1e Divisie - 2018 / 2019 - Statistieken

Klassement 180 Overzicht 100+ Finish

501 SINGLE 701 KOPPEL TacTics SINGLE

Team Statistieken

Klassement     THUIS UIT

Nr.TeamAantalVoorTegenWinstPunten
1DV Duiveland 126261772142
2DT de Balletent26260782550
3DT V.V.V.262281102040
4DT Dartloos262211172040
5Veerhuis 2262001381836
6Bar de Belt 5261671711224
7Darty Squad261541841224
8Team Spoorzicht261501881326
9De Manke Cowboys26140198816
10De Pauw26135203816
11DC Zakzooi261342041122
12DT Renesse26126212816
13De Babbelaar2610223636
14SSVW Darts268825036

Programma / Uitslagen


Klik op de uitslag om naar het bijbehorende wedstrijdformulier te gaan.


week 37

10-09-2018 tot 16-09-2018

woensdagVeerhuis 2-De Babbelaar9 - 4
donderdagDT Renesse-Darty Squad9 - 4
donderdagDe Manke Cowboys-DT V.V.V.3 - 10
vrijdagDV Duiveland 1-De Pauw8 - 5
vrijdagSSVW Darts-DT de Balletent2 - 11
vrijdagDC Zakzooi-Team Spoorzicht7 - 6
vrijdagDT Dartloos-Bar de Belt 58 - 5

week 38

17-09-2018 tot 23-09-2018

dinsdagDarty Squad-DC Zakzooi8 - 5
donderdagDe Manke Cowboys-DT Renesse5 - 8
vrijdagSSVW Darts-DV Duiveland 10 - 13
vrijdagDT V.V.V.-DT de Balletent5 - 8
vrijdagDe Pauw-Veerhuis 26 - 7
vrijdagTeam Spoorzicht-DT Dartloos5 - 8
vrijdagBar de Belt 5-De Babbelaar9 - 4

week 39

24-09-2018 tot 30-09-2018

vrijdagDV Duiveland 1-DT V.V.V.6 - 7
vrijdagDC Zakzooi-De Manke Cowboys6 - 7
vrijdagDT Dartloos-Darty Squad12 - 1
vrijdagDe Pauw-SSVW Darts8 - 5
vrijdagDT de Balletent-DT Renesse10 - 3
vrijdagBar de Belt 5-Veerhuis 25 - 8
vrijdagDe Babbelaar-Team Spoorzicht5 - 8

week 40

01-10-2018 tot 07-10-2018

dinsdagDarty Squad-De Babbelaar8 - 5
woensdagVeerhuis 2-SSVW Darts11 - 2
donderdagDT Renesse-DV Duiveland 12 - 11
donderdagDe Manke Cowboys-DT Dartloos3 - 10
vrijdagDT V.V.V.-De Pauw10 - 3
vrijdagDT de Balletent-DC Zakzooi11 - 2
vrijdagTeam Spoorzicht-Bar de Belt 57 - 6

week 41

08-10-2018 tot 14-10-2018

woensdagVeerhuis 2-Team Spoorzicht11 - 2
donderdagDe Manke Cowboys-De Babbelaar6 - 7
vrijdagDV Duiveland 1-DC Zakzooi10 - 3
vrijdagSSVW Darts-DT V.V.V.2 - 11
vrijdagDT Dartloos-DT de Balletent3 - 10
vrijdagDe Pauw-DT Renesse7 - 6
vrijdagBar de Belt 5-Darty Squad6 - 7

week 43

22-10-2018 tot 28-10-2018

dinsdagDarty Squad-Team Spoorzicht6 - 7
donderdagDT Renesse-SSVW Darts10 - 3
donderdagDe Manke Cowboys-Bar de Belt 57 - 6
vrijdagDT V.V.V.-Veerhuis 212 - 1
vrijdagDC Zakzooi-De Pauw7 - 6
vrijdagDT Dartloos-DV Duiveland 13 - 10
vrijdagDe Babbelaar-DT de Balletent0 - 13

week 44

29-10-2018 tot 04-11-2018

dinsdagDarty Squad-Veerhuis 22 - 11
donderdagDT Renesse-DT V.V.V.6 - 7
vrijdagSSVW Darts-DC Zakzooi5 - 8
vrijdagDe Pauw-DT Dartloos3 - 10
vrijdagTeam Spoorzicht-De Manke Cowboys6 - 7
vrijdagDV Duiveland 1-De Babbelaar11 - 2
vrijdagDT de Balletent-Bar de Belt 510 - 3

week 45

05-11-2018 tot 11-11-2018

woensdagVeerhuis 2-DT Renesse6 - 7
donderdagDe Manke Cowboys-Darty Squad7 - 6
vrijdagDC Zakzooi-DT V.V.V.1 - 12
vrijdagDT Dartloos-SSVW Darts9 - 4
vrijdagTeam Spoorzicht-DT de Balletent1 - 12
vrijdagBar de Belt 5-DV Duiveland 11 - 12
vrijdagDe Babbelaar-De Pauw8 - 5

