1e Divisie - 2018 / 2019 - Statistieken

Klassement 180 Overzicht 100+ Finish

501 SINGLE 701 KOPPEL TacTics SINGLE

Team Statistieken

Klassement     THUIS UIT

Nr.TeamAantalVoorTegenWinstPunten
1DV Duiveland 112118381020
2DT V.V.V.12117391122
3DT de Balletent12114421122
4DT Dartloos129264816
5Veerhuis 2128967816
6Bar de Belt 512748248
7De Pauw127383510
8DT Renesse127185510
9De Manke Cowboys126888510
10Team Spoorzicht12649248
11DC Zakzooi126492612
12Darty Squad11499436
13De Babbelaar125210424
14SSVW Darts113410912

Programma / Uitslagen


Klik op de uitslag om naar het bijbehorende wedstrijdformulier te gaan.


week 37

10-09-2018 tot 16-09-2018

woensdagVeerhuis 2-De Babbelaar9 - 4
donderdagDT Renesse-Darty Squad9 - 4
donderdagDe Manke Cowboys-DT V.V.V.3 - 10
vrijdagDV Duiveland 1-De Pauw8 - 5
vrijdagSSVW Darts-DT de Balletent2 - 11
vrijdagDC Zakzooi-Team Spoorzicht7 - 6
vrijdagDT Dartloos-Bar de Belt 58 - 5

week 38

17-09-2018 tot 23-09-2018

dinsdagDarty Squad-DC Zakzooi8 - 5
donderdagDe Manke Cowboys-DT Renesse5 - 8
vrijdagSSVW Darts-DV Duiveland 10 - 13
vrijdagDT V.V.V.-DT de Balletent5 - 8
vrijdagDe Pauw-Veerhuis 26 - 7
vrijdagTeam Spoorzicht-DT Dartloos5 - 8
vrijdagBar de Belt 5-De Babbelaar9 - 4

week 39

24-09-2018 tot 30-09-2018

vrijdagDV Duiveland 1-DT V.V.V.6 - 7
vrijdagDC Zakzooi-De Manke Cowboys6 - 7
vrijdagDT Dartloos-Darty Squad12 - 1
vrijdagDe Pauw-SSVW Darts8 - 5
vrijdagDT de Balletent-DT Renesse10 - 3
vrijdagBar de Belt 5-Veerhuis 25 - 8
vrijdagDe Babbelaar-Team Spoorzicht5 - 8

week 40

01-10-2018 tot 07-10-2018

dinsdagDarty Squad-De Babbelaar8 - 5
woensdagVeerhuis 2-SSVW Darts11 - 2
donderdagDT Renesse-DV Duiveland 12 - 11
donderdagDe Manke Cowboys-DT Dartloos3 - 10
vrijdagDT V.V.V.-De Pauw10 - 3
vrijdagDT de Balletent-DC Zakzooi11 - 2
vrijdagTeam Spoorzicht-Bar de Belt 57 - 6

week 41

08-10-2018 tot 14-10-2018

woensdagVeerhuis 2-Team Spoorzicht11 - 2
donderdagDe Manke Cowboys-De Babbelaar6 - 7
vrijdagDV Duiveland 1-DC Zakzooi10 - 3
vrijdagSSVW Darts-DT V.V.V.2 - 11
vrijdagDT Dartloos-DT de Balletent3 - 10
vrijdagDe Pauw-DT Renesse7 - 6
vrijdagBar de Belt 5-Darty Squad6 - 7

week 43

22-10-2018 tot 28-10-2018

dinsdagDarty Squad-Team Spoorzicht6 - 7
donderdagDT Renesse-SSVW Darts10 - 3
donderdagDe Manke Cowboys-Bar de Belt 57 - 6
vrijdagDT V.V.V.-Veerhuis 212 - 1
vrijdagDC Zakzooi-De Pauw7 - 6
vrijdagDT Dartloos-DV Duiveland 13 - 10
vrijdagDe Babbelaar-DT de Balletent0 - 13

week 44

29-10-2018 tot 04-11-2018

dinsdagDarty Squad-Veerhuis 22 - 11
donderdagDT Renesse-DT V.V.V.6 - 7
vrijdagSSVW Darts-DC Zakzooi5 - 8
vrijdagDe Pauw-DT Dartloos3 - 10
vrijdagTeam Spoorzicht-De Manke Cowboys6 - 7
vrijdagDV Duiveland 1-De Babbelaar11 - 2
vrijdagDT de Balletent-Bar de Belt 510 - 3

