2e Divisie - 2018 / 2019 - Statistieken

Klassement 180 Overzicht 100+ Finish

501 SINGLE 701 KOPPEL TacTics SINGLE

Team Statistieken

Klassement     THUIS UIT

Nr.TeamAantalVoorTegenWinstPunten
1Waku Waku241731391632
2DC de Boemel 324222901938
3DT Havenzicht241901221632
4Manic Monday 224135177816
5Duinerve Darts 32499213510
6DT de Kruik 224138174918
7Pub 69241761361632
8Pretenders2411519736
9RCT 3241551571326
10Roots 1241351771020
11Scumbags24132180816
12Sportpub Goes 4241681441530
13Blue Monkey's241901221836

Programma / Uitslagen


Klik op de uitslag om naar het bijbehorende wedstrijdformulier te gaan.


week 37

10-09-2018 tot 16-09-2018

maandagManic Monday 2-Waku Waku5 - 8
vrijdagScumbags-Pretenders6 - 7
vrijdagBlue Monkey's-Eetcafé Roots6 - 7
vrijdagDT Havenzicht-Pub 696 - 7
vrijdagDuinerve Darts 3-DT de Kruik 26 - 7
vrijdagSportpub Goes 4-Wednesday Madness8 - 5

week 38

17-09-2018 tot 23-09-2018

maandagEetcafé Roots-DT Havenzicht2 - 11
dinsdagPub 69-Duinerve Darts 39 - 4
vrijdagScumbags-Manic Monday 29 - 4
vrijdagBlue Monkey's-Pretenders11 - 2
vrijdagWaku Waku-De Boemel3 - 10
vrijdagDT de Kruik 2-Sportpub Goes 49 - 4

week 39

24-09-2018 tot 30-09-2018

maandagManic Monday 2-Blue Monkey's4 - 9
woensdagWednesday Madness-De Boemel6 - 7
vrijdagDuinerve Darts 3-Eetcafé Roots5 - 8
vrijdagSportpub Goes 4-Pub 695 - 8
vrijdagWaku Waku-Scumbags12 - 1
vrijdagPretenders-DT Havenzicht4 - 9

week 40

01-10-2018 tot 07-10-2018

maandagDe Boemel-Scumbags7 - 6
maandagEetcafé Roots-Sportpub Goes 47 - 6
vrijdagBlue Monkey's-Waku Waku8 - 5
vrijdagDT Havenzicht-Manic Monday 29 - 4
vrijdagPretenders-Duinerve Darts 35 - 8
vrijdagDT de Kruik 2-Wednesday Madness3 - 10

week 41

08-10-2018 tot 14-10-2018

maandagManic Monday 2-Duinerve Darts 35 - 8
maandagDe Boemel-DT de Kruik 29 - 4
dinsdagPub 69-Wednesday Madness1 - 12
vrijdagScumbags-Blue Monkey's6 - 7
vrijdagSportpub Goes 4-Pretenders7 - 6
vrijdagWaku Waku-DT Havenzicht5 - 8

week 43

22-10-2018 tot 28-10-2018

maandagEetcafé Roots-Wednesday Madness4 - 9
vrijdagBlue Monkey's-De Boemel7 - 6
vrijdagDT Havenzicht-Scumbags9 - 4
vrijdagDuinerve Darts 3-Waku Waku2 - 11
vrijdagSportpub Goes 4-Manic Monday 211 - 2
vrijdagDT de Kruik 2-Pub 694 - 9

week 44

29-10-2018 tot 04-11-2018

dinsdagPub 69-De Boemel8 - 5
vrijdagDT Havenzicht-Blue Monkey's6 - 7
vrijdagWaku Waku-Sportpub Goes 47 - 6
vrijdagPretenders-Wednesday Madness7 - 6
vrijdagDT de Kruik 2-Eetcafé Roots7 - 6
vrijdagScumbags-Duinerve Darts 38 - 5

