Beker Winnaarsronde - 2018 / 2019 - Statistieken

Klassement 180 Overzicht 100+ Finish

501 SINGLE 301 KOPPEL TacTics KOPPEL

Team Statistieken

Klassement     THUIS UIT

Nr.TeamAantalVoorTegenWinstPunten
1Sportpub Goes 13291036
2DT Khamaan328436
3Sportpub Goes 3326836
4DT Aardenburg3241324
5RCT 23211524
6DC de Tukker217912
7Tramzicht216724
8DV Duiveland 12151112
9Bar de Belt2141212
10Duinerve Darts 12141212
11HCR de Zwaan2131312
12Bar de Belt 52121412
13DC Ambiance2101112
14RCK291712
15Bar American281812
16Blue Monkey's16700
17DC de Boemel 315800
18Veerhuis 215800
19DT de Balletent15800
20De Manke Cowboys14900
21SSVW Darts14900
22Waku Waku14900
23De Pauw131000
24Sportpub Goes 4121100
25Pub 69121100
26Scumbags111200
27DC Zakzooi101300
28DT Renesse10800

Programma / Uitslagen


Klik op de uitslag om naar het bijbehorende wedstrijdformulier te gaan.


week 2

07-01-2019 tot 13-01-2019

dinsdagHCR de Zwaan-Waku Waku9 - 4
woensdagSportpub Goes 1-DC de Boemel 38 - 5
donderdagDT Renesse-DT Khamaan0 - 8
donderdagDe Manke Cowboys-RCT 24 - 9
vrijdagDe Pauw-DT Aardenburg3 - 10
vrijdagBlue Monkey's-Bar American6 - 7
vrijdagSportpub Goes 4-DV Duiveland 12 - 11
vrijdagBar de Belt 5-SSVW Darts9 - 4
vrijdagDT de Balletent-RCK5 - 8
vrijdagDC Zakzooi-DC de Tukker0 - 13
vrijdagBar de Belt-Veerhuis 28 - 5
vrijdagScumbags-Sportpub Goes 31 - 12

week 7

11-02-2019 tot 17-02-2019

dinsdagPub 69-DT Aardenburg2 - 11
woensdagSportpub Goes 1-RCK12 - 1
woensdagDC de Tukker-DC Ambiance4 - 9
woensdagSportpub Goes 3-Bar de Belt7 - 6
vrijdagDT Khamaan-Bar American12 - 1
vrijdagDV Duiveland 1-Tramzicht4 - 9
vrijdagRCT 2-HCR de Zwaan9 - 4
vrijdagBar de Belt 5-Duinerve Darts 13 - 10

week 12

18-03-2019 tot 24-03-2019

woensdagSportpub Goes 1-Duinerve Darts 19 - 4
woensdagDC Ambiance-Sportpub Goes 31 - 7
donderdagTramzicht-RCT 27 - 3
vrijdagDT Khamaan-DT Aardenburg8 - 3