2e Divisie - 2018 / 2019 - Statistieken

Klassement 180 Overzicht 100+ Finish

501 SINGLE 701 KOPPEL TacTics SINGLE

Team Statistieken

Klassement     THUIS UIT

Nr.TeamAantalVoorTegenWinstPunten
1Waku Waku241731391632
2DC de Boemel 324222901938
3DT Havenzicht241901221632
4Manic Monday 224135177816
5Duinerve Darts 32499213510
6DT de Kruik 224138174918
7Pub 69241761361632
8Pretenders2411519736
9RCT 3241551571326
10Roots 1241351771020
11Scumbags24132180816
12Sportpub Goes 4241681441530
13Blue Monkey's241901221836

Programma / Uitslagen


Klik op de uitslag om naar het bijbehorende wedstrijdformulier te gaan.


week 37

10-09-2018 tot 16-09-2018

maandagManic Monday 2-Waku Waku5 - 8
vrijdagScumbags-Pretenders6 - 7
vrijdagBlue Monkey's-Roots 16 - 7
vrijdagDT Havenzicht-Pub 696 - 7
vrijdagDuinerve Darts 3-DT de Kruik 26 - 7
vrijdagSportpub Goes 4-DC de Boemel 38 - 5

week 38

17-09-2018 tot 23-09-2018

maandagRoots 1-DT Havenzicht2 - 11
dinsdagPub 69-Duinerve Darts 39 - 4
vrijdagScumbags-Manic Monday 29 - 4
vrijdagBlue Monkey's-Pretenders11 - 2
vrijdagWaku Waku-RCT 33 - 10
vrijdagDT de Kruik 2-Sportpub Goes 49 - 4

week 39

24-09-2018 tot 30-09-2018

maandagManic Monday 2-Blue Monkey's4 - 9
woensdagDC de Boemel 3-RCT 36 - 7
vrijdagDuinerve Darts 3-Roots 15 - 8
vrijdagSportpub Goes 4-Pub 695 - 8
vrijdagWaku Waku-Scumbags12 - 1
vrijdagPretenders-DT Havenzicht4 - 9

week 40

01-10-2018 tot 07-10-2018

maandagRCT 3-Scumbags7 - 6
maandagRoots 1-Sportpub Goes 47 - 6
vrijdagBlue Monkey's-Waku Waku8 - 5
vrijdagDT Havenzicht-Manic Monday 29 - 4
vrijdagPretenders-Duinerve Darts 35 - 8
vrijdagDT de Kruik 2-DC de Boemel 33 - 10

week 41

08-10-2018 tot 14-10-2018

maandagManic Monday 2-Duinerve Darts 35 - 8
maandagRCT 3-DT de Kruik 29 - 4
dinsdagPub 69-DC de Boemel 31 - 12
vrijdagScumbags-Blue Monkey's6 - 7
vrijdagSportpub Goes 4-Pretenders7 - 6
vrijdagWaku Waku-DT Havenzicht5 - 8

week 43

22-10-2018 tot 28-10-2018

maandagRoots 1-DC de Boemel 34 - 9
vrijdagBlue Monkey's-RCT 37 - 6
vrijdagDT Havenzicht-Scumbags9 - 4
vrijdagDuinerve Darts 3-Waku Waku2 - 11
vrijdagSportpub Goes 4-Manic Monday 211 - 2
vrijdagDT de Kruik 2-Pub 694 - 9

week 44

29-10-2018 tot 04-11-2018

dinsdagPub 69-RCT 38 - 5
vrijdagDT Havenzicht-Blue Monkey's6 - 7
vrijdagWaku Waku-Sportpub Goes 47 - 6
vrijdagPretenders-DC de Boemel 37 - 6
vrijdagDT de Kruik 2-Roots 17 - 6
vrijdagScumbags-Duinerve Darts 38 - 5

