2e Divisie - 2018 / 2019 - Statistieken

Klassement 180 Overzicht 100+ Finish

501 SINGLE 701 KOPPEL TacTics SINGLE

Team Statistieken

Klassement     THUIS UIT

Nr.TeamAantalVoorTegenWinstPunten
1Manic Monday 210428812
2Pretenders10527824
3Scumbags10508024
4Duinerve Darts 311469724
5Roots 110547648
6DT de Kruik 2106466612
7Waku Waku107456612
8Sportpub Goes 4118162612
9DC de Boemel 3118657612
10RCT 3107357714
11DT Havenzicht119449816
12Blue Monkey's107951816
13Pub 69107654918

Programma / Uitslagen


Klik op de uitslag om naar het bijbehorende wedstrijdformulier te gaan.


week 37

10-09-2018 tot 16-09-2018

maandagManic Monday 2-Waku Waku5 - 8
vrijdagScumbags-Pretenders6 - 7
vrijdagBlue Monkey's-Roots 16 - 7
vrijdagDT Havenzicht-Pub 696 - 7
vrijdagDuinerve Darts 3-DT de Kruik 26 - 7
vrijdagSportpub Goes 4-DC de Boemel 38 - 5

week 38

17-09-2018 tot 23-09-2018

maandagRoots 1-DT Havenzicht2 - 11
dinsdagPub 69-Duinerve Darts 39 - 4
vrijdagScumbags-Manic Monday 29 - 4
vrijdagBlue Monkey's-Pretenders11 - 2
vrijdagWaku Waku-RCT 33 - 10
vrijdagDT de Kruik 2-Sportpub Goes 49 - 4

week 39

24-09-2018 tot 30-09-2018

maandagManic Monday 2-Blue Monkey's4 - 9
woensdagDC de Boemel 3-RCT 36 - 7
vrijdagDuinerve Darts 3-Roots 15 - 8
vrijdagSportpub Goes 4-Pub 695 - 8
vrijdagWaku Waku-Scumbags12 - 1
vrijdagPretenders-DT Havenzicht4 - 9

week 40

01-10-2018 tot 07-10-2018

maandagRCT 3-Scumbags7 - 6
maandagRoots 1-Sportpub Goes 47 - 6
vrijdagBlue Monkey's-Waku Waku8 - 5
vrijdagDT Havenzicht-Manic Monday 29 - 4
vrijdagPretenders-Duinerve Darts 35 - 8
vrijdagDT de Kruik 2-DC de Boemel 33 - 10

week 41

08-10-2018 tot 14-10-2018

maandagManic Monday 2-Duinerve Darts 35 - 8
maandagRCT 3-DT de Kruik 29 - 4
dinsdagPub 69-DC de Boemel 31 - 12
vrijdagScumbags-Blue Monkey's6 - 7
vrijdagSportpub Goes 4-Pretenders7 - 6
vrijdagWaku Waku-DT Havenzicht5 - 8

week 43

22-10-2018 tot 28-10-2018

maandagRoots 1-DC de Boemel 34 - 9
vrijdagBlue Monkey's-RCT 37 - 6
vrijdagDT Havenzicht-Scumbags9 - 4
vrijdagDuinerve Darts 3-Waku Waku2 - 11
vrijdagSportpub Goes 4-Manic Monday 211 - 2
vrijdagDT de Kruik 2-Pub 694 - 9

week 44

29-10-2018 tot 04-11-2018

dinsdagPub 69-RCT 38 - 5
vrijdagDT Havenzicht-Blue Monkey's6 - 7
vrijdagWaku Waku-Sportpub Goes 47 - 6
vrijdagPretenders-DC de Boemel 37 - 6
vrijdagDT de Kruik 2-Roots 17 - 6
vrijdagScumbags-Duinerve Darts 38 - 5

week 45

05-11-2018 tot 11-11-2018

maandagRCT 3-DT Havenzicht3 - 10
maandagRoots 1-Pub 695 - 8
woensdagDC de Boemel 3-Manic Monday 212 - 1
vrijdagDuinerve Darts 3-Blue Monkey's2 - 11
vrijdagSportpub Goes 4-Scumbags10 - 3
vrijdagDT de Kruik 2-Pretenders8 - 5