week 45

05-11-2018 tot 11-11-2018

woensdagVeerhuis 2-DT Renesse6 - 7
donderdagDe Manke Cowboys-Darty Squad7 - 6
vrijdagDC Zakzooi-DT V.V.V.1 - 12
vrijdagDT Dartloos-SSVW Darts9 - 4
vrijdagTeam Spoorzicht-DT de Balletent1 - 12
vrijdagBar de Belt 5-DV Duiveland 11 - 12
vrijdagDe Babbelaar-De Pauw8 - 5

week 46

12-11-2018 tot 18-11-2018

woensdagVeerhuis 2-De Manke Cowboys3 - 10
donderdagDT Renesse-DC Zakzooi4 - 9
vrijdagDV Duiveland 1-Team Spoorzicht8 - 5
vrijdagDT V.V.V.-DT Dartloos9 - 4
vrijdagDe Pauw-Bar de Belt 55 - 8
vrijdagDT de Balletent-Darty Squad10 - 3
vrijdagSSVW Darts-De Babbelaar7 - 6

week 47

19-11-2018 tot 25-11-2018

dinsdagDarty Squad-DV Duiveland 11 - 12
donderdagDe Manke Cowboys-DT de Balletent6 - 7
vrijdagDC Zakzooi-Veerhuis 27 - 6
vrijdagDT Dartloos-DT Renesse8 - 5
vrijdagTeam Spoorzicht-De Pauw5 - 8
vrijdagBar de Belt 5-SSVW Darts12 - 1
vrijdagDe Babbelaar-DT V.V.V.0 - 13

week 49

03-12-2018 tot 09-12-2018

donderdagDT Renesse-De Babbelaar8 - 5
donderdagDe Manke Cowboys-DV Duiveland 11 - 12
vrijdagSSVW Darts-Team Spoorzicht3 - 10
vrijdagDT V.V.V.-Bar de Belt 510 - 3
vrijdagDC Zakzooi-DT Dartloos2 - 11
vrijdagDT de Balletent-Veerhuis 24 - 9
vrijdagDe Pauw-Darty Squad10 - 3

week 50

10-12-2018 tot 16-12-2018

dinsdagDarty Squad-SSVW Darts__-__
woensdagVeerhuis 2-DT Dartloos7 - 6
donderdagDe Manke Cowboys-De Pauw6 - 7
vrijdagDT de Balletent-DV Duiveland 18 - 5
vrijdagBar de Belt 5-DT Renesse10 - 3
vrijdagDe Babbelaar-DC Zakzooi6 - 7
vrijdagDT V.V.V.-Team Spoorzicht11 - 2

week 51

17-12-2018 tot 23-12-2018

donderdagDT Renesse-Team Spoorzicht__-__
vrijdagDV Duiveland 1-Veerhuis 2__-__
vrijdagDT V.V.V.-Darty Squad__-__
vrijdagDC Zakzooi-Bar de Belt 5__-__
vrijdagDe Pauw-DT de Balletent__-__
vrijdagSSVW Darts-De Manke Cowboys__-__
vrijdagDe Babbelaar-DT Dartloos__-__

week 3

14-01-2019 tot 20-01-2019

dinsdagDarty Squad-DT Renesse__-__
vrijdagDe Pauw-DV Duiveland 1__-__
vrijdagDT de Balletent-SSVW Darts__-__
vrijdagTeam Spoorzicht-DC Zakzooi__-__
vrijdagBar de Belt 5-DT Dartloos__-__
vrijdagDe Babbelaar-Veerhuis 2__-__
vrijdagDT V.V.V.-De Manke Cowboys__-__

week 4

21-01-2019 tot 27-01-2019

woensdagVeerhuis 2-De Pauw__-__
donderdagDT Renesse-De Manke Cowboys__-__
vrijdagDV Duiveland 1-SSVW Darts__-__
vrijdagDT de Balletent-DT V.V.V.__-__
vrijdagDC Zakzooi-Darty Squad__-__
vrijdagDT Dartloos-Team Spoorzicht__-__
vrijdagDe Babbelaar-Bar de Belt 5__-__

week 5

28-01-2019 tot 03-02-2019

dinsdagDarty Squad-DT Dartloos__-__
woensdagVeerhuis 2-Bar de Belt 5__-__
donderdagDe Manke Cowboys-DC Zakzooi__-__
donderdagDT Renesse-DT de Balletent__-__
vrijdagDT V.V.V.-DV Duiveland 1__-__
vrijdagSSVW Darts-De Pauw__-__
vrijdagTeam Spoorzicht-De Babbelaar__-__

week 6

04-02-2019 tot 10-02-2019

vrijdagDe Pauw-DT V.V.V.__-__
vrijdagDV Duiveland 1-DT Renesse__-__
vrijdagSSVW Darts-Veerhuis 2__-__
vrijdagDC Zakzooi-DT de Balletent__-__
vrijdagDT Dartloos-De Manke Cowboys__-__
vrijdagBar de Belt 5-Team Spoorzicht__-__
vrijdagDe Babbelaar-Darty Squad__-__