week 45

05-11-2018 tot 11-11-2018

maandagRCT 3-DT Havenzicht3 - 10
maandagRoots 1-Pub 695 - 8
woensdagDC de Boemel 3-Manic Monday 212 - 1
vrijdagDuinerve Darts 3-Blue Monkey's2 - 11
vrijdagSportpub Goes 4-Scumbags10 - 3
vrijdagDT de Kruik 2-Pretenders8 - 5

week 46

12-11-2018 tot 18-11-2018

maandagManic Monday 2-DT de Kruik 25 - 8
maandagRCT 3-Roots 19 - 4
vrijdagBlue Monkey's-Sportpub Goes 45 - 8
vrijdagDT Havenzicht-Duinerve Darts 311 - 2
vrijdagWaku Waku-DC de Boemel 310 - 3
vrijdagPretenders-Pub 694 - 9

week 47

19-11-2018 tot 25-11-2018

maandagRoots 1-Pretenders7 - 6
dinsdagPub 69-Manic Monday 210 - 3
woensdagDC de Boemel 3-Scumbags11 - 2
vrijdagDuinerve Darts 3-RCT 33 - 10
vrijdagSportpub Goes 4-DT Havenzicht4 - 9
vrijdagDT de Kruik 2-Waku Waku6 - 7

week 49

03-12-2018 tot 09-12-2018

maandagManic Monday 2-Roots 19 - 4
maandagRCT 3-Pretenders7 - 6
vrijdagBlue Monkey's-DC de Boemel 38 - 5
vrijdagDuinerve Darts 3-Sportpub Goes 41 - 12
vrijdagWaku Waku-Pub 696 - 7
vrijdagDT de Kruik 2-Scumbags8 - 5

week 50

10-12-2018 tot 16-12-2018

maandagRCT 3-Sportpub Goes 46 - 7
maandagRoots 1-Waku Waku9 - 4
dinsdagPub 69-Scumbags10 - 3
woensdagDC de Boemel 3-DT Havenzicht7 - 6
vrijdagPretenders-Manic Monday 25 - 8
vrijdagDT de Kruik 2-Blue Monkey's5 - 8

week 51

17-12-2018 tot 23-12-2018

maandagManic Monday 2-RCT 34 - 9
vrijdagScumbags-Roots 17 - 6
vrijdagBlue Monkey's-Pub 697 - 6
vrijdagDT Havenzicht-DT de Kruik 27 - 6
vrijdagWaku Waku-Pretenders8 - 5
vrijdagDuinerve Darts 3-DC de Boemel 32 - 11

week 3

14-01-2019 tot 20-01-2019

maandagRoots 1-Blue Monkey's5 - 8
dinsdagPub 69-DT Havenzicht3 - 10
woensdagDC de Boemel 3-Sportpub Goes 410 - 3
vrijdagWaku Waku-Manic Monday 28 - 5
vrijdagPretenders-Scumbags8 - 5
vrijdagDT de Kruik 2-Duinerve Darts 311 - 2

week 4

21-01-2019 tot 27-01-2019

maandagManic Monday 2-Scumbags9 - 4
maandagRCT 3-Waku Waku4 - 9
vrijdagPretenders-Blue Monkey's3 - 10
vrijdagDT Havenzicht-Roots 16 - 7
vrijdagDuinerve Darts 3-Pub 692 - 11
vrijdagSportpub Goes 4-DT de Kruik 28 - 5

week 5

28-01-2019 tot 03-02-2019

maandagRoots 1-Duinerve Darts 35 - 8
maandagRCT 3-DC de Boemel 32 - 11
dinsdagPub 69-Sportpub Goes 49 - 4
vrijdagBlue Monkey's-Manic Monday 210 - 3
vrijdagScumbags-Waku Waku5 - 8
vrijdagDT Havenzicht-Pretenders8 - 5

week 6

04-02-2019 tot 10-02-2019

maandagManic Monday 2-DT Havenzicht4 - 9
woensdagDC de Boemel 3-DT de Kruik 213 - 0
vrijdagWaku Waku-Blue Monkey's7 - 6
vrijdagScumbags-RCT 39 - 4
vrijdagDuinerve Darts 3-Pretenders7 - 6
vrijdagSportpub Goes 4-Roots 18 - 5