week 45

05-11-2018 tot 11-11-2018

maandagDe Boemel-DT Havenzicht3 - 10
maandagEetcafé Roots-Pub 695 - 8
woensdagWednesday Madness-Manic Monday 212 - 1
vrijdagDuinerve Darts 3-Blue Monkey's2 - 11
vrijdagSportpub Goes 4-Scumbags10 - 3
vrijdagDT de Kruik 2-Pretenders8 - 5

week 46

12-11-2018 tot 18-11-2018

maandagManic Monday 2-DT de Kruik 25 - 8
maandagDe Boemel-Eetcafé Roots9 - 4
vrijdagBlue Monkey's-Sportpub Goes 45 - 8
vrijdagDT Havenzicht-Duinerve Darts 311 - 2
vrijdagWaku Waku-Wednesday Madness10 - 3
vrijdagPretenders-Pub 694 - 9

week 47

19-11-2018 tot 25-11-2018

maandagEetcafé Roots-Pretenders7 - 6
dinsdagPub 69-Manic Monday 210 - 3
woensdagWednesday Madness-Scumbags11 - 2
vrijdagDuinerve Darts 3-De Boemel3 - 10
vrijdagSportpub Goes 4-DT Havenzicht4 - 9
vrijdagDT de Kruik 2-Waku Waku6 - 7

week 49

03-12-2018 tot 09-12-2018

maandagManic Monday 2-Eetcafé Roots9 - 4
maandagDe Boemel-Pretenders7 - 6
vrijdagBlue Monkey's-Wednesday Madness8 - 5
vrijdagDuinerve Darts 3-Sportpub Goes 41 - 12
vrijdagWaku Waku-Pub 696 - 7
vrijdagDT de Kruik 2-Scumbags8 - 5

week 50

10-12-2018 tot 16-12-2018

maandagDe Boemel-Sportpub Goes 46 - 7
maandagEetcafé Roots-Waku Waku9 - 4
dinsdagPub 69-Scumbags10 - 3
woensdagWednesday Madness-DT Havenzicht7 - 6
vrijdagPretenders-Manic Monday 25 - 8
vrijdagDT de Kruik 2-Blue Monkey's5 - 8

week 51

17-12-2018 tot 23-12-2018

maandagManic Monday 2-De Boemel4 - 9
vrijdagScumbags-Eetcafé Roots7 - 6
vrijdagBlue Monkey's-Pub 697 - 6
vrijdagDT Havenzicht-DT de Kruik 27 - 6
vrijdagWaku Waku-Pretenders8 - 5
vrijdagDuinerve Darts 3-Wednesday Madness2 - 11

week 3

14-01-2019 tot 20-01-2019

maandagEetcafé Roots-Blue Monkey's5 - 8
dinsdagPub 69-DT Havenzicht3 - 10
woensdagWednesday Madness-Sportpub Goes 410 - 3
vrijdagWaku Waku-Manic Monday 28 - 5
vrijdagPretenders-Scumbags8 - 5
vrijdagDT de Kruik 2-Duinerve Darts 311 - 2

week 4

21-01-2019 tot 27-01-2019

maandagManic Monday 2-Scumbags9 - 4
maandagDe Boemel-Waku Waku4 - 9
vrijdagPretenders-Blue Monkey's3 - 10
vrijdagDT Havenzicht-Eetcafé Roots6 - 7
vrijdagDuinerve Darts 3-Pub 692 - 11
vrijdagSportpub Goes 4-DT de Kruik 28 - 5

week 5

28-01-2019 tot 03-02-2019

maandagEetcafé Roots-Duinerve Darts 35 - 8
maandagDe Boemel-Wednesday Madness2 - 11
dinsdagPub 69-Sportpub Goes 49 - 4
vrijdagBlue Monkey's-Manic Monday 210 - 3
vrijdagScumbags-Waku Waku5 - 8
vrijdagDT Havenzicht-Pretenders8 - 5

week 6

04-02-2019 tot 10-02-2019

maandagManic Monday 2-DT Havenzicht4 - 9
woensdagWednesday Madness-DT de Kruik 213 - 0
vrijdagWaku Waku-Blue Monkey's7 - 6
vrijdagScumbags-De Boemel9 - 4
vrijdagDuinerve Darts 3-Pretenders7 - 6
vrijdagSportpub Goes 4-Eetcafé Roots8 - 5

