Eredivisie - 2018 / 2019 - Statistieken

Klassement 180 Overzicht 100+ Finish

501 SINGLE 701 KOPPEL TacTics SINGLE

Team Statistieken

Klassement     THUIS UIT

Nr.TeamAantalVoorTegenWinstPunten
1Bar American11509336
2Bar de Belt116578510
3DC Ambiance129759918
4DC de Tukker129759918
5DT Aardenburg126789612
6DT Khamaan11117261020
7Duinerve Darts 1107060510
8HCR de Zwaan124511112
9Manic Monday 110389224
10RCK113710612
11RCT 211529124
12Sportpub Goes 112114421020
13Sportpub Goes 3129561816
14Tramzicht118360816

Programma / Uitslagen


Klik op de uitslag om naar het bijbehorende wedstrijdformulier te gaan.


week 37

10-09-2018 tot 16-09-2018

woensdagDC Ambiance-Bar de Belt9 - 4
woensdagDC de Tukker-Manic Monday 112 - 1
woensdagSportpub Goes 1-Sportpub Goes 38 - 5
woensdagRCK-DT Aardenburg6 - 7
donderdagTramzicht-Bar American8 - 5
vrijdagDuinerve Darts 1-RCT 29 - 4
vrijdagDT Khamaan-HCR de Zwaan13 - 0

week 38

17-09-2018 tot 23-09-2018

maandagManic Monday 1-Sportpub Goes 10 - 13
dinsdagHCR de Zwaan-RCK7 - 6
woensdagDC Ambiance-Duinerve Darts 19 - 4
woensdagDC de Tukker-Bar de Belt10 - 3
woensdagSportpub Goes 3-DT Khamaan3 - 10
vrijdagRCT 2-Tramzicht5 - 8
vrijdagBar American-DT Aardenburg8 - 5

week 39

24-09-2018 tot 30-09-2018

maandagManic Monday 1-DT Khamaan1 - 12
woensdagRCK-Sportpub Goes 32 - 11
woensdagDT Aardenburg-Tramzicht3 - 10
woensdagDC Ambiance-RCT 211 - 2
vrijdagDuinerve Darts 1-DC de Tukker9 - 4
vrijdagBar de Belt-Sportpub Goes 13 - 10
vrijdagBar American-HCR de Zwaan8 - 5

week 40

01-10-2018 tot 07-10-2018

maandagManic Monday 1-RCK4 - 9
dinsdagHCR de Zwaan-DT Aardenburg6 - 7
woensdagDC de Tukker-RCT 210 - 3
woensdagSportpub Goes 1-Duinerve Darts 110 - 3
woensdagSportpub Goes 3-Bar American8 - 5
donderdagTramzicht-DC Ambiance5 - 8
vrijdagBar de Belt-DT Khamaan1 - 12

week 41

08-10-2018 tot 14-10-2018

woensdagDC Ambiance-DC de Tukker6 - 7
woensdagRCK-Bar de Belt3 - 10
woensdagDT Aardenburg-Sportpub Goes 33 - 10
donderdagTramzicht-HCR de Zwaan10 - 3
vrijdagDuinerve Darts 1-DT Khamaan4 - 9
vrijdagRCT 2-Sportpub Goes 13 - 10
vrijdagBar American-Manic Monday 15 - 8

week 43

22-10-2018 tot 28-10-2018

maandagManic Monday 1-DT Aardenburg5 - 8
woensdagDC de Tukker-Tramzicht8 - 5
woensdagSportpub Goes 1-DC Ambiance9 - 4
woensdagRCK-Duinerve Darts 12 - 11
woensdagSportpub Goes 3-HCR de Zwaan13 - 0
vrijdagDT Khamaan-RCT 212 - 1
vrijdagBar de Belt-Bar American8 - 5

week 44

29-10-2018 tot 04-11-2018

dinsdagHCR de Zwaan-Manic Monday 15 - 8
woensdagDC Ambiance-DT Khamaan1 - 12
woensdagSportpub Goes 1-DC de Tukker5 - 8
woensdagSportpub Goes 3-Tramzicht5 - 8
woensdagDT Aardenburg-Bar de Belt3 - 10
vrijdagDuinerve Darts 1-Bar American10 - 3

