1e Divisie - 2018 / 2019 - Statistieken

Klassement 180 Overzicht 100+ Finish

501 SINGLE 701 KOPPEL TacTics SINGLE

Team Statistieken

Klassement     THUIS UIT

Nr.TeamAantalVoorTegenWinstPunten
1SSVW Darts268825036
2De Babbelaar2610223636
3DT Renesse26126212816
4De Manke Cowboys26140198816
5De Pauw26135203816
6DC Zakzooi261342041122
7Bar de Belt 5261671711224
8Darty Squad261541841224
9Team Spoorzicht261501881326
10Veerhuis 2262001381836
11DT V.V.V.262281102040
12DT Dartloos262211172040
13DV Duiveland 126261772142
14DT de Balletent26260782550

Programma / Uitslagen


Klik op de uitslag om naar het bijbehorende wedstrijdformulier te gaan.


week 37

10-09-2018 tot 16-09-2018

woensdagVeerhuis 2-De Babbelaar9 - 4
donderdagDT Renesse-Darty Squad9 - 4
donderdagDe Manke Cowboys-DT V.V.V.3 - 10
vrijdagDV Duiveland 1-De Pauw8 - 5
vrijdagTriple Double Trouble-DT Luctor Heinkenszand2 - 11
vrijdagDC Zakzooi-Team Spoorzicht7 - 6
vrijdagHoeie Stokkê-Bar de Belt 58 - 5

week 38

17-09-2018 tot 23-09-2018

dinsdagDarty Squad-DC Zakzooi8 - 5
donderdagDe Manke Cowboys-DT Renesse5 - 8
vrijdagTriple Double Trouble-DV Duiveland 10 - 13
vrijdagDT V.V.V.-DT Luctor Heinkenszand5 - 8
vrijdagDe Pauw-Veerhuis 26 - 7
vrijdagTeam Spoorzicht-Hoeie Stokkê5 - 8
vrijdagBar de Belt 5-De Babbelaar9 - 4

week 39

24-09-2018 tot 30-09-2018

vrijdagDV Duiveland 1-DT V.V.V.6 - 7
vrijdagDC Zakzooi-De Manke Cowboys6 - 7
vrijdagHoeie Stokkê-Darty Squad12 - 1
vrijdagDe Pauw-Triple Double Trouble8 - 5
vrijdagDT Luctor Heinkenszand-DT Renesse10 - 3
vrijdagBar de Belt 5-Veerhuis 25 - 8
vrijdagDe Babbelaar-Team Spoorzicht5 - 8

week 40

01-10-2018 tot 07-10-2018

dinsdagDarty Squad-De Babbelaar8 - 5
woensdagVeerhuis 2-Triple Double Trouble11 - 2
donderdagDT Renesse-DV Duiveland 12 - 11
donderdagDe Manke Cowboys-Hoeie Stokkê3 - 10
vrijdagDT V.V.V.-De Pauw10 - 3
vrijdagDT Luctor Heinkenszand-DC Zakzooi11 - 2
vrijdagTeam Spoorzicht-Bar de Belt 57 - 6

week 41

08-10-2018 tot 14-10-2018

woensdagVeerhuis 2-Team Spoorzicht11 - 2
donderdagDe Manke Cowboys-De Babbelaar6 - 7
vrijdagDV Duiveland 1-DC Zakzooi10 - 3
vrijdagTriple Double Trouble-DT V.V.V.2 - 11
vrijdagHoeie Stokkê-DT Luctor Heinkenszand3 - 10
vrijdagDe Pauw-DT Renesse7 - 6
vrijdagBar de Belt 5-Darty Squad6 - 7

week 43

22-10-2018 tot 28-10-2018

dinsdagDarty Squad-Team Spoorzicht6 - 7
donderdagDT Renesse-Triple Double Trouble10 - 3
donderdagDe Manke Cowboys-Bar de Belt 57 - 6
vrijdagDT V.V.V.-Veerhuis 212 - 1
vrijdagDC Zakzooi-De Pauw7 - 6
vrijdagHoeie Stokkê-DV Duiveland 13 - 10
vrijdagDe Babbelaar-DT Luctor Heinkenszand0 - 13

week 44

29-10-2018 tot 04-11-2018

dinsdagDarty Squad-Veerhuis 22 - 11
donderdagDT Renesse-DT V.V.V.6 - 7
vrijdagTriple Double Trouble-DC Zakzooi5 - 8
vrijdagDe Pauw-Hoeie Stokkê3 - 10
vrijdagTeam Spoorzicht-De Manke Cowboys6 - 7
vrijdagDV Duiveland 1-De Babbelaar11 - 2
vrijdagDT Luctor Heinkenszand-Bar de Belt 510 - 3

week 45

05-11-2018 tot 11-11-2018

woensdagVeerhuis 2-DT Renesse6 - 7
donderdagDe Manke Cowboys-Darty Squad7 - 6
vrijdagDC Zakzooi-DT V.V.V.1 - 12
vrijdagHoeie Stokkê-Triple Double Trouble9 - 4
vrijdagTeam Spoorzicht-DT Luctor Heinkenszand1 - 12
vrijdagBar de Belt 5-DV Duiveland 11 - 12
vrijdagDe Babbelaar-De Pauw8 - 5