week 8

18-02-2019 tot 24-02-2019

woensdagDC de Boemel 3-Pub 6911 - 2
vrijdagDuinerve Darts 3-Manic Monday 22 - 11
vrijdagBlue Monkey's-Scumbags7 - 6
vrijdagPretenders-Sportpub Goes 43 - 10
vrijdagDT de Kruik 2-RCT 36 - 7
vrijdagDT Havenzicht-Waku Waku5 - 8

week 9

25-02-2019 tot 03-03-2019

maandagRCT 3-Blue Monkey's2 - 11
maandagManic Monday 2-Sportpub Goes 45 - 8
dinsdagPub 69-DT de Kruik 28 - 5
woensdagDC de Boemel 3-Roots 112 - 1
vrijdagScumbags-DT Havenzicht7 - 6
vrijdagWaku Waku-Duinerve Darts 38 - 5

week 10

04-03-2019 tot 10-03-2019

maandagRCT 3-Pub 693 - 10
maandagRoots 1-DT de Kruik 28 - 5
woensdagDC de Boemel 3-Pretenders13 - 0
vrijdagDuinerve Darts 3-Scumbags4 - 9
vrijdagBlue Monkey's-DT Havenzicht6 - 7
vrijdagSportpub Goes 4-Waku Waku9 - 4

week 11

11-03-2019 tot 17-03-2019

maandagManic Monday 2-DC de Boemel 36 - 7
dinsdagPub 69-Roots 111 - 2
vrijdagBlue Monkey's-Duinerve Darts 313 - 0
vrijdagScumbags-Sportpub Goes 45 - 8
vrijdagDT Havenzicht-RCT 38 - 5
vrijdagPretenders-DT de Kruik 24 - 9

week 13

25-03-2019 tot 31-03-2019

maandagRoots 1-RCT 36 - 7
dinsdagPub 69-Pretenders8 - 5
woensdagDC de Boemel 3-Waku Waku11 - 2
vrijdagSportpub Goes 4-Blue Monkey's7 - 6
vrijdagDuinerve Darts 3-DT Havenzicht7 - 6
vrijdagDT de Kruik 2-Manic Monday 25 - 8

week 14

01-04-2019 tot 07-04-2019

maandagRCT 3-Duinerve Darts 39 - 4
maandagManic Monday 2-Pub 697 - 6
vrijdagDT Havenzicht-Sportpub Goes 49 - 4
vrijdagPretenders-Roots 16 - 7
vrijdagWaku Waku-DT de Kruik 211 - 2
vrijdagScumbags-DC de Boemel 33 - 10

week 15

08-04-2019 tot 14-04-2019

maandagRoots 1-Manic Monday 27 - 6
dinsdagPub 69-Waku Waku5 - 8
woensdagDC de Boemel 3-Blue Monkey's11 - 2
vrijdagSportpub Goes 4-Duinerve Darts 38 - 5
vrijdagPretenders-RCT 35 - 8
vrijdagScumbags-DT de Kruik 24 - 9

week 16

15-04-2019 tot 21-04-2019

maandagManic Monday 2-Pretenders10 - 3
vrijdagSportpub Goes 4-RCT 33 - 10
vrijdagWaku Waku-Roots 16 - 7
vrijdagScumbags-Pub 698 - 5
vrijdagBlue Monkey's-DT de Kruik 210 - 3
vrijdagDT Havenzicht-DC de Boemel 35 - 8

week 18

29-04-2019 tot 05-05-2019

maandagRCT 3-Manic Monday 26 - 7
maandagRoots 1-Scumbags6 - 7
dinsdagPub 69-Blue Monkey's6 - 7
woensdagDC de Boemel 3-Duinerve Darts 38 - 5
vrijdagPretenders-Waku Waku5 - 8
vrijdagDT de Kruik 2-DT Havenzicht3 - 10