week 8

18-02-2019 tot 24-02-2019

woensdagWednesday Madness-Pub 6911 - 2
vrijdagDuinerve Darts 3-Manic Monday 22 - 11
vrijdagBlue Monkey's-Scumbags7 - 6
vrijdagPretenders-Sportpub Goes 43 - 10
vrijdagDT de Kruik 2-De Boemel6 - 7
vrijdagDT Havenzicht-Waku Waku5 - 8

week 9

25-02-2019 tot 03-03-2019

maandagDe Boemel-Blue Monkey's2 - 11
maandagManic Monday 2-Sportpub Goes 45 - 8
dinsdagPub 69-DT de Kruik 28 - 5
woensdagWednesday Madness-Eetcafé Roots12 - 1
vrijdagScumbags-DT Havenzicht7 - 6
vrijdagWaku Waku-Duinerve Darts 38 - 5

week 10

04-03-2019 tot 10-03-2019

maandagDe Boemel-Pub 693 - 10
maandagEetcafé Roots-DT de Kruik 28 - 5
woensdagWednesday Madness-Pretenders13 - 0
vrijdagDuinerve Darts 3-Scumbags4 - 9
vrijdagBlue Monkey's-DT Havenzicht6 - 7
vrijdagSportpub Goes 4-Waku Waku9 - 4

week 11

11-03-2019 tot 17-03-2019

maandagManic Monday 2-Wednesday Madness6 - 7
dinsdagPub 69-Eetcafé Roots11 - 2
vrijdagBlue Monkey's-Duinerve Darts 313 - 0
vrijdagScumbags-Sportpub Goes 45 - 8
vrijdagDT Havenzicht-De Boemel8 - 5
vrijdagPretenders-DT de Kruik 24 - 9

week 13

25-03-2019 tot 31-03-2019

maandagEetcafé Roots-De Boemel6 - 7
dinsdagPub 69-Pretenders8 - 5
woensdagWednesday Madness-Waku Waku11 - 2
vrijdagSportpub Goes 4-Blue Monkey's7 - 6
vrijdagDuinerve Darts 3-DT Havenzicht7 - 6
vrijdagDT de Kruik 2-Manic Monday 25 - 8

week 14

01-04-2019 tot 07-04-2019

maandagDe Boemel-Duinerve Darts 39 - 4
maandagManic Monday 2-Pub 697 - 6
vrijdagDT Havenzicht-Sportpub Goes 49 - 4
vrijdagPretenders-Eetcafé Roots6 - 7
vrijdagWaku Waku-DT de Kruik 211 - 2
vrijdagScumbags-Wednesday Madness3 - 10

week 15

08-04-2019 tot 14-04-2019

maandagEetcafé Roots-Manic Monday 27 - 6
dinsdagPub 69-Waku Waku5 - 8
woensdagWednesday Madness-Blue Monkey's11 - 2
vrijdagSportpub Goes 4-Duinerve Darts 38 - 5
vrijdagPretenders-De Boemel5 - 8
vrijdagScumbags-DT de Kruik 24 - 9

week 16

15-04-2019 tot 21-04-2019

maandagManic Monday 2-Pretenders10 - 3
vrijdagSportpub Goes 4-De Boemel3 - 10
vrijdagWaku Waku-Eetcafé Roots6 - 7
vrijdagScumbags-Pub 698 - 5
vrijdagBlue Monkey's-DT de Kruik 210 - 3
vrijdagDT Havenzicht-Wednesday Madness5 - 8

week 18

29-04-2019 tot 05-05-2019

maandagDe Boemel-Manic Monday 26 - 7
maandagEetcafé Roots-Scumbags6 - 7
dinsdagPub 69-Blue Monkey's6 - 7
woensdagWednesday Madness-Duinerve Darts 38 - 5
vrijdagPretenders-Waku Waku5 - 8
vrijdagDT de Kruik 2-DT Havenzicht3 - 10