 - 8
vrijdagRCT 2-Bar de Belt3 - 10

week 3

14-01-2019 tot 20-01-2019

maandagManic Monday 1-DC de Tukker5 - 8
dinsdagHCR de Zwaan-DT Khamaan3 - 10
woensdagSportpub Goes 3-Sportpub Goes 14 - 9
woensdagDT Aardenburg-RCK7 - 6
vrijdagRCT 2-Duinerve Darts 15 - 8
vrijdagBar de Belt-DC Ambiance10 - 3
vrijdagBar American-Tramzicht1 - 12
vrijdagDT Khamaan-Manic Monday 113 - 0

week 4

21-01-2019 tot 27-01-2019

woensdagSportpub Goes 1-Manic Monday 113 - 0
woensdagRCK-HCR de Zwaan3 - 10
woensdagDT Aardenburg-Bar American12 - 1
donderdagTramzicht-RCT 28 - 5
vrijdagDuinerve Darts 1-DC Ambiance11 - 2
vrijdagBar de Belt-DC de Tukker11 - 2
vrijdagDT Khamaan-Sportpub Goes 311 - 2

week 5

28-01-2019 tot 03-02-2019

dinsdagHCR de Zwaan-Bar American7 - 6
woensdagDC de Tukker-Duinerve Darts 18 - 5
woensdagSportpub Goes 3-RCK11 - 2
woensdagSportpub Goes 1-Bar de Belt8 - 5
donderdagTramzicht-DT Aardenburg6 - 7
vrijdagRCT 2-DC Ambiance7 - 6

week 6

04-02-2019 tot 10-02-2019

woensdagDC Ambiance-Tramzicht10 - 3
woensdagRCK-Manic Monday 18 - 5
woensdagDT Aardenburg-HCR de Zwaan12 - 1
vrijdagRCT 2-DC de Tukker4 - 9
vrijdagDuinerve Darts 1-Sportpub Goes 14 - 9
vrijdagDT Khamaan-Bar de Belt13 - 0
vrijdagBar American-Sportpub Goes 37 - 6

week 8

18-02-2019 tot 24-02-2019

maandagManic Monday 1-Bar American4 - 9
dinsdagHCR de Zwaan-Tramzicht1 - 12
woensdagDC de Tukker-DC Ambiance8 - 5
woensdagSportpub Goes 1-RCT 211 - 2
woensdagSportpub Goes 3-DT Aardenburg7 - 6
vrijdagDT Khamaan-Duinerve Darts 112 - 1
vrijdagBar de Belt-RCK10 - 3

week 9

25-02-2019 tot 03-03-2019

dinsdagHCR de Zwaan-Sportpub Goes 33 - 10
woensdagDC Ambiance-Sportpub Goes 12 - 11
woensdagDT Aardenburg-Manic Monday 19 - 4
donderdagTramzicht-DC de Tukker6 - 7
vrijdagRCT 2-DT Khamaan3 - 10
vrijdagDuinerve Darts 1-RCK11 - 2
vrijdagBar American-Bar de Belt2 - 11

week 10

04-03-2019 tot 10-03-2019

maandagManic Monday 1-HCR de Zwaan8 - 5
woensdagDC de Tukker-Sportpub Goes 14 - 9
woensdagRCK-RCT 23 - 10
donderdagTramzicht-Sportpub Goes 38 - 5
vrijdagDT Khamaan-DC Ambiance12 - 1
vrijdagBar American-Duinerve Darts 16 - 7
vrijdagBar de Belt-DT Aardenburg8 - 5

week 11

11-03-2019 tot 17-03-2019

woensdagDC de Tukker-DT Khamaan3 - 10
woensdagDC Ambiance-RCK10 - 3
woensdagSportpub Goes 1-Tramzicht11 - 2
woensdagSportpub Goes 3-Manic Monday 19 - 4
woensdagDT Aardenburg-Duinerve Darts 15 - 8
vrijdagBar de Belt-HCR de Zwaan13 - 0
vrijdagRCT 2-Bar American4 - 9

week 13

25-03-2019 tot 31-03-2019

maandagManic Monday 1-Tramzicht5 - 8
dinsdagHCR de Zwaan-Duinerve Darts 12 - 11
woensdagRCK-DC de Tukker5 - 8
woensdagDT Aardenburg-RCT 210 - 3
woensdagSportpub Goes 3-Bar de Belt5 - 8
vrijdagDT Khamaan-Sportpub Goes 17 - 6
vrijdagBar American-DC Ambiance3 - 10

week 14

01-04-2019 tot 07-04-2019

woensdagSportpub Goes 1-RCK13 - 0
woensdagDC Ambiance-DT Aardenburg7 - 6
donderdagTramzicht-DT Khamaan6 - 7
vrijdagBar de Belt-Manic Monday 111 - 2
vrijdagDuinerve Darts 1-Sportpub Goes 39 - 4
vrijdagRCT 2-HCR de Zwaan11 - 2
vrijdagBar American-DC de Tukker5 - 8

week 15

08-04-2019 tot 14-04-2019

maandagManic Monday 1-Duinerve Darts 15 - 8
dinsdagHCR de Zwaan-DC Ambiance6 - 7
woensdagDT Aardenburg-DC de Tukker6 - 7
woensdagRCK-DT Khamaan1 - 12
woensdagSportpub Goes 3-RCT 27 - 6
donderdagTramzicht-Bar de Belt4 - 9
vrijdagBar American-Sportpub Goes 10 - 13

week 16

15-04-2019 tot 21-04-2019

woensdagRCK-Tramzicht__-__
woensdagDC Ambiance-Sportpub Goes 38 - 5
woensdagDC de Tukker-HCR de Zwaan11 - 2
woensdagSportpub Goes 1-DT Aardenburg8 - 5
vrijdagDuinerve Darts 1-Bar de Belt__-__
vrijdagRCT 2-Manic Monday 1__-__
vrijdagBar American-DT Khamaan__-__

week 18

29-04-2019 tot 05-05-2019

maandagManic Monday 1-DC Ambiance__-__
dinsdagHCR de Zwaan-Sportpub Goes 1__-__
woensdagSportpub Goes 3-DC de Tukker__-__
donderdagTramzicht-Duinerve Darts 1__-__
vrijdagBar de Belt-RCT 2__-__
vrijdagBar American-RCK__-__
vrijdagDT Khamaan-DT Aardenburg__-__