Beker Winnaarsronde - 2018 / 2019 - Statistieken

Klassement 180 Overzicht 100+ Finish

501 SINGLE 301 KOPPEL TacTics KOPPEL

Team Statistieken

Klassement     THUIS UIT

Nr.TeamAantalVoorTegenWinstPunten
1DT Renesse10800
2DC Zakzooi101300
3Scumbags111200
4Sportpub Goes 4121100
5Pub 69121100
6De Pauw131000
7De Manke Cowboys14900
8Waku Waku14900
9SSVW Darts14900
10DC de Boemel 315800
11Veerhuis 215800
12DT de Balletent15800
13Blue Monkey's16700
14Bar American281812
15RCK291712
16DC Ambiance2101112
17Bar de Belt 52121412
18HCR de Zwaan2131312
19Duinerve Darts 12141212
20Bar de Belt2141212
21DV Duiveland 12151112
22DC de Tukker217912
23Tramzicht3181524
24RCT 23211524
25DT Aardenburg3241324
26Sportpub Goes 34271536
27Sportpub Goes 15381848
28DT Khamaan5438510

Programma / Uitslagen


Klik op de uitslag om naar het bijbehorende wedstrijdformulier te gaan.


week 2

07-01-2019 tot 13-01-2019

woensdagSportpub Goes 1-DC de Boemel 38 - 5
donderdagDT Renesse-DT Khamaan0 - 8
donderdagDe Manke Cowboys-RCT 24 - 9
vrijdagDe Pauw-DT Aardenburg3 - 10
vrijdagBlue Monkey's-Bar American6 - 7
vrijdagSportpub Goes 4-DV Duiveland 12 - 11
vrijdagHCR de Zwaan-Waku Waku9 - 4
vrijdagBar de Belt 5-SSVW Darts9 - 4
vrijdagDT de Balletent-RCK5 - 8
vrijdagDC Zakzooi-DC de Tukker0 - 13
vrijdagBar de Belt-Veerhuis 28 - 5
vrijdagScumbags-Sportpub Goes 31 - 12

week 7

11-02-2019 tot 17-02-2019

dinsdagPub 69-DT Aardenburg2 - 11
woensdagSportpub Goes 1-RCK12 - 1
woensdagDC de Tukker-DC Ambiance4 - 9
woensdagSportpub Goes 3-Bar de Belt7 - 6
vrijdagDT Khamaan-Bar American12 - 1
vrijdagDV Duiveland 1-Tramzicht4 - 9
vrijdagRCT 2-HCR de Zwaan9 - 4
vrijdagBar de Belt 5-Duinerve Darts 13 - 10

week 12

18-03-2019 tot 24-03-2019

woensdagSportpub Goes 1-Duinerve Darts 19 - 4
woensdagDC Ambiance-Sportpub Goes 31 - 7
donderdagTramzicht-RCT 27 - 3
vrijdagDT Khamaan-DT Aardenburg8 - 3

week 17

22-04-2019 tot 28-04-2019

woensdagSportpub Goes 3-Sportpub Goes 11 - 7
woensdagSportpub Goes 1-DT Khamaan2 - 7
vrijdagDT Khamaan-Tramzicht8 - 2