week 46

12-11-2018 tot 18-11-2018

woensdagVeerhuis 2-De Manke Cowboys3 - 10
donderdagDT Renesse-DC Zakzooi4 - 9
vrijdagDV Duiveland 1-Team Spoorzicht8 - 5
vrijdagDT V.V.V.-DT Dartloos9 - 4
vrijdagDe Pauw-Bar de Belt 55 - 8
vrijdagDT de Balletent-Darty Squad10 - 3
vrijdagSSVW Darts-De Babbelaar7 - 6

week 47

19-11-2018 tot 25-11-2018

dinsdagDarty Squad-DV Duiveland 11 - 12
donderdagDe Manke Cowboys-DT de Balletent6 - 7
vrijdagDC Zakzooi-Veerhuis 27 - 6
vrijdagDT Dartloos-DT Renesse8 - 5
vrijdagTeam Spoorzicht-De Pauw5 - 8
vrijdagBar de Belt 5-SSVW Darts12 - 1
vrijdagDe Babbelaar-DT V.V.V.0 - 13

week 49

03-12-2018 tot 09-12-2018

donderdagDT Renesse-De Babbelaar8 - 5
donderdagDe Manke Cowboys-DV Duiveland 11 - 12
vrijdagSSVW Darts-Team Spoorzicht3 - 10
vrijdagDT V.V.V.-Bar de Belt 510 - 3
vrijdagDC Zakzooi-DT Dartloos2 - 11
vrijdagDT de Balletent-Veerhuis 24 - 9
vrijdagDe Pauw-Darty Squad10 - 3

week 50

10-12-2018 tot 16-12-2018

dinsdagDarty Squad-SSVW Darts12 - 1
woensdagVeerhuis 2-DT Dartloos7 - 6
donderdagDe Manke Cowboys-De Pauw6 - 7
vrijdagDT de Balletent-DV Duiveland 18 - 5
vrijdagBar de Belt 5-DT Renesse10 - 3
vrijdagDe Babbelaar-DC Zakzooi6 - 7
vrijdagDT V.V.V.-Team Spoorzicht11 - 2

week 51

17-12-2018 tot 23-12-2018

donderdagDT Renesse-Team Spoorzicht5 - 8
vrijdagDV Duiveland 1-Veerhuis 25 - 8
vrijdagDT V.V.V.-Darty Squad9 - 4
vrijdagDC Zakzooi-Bar de Belt 53 - 10
vrijdagDe Pauw-DT de Balletent1 - 12
vrijdagSSVW Darts-De Manke Cowboys1 - 12
vrijdagDe Babbelaar-DT Dartloos3 - 10

week 3

14-01-2019 tot 20-01-2019

dinsdagDarty Squad-DT Renesse8 - 5
vrijdagDe Pauw-DV Duiveland 13 - 10
vrijdagDT de Balletent-SSVW Darts12 - 1
vrijdagTeam Spoorzicht-DC Zakzooi8 - 5
vrijdagBar de Belt 5-DT Dartloos4 - 9
vrijdagDe Babbelaar-Veerhuis 23 - 10
vrijdagDT V.V.V.-De Manke Cowboys10 - 3

week 4

21-01-2019 tot 27-01-2019

woensdagVeerhuis 2-De Pauw11 - 2
donderdagDT Renesse-De Manke Cowboys2 - 11
vrijdagDV Duiveland 1-SSVW Darts10 - 3
vrijdagDT de Balletent-DT V.V.V.11 - 2
vrijdagDC Zakzooi-Darty Squad5 - 8
vrijdagDT Dartloos-Team Spoorzicht10 - 3
vrijdagDe Babbelaar-Bar de Belt 55 - 8

week 5

28-01-2019 tot 03-02-2019

dinsdagDarty Squad-DT Dartloos4 - 9
woensdagVeerhuis 2-Bar de Belt 513 - 0
donderdagDe Manke Cowboys-DC Zakzooi9 - 4
donderdagDT Renesse-DT de Balletent4 - 9
vrijdagDT V.V.V.-DV Duiveland 13 - 10
vrijdagSSVW Darts-De Pauw6 - 7
vrijdagTeam Spoorzicht-De Babbelaar12 - 1

week 6

04-02-2019 tot 10-02-2019

vrijdagDe Pauw-DT V.V.V.2 - 11
vrijdagDV Duiveland 1-DT Renesse13 - 0
vrijdagSSVW Darts-Veerhuis 26 - 7
vrijdagDC Zakzooi-DT de Balletent6 - 7
vrijdagDT Dartloos-De Manke Cowboys8 - 5
vrijdagBar de Belt 5-Team Spoorzicht6 - 7
vrijdagDe Babbelaar-Darty Squad5 - 8