week 45

05-11-2018 tot 11-11-2018

maandagManic Monday 1-Sportpub Goes 34 - 9
dinsdagHCR de Zwaan-Bar de Belt6 - 7
woensdagRCK-DC Ambiance2 - 11
donderdagTramzicht-Sportpub Goes 17 - 6
vrijdagDT Khamaan-DC de Tukker10 - 3
vrijdagBar American-RCT 27 - 6
vrijdagDuinerve Darts 1-DT Aardenburg6 - 7
vrijdagRCT 2-RCK10 - 3

week 46

12-11-2018 tot 18-11-2018

woensdagDC de Tukker-RCK9 - 4
woensdagSportpub Goes 1-DT Khamaan8 - 5
woensdagDC Ambiance-Bar American10 - 3
donderdagTramzicht-Manic Monday 111 - 2
vrijdagDuinerve Darts 1-HCR de Zwaan10 - 3
vrijdagRCT 2-DT Aardenburg5 - 8
vrijdagBar de Belt-Sportpub Goes 35 - 8

week 47

19-11-2018 tot 25-11-2018

maandagManic Monday 1-Bar de Belt5 - 8
dinsdagHCR de Zwaan-RCT 25 - 8
woensdagRCK-Sportpub Goes 10 - 13
woensdagSportpub Goes 3-Duinerve Darts 19 - 4
woensdagDT Aardenburg-DC Ambiance3 - 10
woensdagDC de Tukker-Bar American13 - 0
vrijdagDT Khamaan-Tramzicht9 - 4

week 49

03-12-2018 tot 09-12-2018

woensdagDC Ambiance-HCR de Zwaan11 - 2
woensdagDC de Tukker-DT Aardenburg3 - 10
woensdagSportpub Goes 1-Bar American12 - 1
vrijdagDuinerve Darts 1-Manic Monday 1__-__
vrijdagDT Khamaan-RCK13 - 0
vrijdagRCT 2-Sportpub Goes 35 - 8
vrijdagBar de Belt-Tramzicht6 - 7

week 50

10-12-2018 tot 16-12-2018

maandagManic Monday 1-RCT 2__-__
dinsdagHCR de Zwaan-DC de Tukker3 - 10
woensdagSportpub Goes 3-DC Ambiance6 - 7
woensdagDT Aardenburg-Sportpub Goes 13 - 10
donderdagTramzicht-RCK__-__
vrijdagBar de Belt-Duinerve Darts 1__-__
vrijdagDT Khamaan-Bar American__-__

week 51

17-12-2018 tot 23-12-2018

woensdagDC Ambiance-Manic Monday 1__-__
woensdagDC de Tukker-Sportpub Goes 3__-__
woensdagSportpub Goes 1-HCR de Zwaan__-__
woensdagRCK-Bar American__-__
woensdagDT Aardenburg-DT Khamaan__-__
vrijdagDuinerve Darts 1-Tramzicht__-__
vrijdagRCT 2-Bar de Belt__-__

week 3

14-01-2019 tot 20-01-2019

maandagManic Monday 1-DC de Tukker__-__
dinsdagHCR de Zwaan-DT Khamaan__-__
woensdagSportpub Goes 3-Sportpub Goes 1__-__
woensdagDT Aardenburg-RCK__-__
vrijdagRCT 2-Duinerve Darts 1__-__
vrijdagBar de Belt-DC Ambiance__-__
vrijdagBar American-Tramzicht__-__
vrijdagDT Khamaan-Manic Monday 1__-__

week 4

21-01-2019 tot 27-01-2019

woensdagSportpub Goes 1-Manic Monday 1__-__
woensdagRCK-HCR de Zwaan__-__
woensdagDT Aardenburg-Bar American__-__
donderdagTramzicht-RCT 2__-__
vrijdagDuinerve Darts 1-DC Ambiance__-__
vrijdagBar de Belt-DC de Tukker__-__
vrijdagDT Khamaan-Sportpub Goes 3__-__

week 5

28-01-2019 tot 03-02-2019

dinsdagHCR de Zwaan-Bar American__-__
woensdagDC de Tukker-Duinerve Darts 1__-__
woensdagSportpub Goes 3-RCK__-__
woensdagSportpub Goes 1-Bar de Belt__-__
donderdagTramzicht-DT Aardenburg__-__
vrijdagRCT 2-DC Ambiance__-__