week 46

12-11-2018 tot 18-11-2018

woensdagVeerhuis 2-De Manke Cowboys3 - 10
donderdagDT Renesse-DC Zakzooi4 - 9
vrijdagDV Duiveland 1-Team Spoorzicht8 - 5
vrijdagDT V.V.V.-Hoeie Stokkê9 - 4
vrijdagDe Pauw-Bar de Belt 55 - 8
vrijdagDT Luctor Heinkenszand-Darty Squad10 - 3
vrijdagTriple Double Trouble-De Babbelaar7 - 6

week 47

19-11-2018 tot 25-11-2018

dinsdagDarty Squad-DV Duiveland 11 - 12
donderdagDe Manke Cowboys-DT Luctor Heinkenszand6 - 7
vrijdagDC Zakzooi-Veerhuis 27 - 6
vrijdagHoeie Stokkê-DT Renesse8 - 5
vrijdagTeam Spoorzicht-De Pauw5 - 8
vrijdagBar de Belt 5-Triple Double Trouble12 - 1
vrijdagDe Babbelaar-DT V.V.V.0 - 13

week 49

03-12-2018 tot 09-12-2018

donderdagDT Renesse-De Babbelaar8 - 5
donderdagDe Manke Cowboys-DV Duiveland 11 - 12
vrijdagTriple Double Trouble-Team Spoorzicht3 - 10
vrijdagDT V.V.V.-Bar de Belt 510 - 3
vrijdagDC Zakzooi-Hoeie Stokkê2 - 11
vrijdagDT Luctor Heinkenszand-Veerhuis 24 - 9
vrijdagDe Pauw-Darty Squad10 - 3

week 50

10-12-2018 tot 16-12-2018

dinsdagDarty Squad-Triple Double Trouble12 - 1
woensdagVeerhuis 2-Hoeie Stokkê7 - 6
donderdagDe Manke Cowboys-De Pauw6 - 7
vrijdagDT Luctor Heinkenszand-DV Duiveland 18 - 5
vrijdagBar de Belt 5-DT Renesse10 - 3
vrijdagDe Babbelaar-DC Zakzooi6 - 7
vrijdagDT V.V.V.-Team Spoorzicht11 - 2

week 51

17-12-2018 tot 23-12-2018

donderdagDT Renesse-Team Spoorzicht5 - 8
vrijdagDV Duiveland 1-Veerhuis 25 - 8
vrijdagDT V.V.V.-Darty Squad9 - 4
vrijdagDC Zakzooi-Bar de Belt 53 - 10
vrijdagDe Pauw-DT Luctor Heinkenszand1 - 12
vrijdagTriple Double Trouble-De Manke Cowboys1 - 12
vrijdagDe Babbelaar-Hoeie Stokkê3 - 10

week 3

14-01-2019 tot 20-01-2019

dinsdagDarty Squad-DT Renesse8 - 5
vrijdagDe Pauw-DV Duiveland 13 - 10
vrijdagDT Luctor Heinkenszand-Triple Double Trouble12 - 1
vrijdagTeam Spoorzicht-DC Zakzooi8 - 5
vrijdagBar de Belt 5-Hoeie Stokkê4 - 9
vrijdagDe Babbelaar-Veerhuis 23 - 10
vrijdagDT V.V.V.-De Manke Cowboys10 - 3

week 4

21-01-2019 tot 27-01-2019

woensdagVeerhuis 2-De Pauw11 - 2
donderdagDT Renesse-De Manke Cowboys2 - 11
vrijdagDV Duiveland 1-Triple Double Trouble10 - 3
vrijdagDT Luctor Heinkenszand-DT V.V.V.11 - 2
vrijdagDC Zakzooi-Darty Squad5 - 8
vrijdagHoeie Stokkê-Team Spoorzicht10 - 3
vrijdagDe Babbelaar-Bar de Belt 55 - 8

week 5

28-01-2019 tot 03-02-2019

dinsdagDarty Squad-Hoeie Stokkê4 - 9
woensdagVeerhuis 2-Bar de Belt 513 - 0
donderdagDe Manke Cowboys-DC Zakzooi9 - 4
donderdagDT Renesse-DT Luctor Heinkenszand4 - 9
vrijdagDT V.V.V.-DV Duiveland 13 - 10
vrijdagTriple Double Trouble-De Pauw6 - 7
vrijdagTeam Spoorzicht-De Babbelaar12 - 1

week 6

04-02-2019 tot 10-02-2019

vrijdagDe Pauw-DT V.V.V.2 - 11
vrijdagDV Duiveland 1-DT Renesse13 - 0
vrijdagTriple Double Trouble-Veerhuis 26 - 7
vrijdagDC Zakzooi-DT Luctor Heinkenszand6 - 7
vrijdagHoeie Stokkê-De Manke Cowboys8 - 5
vrijdagBar de Belt 5-Team Spoorzicht6 - 7
vrijdagDe Babbelaar-Darty Squad5 - 8