week 8

18-02-2019 tot 24-02-2019

dinsdagDarty Squad-Bar de Belt 5__-__
donderdagDT Renesse-De Pauw__-__
vrijdagDC Zakzooi-DV Duiveland 1__-__
vrijdagDT V.V.V.-SSVW Darts__-__
vrijdagDT de Balletent-DT Dartloos__-__
vrijdagTeam Spoorzicht-Veerhuis 2__-__
vrijdagDe Babbelaar-De Manke Cowboys__-__

week 9

25-02-2019 tot 03-03-2019

woensdagVeerhuis 2-DT V.V.V.__-__
vrijdagSSVW Darts-DT Renesse__-__
vrijdagDe Pauw-DC Zakzooi__-__
vrijdagDV Duiveland 1-DT Dartloos__-__
vrijdagBar de Belt 5-De Manke Cowboys__-__
vrijdagTeam Spoorzicht-Darty Squad__-__
vrijdagDT de Balletent-De Babbelaar__-__

week 10

04-03-2019 tot 10-03-2019

woensdagVeerhuis 2-Darty Squad__-__
donderdagDe Manke Cowboys-Team Spoorzicht__-__
vrijdagDC Zakzooi-SSVW Darts__-__
vrijdagDT V.V.V.-DT Renesse__-__
vrijdagDT Dartloos-De Pauw__-__
vrijdagBar de Belt 5-DT de Balletent__-__
vrijdagDe Babbelaar-DV Duiveland 1__-__

week 11

11-03-2019 tot 17-03-2019

dinsdagDarty Squad-De Manke Cowboys__-__
donderdagDT Renesse-Veerhuis 2__-__
vrijdagDT V.V.V.-DC Zakzooi__-__
vrijdagSSVW Darts-DT Dartloos__-__
vrijdagDT de Balletent-Team Spoorzicht__-__
vrijdagDV Duiveland 1-Bar de Belt 5__-__
vrijdagDe Pauw-De Babbelaar__-__

week 13

25-03-2019 tot 31-03-2019

dinsdagDarty Squad-DT de Balletent__-__
donderdagDe Manke Cowboys-Veerhuis 2__-__
vrijdagTeam Spoorzicht-DV Duiveland 1__-__
vrijdagDT Dartloos-DT V.V.V.__-__
vrijdagDC Zakzooi-DT Renesse__-__
vrijdagTeam Spoorzicht-De Pauw__-__
vrijdagDe Babbelaar-SSVW Darts__-__

week 14

01-04-2019 tot 07-04-2019

woensdagVeerhuis 2-DC Zakzooi__-__
donderdagDT Renesse-DT Dartloos__-__
vrijdagDT de Balletent-De Manke Cowboys__-__
vrijdagDV Duiveland 1-Darty Squad__-__
vrijdagDe Pauw-Team Spoorzicht__-__
vrijdagSSVW Darts-Bar de Belt 5__-__
vrijdagDT V.V.V.-De Babbelaar__-__

week 15

08-04-2019 tot 14-04-2019

dinsdagDarty Squad-De Pauw__-__
woensdagVeerhuis 2-DT de Balletent__-__
vrijdagTeam Spoorzicht-SSVW Darts__-__
vrijdagBar de Belt 5-DT V.V.V.__-__
vrijdagDT Dartloos-DC Zakzooi__-__
vrijdagDe Babbelaar-DT Renesse__-__
vrijdagDV Duiveland 1-De Manke Cowboys__-__

week 16

15-04-2019 tot 21-04-2019

donderdagDT Renesse-Bar de Belt 5__-__
vrijdagDT Dartloos-Veerhuis 2__-__
vrijdagDV Duiveland 1-DT de Balletent__-__
vrijdagDe Pauw-De Manke Cowboys__-__
vrijdagSSVW Darts-Darty Squad__-__
vrijdagDC Zakzooi-De Babbelaar__-__
vrijdagTeam Spoorzicht-DT V.V.V.__-__

week 18

29-04-2019 tot 05-05-2019

dinsdagDarty Squad-DT V.V.V.__-__
woensdagVeerhuis 2-DV Duiveland 1__-__
donderdagDe Manke Cowboys-SSVW Darts__-__
vrijdagTeam Spoorzicht-DT Renesse__-__
vrijdagBar de Belt 5-DC Zakzooi__-__
vrijdagDT de Balletent-De Pauw__-__
vrijdagDT Dartloos-De Babbelaar__-__