Beker Verliezersronde - 2018 / 2019 - Statistieken

Klassement 180 Overzicht 100+ Finish

501 SINGLE 301 KOPPEL TacTics KOPPEL

Team Statistieken

Klassement     THUIS UIT

Nr.TeamAantalVoorTegenWinstPunten
1DV Duiveland 2111200
2De Babbelaar15800
3DT de Zandlôôper13700
4DT Oriënt Express121100
5DT Havenzicht16700
6DT V.V.V.14900
7Duinerve Darts 315800
8Roots 114900
9Roots 2.0111200
10Darty Squad16700
11What's the Point14900
12Duinerve Darts 413700
13Het Spoort Niet121100
14DT de Kruik 2291712
15DT de Kruuke2121412
16Manic Monday 1211912
17Manic Monday 22161012
18Pretenders2131312
19Lou's Angels3191624
20Team Spoorzicht214224
21HCR de Zwaan 23201924
22RCT 33261336
23DT Dartloos336336
24Van Luntereeeh3221136

Programma / Uitslagen


Klik op de uitslag om naar het bijbehorende wedstrijdformulier te gaan.


week 2

07-01-2019 tot 13-01-2019

maandagRCT 3-DT V.V.V.9 - 4
maandagRoots 1-HCR de Zwaan 24 - 9
maandagManic Monday 1-DT Oriënt Express11 - 2
donderdagHet Spoort Niet-Manic Monday 22 - 11
donderdagDT de Kruuke-DT Havenzicht7 - 6
vrijdagVan Luntereeeh-DT de Zandlôôper7 - 3
vrijdagDT Dartloos-Roots 2.012 - 1
vrijdagLou's Angels-Duinerve Darts 38 - 5

week 7

11-02-2019 tot 17-02-2019

maandagRCT 3-Darty Squad7 - 6
maandagManic Monday 2-Pretenders5 - 8
donderdagDT de Kruuke-DT de Kruik 25 - 8
vrijdagHCR de Zwaan 2-De Babbelaar8 - 5
vrijdagVan Luntereeeh-Duinerve Darts 47 - 3
vrijdagDT Dartloos-DV Duiveland 212 - 1
vrijdagLou's Angels-What's the Point9 - 4
vrijdagTeam Spoorzicht-Manic Monday 17 - 0

week 12

18-03-2019 tot 24-03-2019

vrijdagHCR de Zwaan 2-RCT 33 - 10
vrijdagVan Luntereeeh-Pretenders8 - 5
vrijdagDT de Kruik 2-DT Dartloos1 - 12
vrijdagLou's Angels-Team Spoorzicht2 - 7