week 6

04-02-2019 tot 10-02-2019

woensdagDC Ambiance-Tramzicht__-__
woensdagRCK-Manic Monday 1__-__
woensdagDT Aardenburg-HCR de Zwaan__-__
vrijdagRCT 2-DC de Tukker__-__
vrijdagDuinerve Darts 1-Sportpub Goes 1__-__
vrijdagDT Khamaan-Bar de Belt__-__
vrijdagBar American-Sportpub Goes 3__-__

week 8

18-02-2019 tot 24-02-2019

maandagManic Monday 1-Bar American__-__
dinsdagHCR de Zwaan-Tramzicht__-__
woensdagDC de Tukker-DC Ambiance__-__
woensdagSportpub Goes 1-RCT 2__-__
woensdagSportpub Goes 3-DT Aardenburg__-__
vrijdagDT Khamaan-Duinerve Darts 1__-__
vrijdagBar de Belt-RCK__-__

week 9

25-02-2019 tot 03-03-2019

dinsdagHCR de Zwaan-Sportpub Goes 3__-__
woensdagDC Ambiance-Sportpub Goes 1__-__
woensdagDT Aardenburg-Manic Monday 1__-__
donderdagTramzicht-DC de Tukker__-__
vrijdagRCT 2-DT Khamaan__-__
vrijdagDuinerve Darts 1-RCK__-__
vrijdagBar American-Bar de Belt__-__

week 10

04-03-2019 tot 10-03-2019

maandagManic Monday 1-HCR de Zwaan__-__
woensdagDC de Tukker-Sportpub Goes 1__-__
woensdagRCK-RCT 2__-__
donderdagTramzicht-Sportpub Goes 3__-__
vrijdagDT Khamaan-DC Ambiance__-__
vrijdagBar American-Duinerve Darts 1__-__
vrijdagBar de Belt-DT Aardenburg__-__

week 11

11-03-2019 tot 17-03-2019

woensdagDC de Tukker-DT Khamaan__-__
woensdagDC Ambiance-RCK__-__
woensdagSportpub Goes 1-Tramzicht__-__
woensdagSportpub Goes 3-Manic Monday 1__-__
woensdagDT Aardenburg-Duinerve Darts 1__-__
vrijdagBar de Belt-HCR de Zwaan__-__
vrijdagRCT 2-Bar American__-__

week 13

25-03-2019 tot 31-03-2019

maandagManic Monday 1-Tramzicht__-__
dinsdagHCR de Zwaan-Duinerve Darts 1__-__
woensdagRCK-DC de Tukker__-__
woensdagDT Aardenburg-RCT 2__-__
woensdagSportpub Goes 3-Bar de Belt__-__
vrijdagDT Khamaan-Sportpub Goes 1__-__
vrijdagBar American-DC Ambiance__-__

week 14

01-04-2019 tot 07-04-2019

woensdagSportpub Goes 1-RCK__-__
woensdagDC Ambiance-DT Aardenburg__-__
donderdagTramzicht-DT Khamaan__-__
vrijdagBar de Belt-Manic Monday 1__-__
vrijdagDuinerve Darts 1-Sportpub Goes 3__-__
vrijdagRCT 2-HCR de Zwaan__-__
vrijdagBar American-DC de Tukker__-__

week 15

08-04-2019 tot 14-04-2019

maandagManic Monday 1-Duinerve Darts 1__-__
dinsdagHCR de Zwaan-DC Ambiance__-__
woensdagDT Aardenburg-DC de Tukker__-__
woensdagRCK-DT Khamaan__-__
woensdagSportpub Goes 3-RCT 2__-__
donderdagTramzicht-Bar de Belt__-__
vrijdagBar American-Sportpub Goes 1__-__

week 16

15-04-2019 tot 21-04-2019

woensdagRCK-Tramzicht__-__
woensdagDC Ambiance-Sportpub Goes 3__-__
woensdagDC de Tukker-HCR de Zwaan__-__
woensdagSportpub Goes 1-DT Aardenburg__-__
vrijdagDuinerve Darts 1-Bar de Belt__-__
vrijdagRCT 2-Manic Monday 1__-__
vrijdagBar American-DT Khamaan__-__

week 18

29-04-2019 tot 05-05-2019

maandagManic Monday 1-DC Ambiance__-__
dinsdagHCR de Zwaan-Sportpub Goes 1__-__
woensdagSportpub Goes 3-DC de Tukker__-__
donderdagTramzicht-Duinerve Darts 1__-__
vrijdagBar de Belt-RCT 2__-__
vrijdagBar American-RCK__-__
vrijdagDT Khamaan-DT Aardenburg__-__