week 8

18-02-2019 tot 24-02-2019

dinsdagDarty Squad-Bar de Belt 56 - 7
donderdagDT Renesse-De Pauw7 - 6
vrijdagDC Zakzooi-DV Duiveland 12 - 11
vrijdagDT V.V.V.-Triple Double Trouble8 - 5
vrijdagDT Luctor Heinkenszand-Hoeie Stokkê9 - 4
vrijdagTeam Spoorzicht-Veerhuis 23 - 10
vrijdagDe Babbelaar-De Manke Cowboys7 - 6

week 9

25-02-2019 tot 03-03-2019

woensdagVeerhuis 2-DT V.V.V.8 - 5
vrijdagTriple Double Trouble-DT Renesse6 - 7
vrijdagDe Pauw-DC Zakzooi6 - 7
vrijdagDV Duiveland 1-Hoeie Stokkê6 - 7
vrijdagBar de Belt 5-De Manke Cowboys10 - 3
vrijdagTeam Spoorzicht-Darty Squad8 - 5
vrijdagDT Luctor Heinkenszand-De Babbelaar11 - 2

week 10

04-03-2019 tot 10-03-2019

woensdagVeerhuis 2-Darty Squad6 - 7
donderdagDe Manke Cowboys-Team Spoorzicht6 - 7
vrijdagDC Zakzooi-Triple Double Trouble10 - 3
vrijdagDT V.V.V.-DT Renesse12 - 1
vrijdagHoeie Stokkê-De Pauw9 - 4
vrijdagBar de Belt 5-DT Luctor Heinkenszand2 - 11
vrijdagDe Babbelaar-DV Duiveland 12 - 11

week 11

11-03-2019 tot 17-03-2019

dinsdagDarty Squad-De Manke Cowboys10 - 3
donderdagDT Renesse-Veerhuis 24 - 9
vrijdagDT V.V.V.-DC Zakzooi11 - 2
vrijdagTriple Double Trouble-Hoeie Stokkê1 - 12
vrijdagDT Luctor Heinkenszand-Team Spoorzicht12 - 1
vrijdagDV Duiveland 1-Bar de Belt 512 - 1
vrijdagDe Pauw-De Babbelaar8 - 5

week 13

25-03-2019 tot 31-03-2019

dinsdagDarty Squad-DT Luctor Heinkenszand4 - 9
donderdagDe Manke Cowboys-Veerhuis 24 - 9
vrijdagTeam Spoorzicht-DV Duiveland 10 - 13
vrijdagHoeie Stokkê-DT V.V.V.6 - 7
vrijdagDC Zakzooi-DT Renesse8 - 5
vrijdagDe Babbelaar-Triple Double Trouble6 - 7
vrijdagBar de Belt 5-De Pauw9 - 4

week 14

01-04-2019 tot 07-04-2019

woensdagVeerhuis 2-DC Zakzooi12 - 1
donderdagDT Renesse-Hoeie Stokkê0 - 13
vrijdagDT Luctor Heinkenszand-De Manke Cowboys12 - 1
vrijdagDV Duiveland 1-Darty Squad13 - 0
vrijdagDe Pauw-Team Spoorzicht5 - 8
vrijdagTriple Double Trouble-Bar de Belt 52 - 11
vrijdagDT V.V.V.-De Babbelaar13 - 0

week 15

08-04-2019 tot 14-04-2019

dinsdagDarty Squad-De Pauw10 - 3
woensdagVeerhuis 2-DT Luctor Heinkenszand4 - 9
vrijdagTeam Spoorzicht-Triple Double Trouble11 - 2
vrijdagBar de Belt 5-DT V.V.V.8 - 5
vrijdagHoeie Stokkê-DC Zakzooi11 - 2
vrijdagDe Babbelaar-DT Renesse5 - 8
vrijdagDV Duiveland 1-De Manke Cowboys13 - 0

week 16

15-04-2019 tot 21-04-2019

donderdagDT Renesse-Bar de Belt 52 - 11
vrijdagHoeie Stokkê-Veerhuis 29 - 4
vrijdagDV Duiveland 1-DT Luctor Heinkenszand3 - 10
vrijdagDe Pauw-De Manke Cowboys10 - 3
vrijdagTriple Double Trouble-Darty Squad3 - 10
vrijdagDC Zakzooi-De Babbelaar8 - 5
vrijdagTeam Spoorzicht-DT V.V.V.2 - 11

week 18

29-04-2019 tot 05-05-2019

dinsdagDarty Squad-DT V.V.V.9 - 4
woensdagVeerhuis 2-DV Duiveland 10 - 13
donderdagDe Manke Cowboys-Triple Double Trouble6 - 7
vrijdagTeam Spoorzicht-DT Renesse8 - 5
vrijdagBar de Belt 5-DC Zakzooi6 - 7
vrijdagDT Luctor Heinkenszand-De Pauw12 - 1
vrijdagHoeie Stokkê-De Babbelaar12 - 1