week 8

18-02-2019 tot 24-02-2019

dinsdagDarty Squad-Bar de Belt 56 - 7
donderdagDT Renesse-De Pauw7 - 6
vrijdagDC Zakzooi-DV Duiveland 12 - 11
vrijdagDT V.V.V.-SSVW Darts8 - 5
vrijdagDT de Balletent-DT Dartloos9 - 4
vrijdagTeam Spoorzicht-Veerhuis 23 - 10
vrijdagDe Babbelaar-De Manke Cowboys7 - 6

week 9

25-02-2019 tot 03-03-2019

woensdagVeerhuis 2-DT V.V.V.8 - 5
vrijdagSSVW Darts-DT Renesse6 - 7
vrijdagDe Pauw-DC Zakzooi6 - 7
vrijdagDV Duiveland 1-DT Dartloos6 - 7
vrijdagBar de Belt 5-De Manke Cowboys10 - 3
vrijdagTeam Spoorzicht-Darty Squad8 - 5
vrijdagDT de Balletent-De Babbelaar11 - 2

week 10

04-03-2019 tot 10-03-2019

woensdagVeerhuis 2-Darty Squad6 - 7
donderdagDe Manke Cowboys-Team Spoorzicht6 - 7
vrijdagDC Zakzooi-SSVW Darts10 - 3
vrijdagDT V.V.V.-DT Renesse12 - 1
vrijdagDT Dartloos-De Pauw9 - 4
vrijdagBar de Belt 5-DT de Balletent2 - 11
vrijdagDe Babbelaar-DV Duiveland 12 - 11

week 11

11-03-2019 tot 17-03-2019

dinsdagDarty Squad-De Manke Cowboys10 - 3
donderdagDT Renesse-Veerhuis 24 - 9
vrijdagDT V.V.V.-DC Zakzooi11 - 2
vrijdagSSVW Darts-DT Dartloos1 - 12
vrijdagDT de Balletent-Team Spoorzicht12 - 1
vrijdagDV Duiveland 1-Bar de Belt 512 - 1
vrijdagDe Pauw-De Babbelaar8 - 5

week 13

25-03-2019 tot 31-03-2019

dinsdagDarty Squad-DT de Balletent4 - 9
donderdagDe Manke Cowboys-Veerhuis 24 - 9
vrijdagTeam Spoorzicht-DV Duiveland 10 - 13
vrijdagDT Dartloos-DT V.V.V.6 - 7
vrijdagDC Zakzooi-DT Renesse8 - 5
vrijdagDe Babbelaar-SSVW Darts6 - 7
vrijdagBar de Belt 5-De Pauw9 - 4

week 14

01-04-2019 tot 07-04-2019

woensdagVeerhuis 2-DC Zakzooi12 - 1
donderdagDT Renesse-DT Dartloos0 - 13
vrijdagDT de Balletent-De Manke Cowboys12 - 1
vrijdagDV Duiveland 1-Darty Squad13 - 0
vrijdagDe Pauw-Team Spoorzicht5 - 8
vrijdagSSVW Darts-Bar de Belt 52 - 11
vrijdagDT V.V.V.-De Babbelaar13 - 0

week 15

08-04-2019 tot 14-04-2019

dinsdagDarty Squad-De Pauw10 - 3
woensdagVeerhuis 2-DT de Balletent4 - 9
vrijdagTeam Spoorzicht-SSVW Darts11 - 2
vrijdagBar de Belt 5-DT V.V.V.8 - 5
vrijdagDT Dartloos-DC Zakzooi11 - 2
vrijdagDe Babbelaar-DT Renesse5 - 8
vrijdagDV Duiveland 1-De Manke Cowboys13 - 0

week 16

15-04-2019 tot 21-04-2019

donderdagDT Renesse-Bar de Belt 52 - 11
vrijdagDT Dartloos-Veerhuis 29 - 4
vrijdagDV Duiveland 1-DT de Balletent3 - 10
vrijdagDe Pauw-De Manke Cowboys10 - 3
vrijdagSSVW Darts-Darty Squad3 - 10
vrijdagDC Zakzooi-De Babbelaar8 - 5
vrijdagTeam Spoorzicht-DT V.V.V.2 - 11

week 18

29-04-2019 tot 05-05-2019

dinsdagDarty Squad-DT V.V.V.9 - 4
woensdagVeerhuis 2-DV Duiveland 10 - 13
donderdagDe Manke Cowboys-SSVW Darts6 - 7
vrijdagTeam Spoorzicht-DT Renesse8 - 5
vrijdagBar de Belt 5-DC Zakzooi6 - 7
vrijdagDT de Balletent-De Pauw12 - 1
vrijdagDT Dartloos-De Babbelaar12 - 1