week 46

12-11-2018 tot 18-11-2018

maandagManic Monday 2-DT de Kruik 25 - 8
maandagRCT 3-Roots 19 - 4
vrijdagBlue Monkey's-Sportpub Goes 45 - 8
vrijdagDT Havenzicht-Duinerve Darts 311 - 2
vrijdagWaku Waku-DC de Boemel 310 - 3
vrijdagPretenders-Pub 694 - 9

week 47

19-11-2018 tot 25-11-2018

maandagRoots 1-Pretenders7 - 6
dinsdagPub 69-Manic Monday 210 - 3
woensdagDC de Boemel 3-Scumbags11 - 2
vrijdagDuinerve Darts 3-RCT 33 - 10
vrijdagSportpub Goes 4-DT Havenzicht4 - 9
vrijdagDT de Kruik 2-Waku Waku6 - 7

week 49

03-12-2018 tot 09-12-2018

maandagManic Monday 2-Roots 19 - 4
maandagRCT 3-Pretenders7 - 6
vrijdagBlue Monkey's-DC de Boemel 38 - 5
vrijdagDuinerve Darts 3-Sportpub Goes 41 - 12
vrijdagWaku Waku-Pub 696 - 7
vrijdagDT de Kruik 2-Scumbags8 - 5

week 50

10-12-2018 tot 16-12-2018

maandagRCT 3-Sportpub Goes 4__-__
maandagRoots 1-Waku Waku__-__
dinsdagPub 69-Scumbags__-__
woensdagDC de Boemel 3-DT Havenzicht7 - 6
vrijdagPretenders-Manic Monday 2__-__
vrijdagDT de Kruik 2-Blue Monkey's__-__

week 51

17-12-2018 tot 23-12-2018

maandagManic Monday 2-RCT 3__-__
vrijdagScumbags-Roots 1__-__
vrijdagBlue Monkey's-Pub 69__-__
vrijdagDT Havenzicht-DT de Kruik 2__-__
vrijdagWaku Waku-Pretenders__-__
vrijdagDuinerve Darts 3-DC de Boemel 3__-__

week 3

14-01-2019 tot 20-01-2019

maandagRoots 1-Blue Monkey's__-__
dinsdagPub 69-DT Havenzicht__-__
woensdagDC de Boemel 3-Sportpub Goes 4__-__
vrijdagWaku Waku-Manic Monday 2__-__
vrijdagPretenders-Scumbags__-__
vrijdagDT de Kruik 2-Duinerve Darts 3__-__

week 4

21-01-2019 tot 27-01-2019

maandagManic Monday 2-Scumbags__-__
maandagRCT 3-Waku Waku__-__
vrijdagPretenders-Blue Monkey's__-__
vrijdagDT Havenzicht-Roots 1__-__
vrijdagDuinerve Darts 3-Pub 69__-__
vrijdagSportpub Goes 4-DT de Kruik 2__-__

week 5

28-01-2019 tot 03-02-2019

maandagRoots 1-Duinerve Darts 3__-__
maandagRCT 3-DC de Boemel 3__-__
dinsdagPub 69-Sportpub Goes 4__-__
vrijdagBlue Monkey's-Manic Monday 2__-__
vrijdagScumbags-Waku Waku__-__
vrijdagDT Havenzicht-Pretenders__-__

week 6

04-02-2019 tot 10-02-2019

maandagManic Monday 2-DT Havenzicht__-__
woensdagDC de Boemel 3-DT de Kruik 2__-__
vrijdagWaku Waku-Blue Monkey's__-__
vrijdagScumbags-RCT 3__-__
vrijdagDuinerve Darts 3-Pretenders__-__
vrijdagSportpub Goes 4-Roots 1__-__

week 8

18-02-2019 tot 24-02-2019

woensdagDC de Boemel 3-Pub 69__-__
vrijdagDuinerve Darts 3-Manic Monday 2__-__
vrijdagBlue Monkey's-Scumbags__-__
vrijdagPretenders-Sportpub Goes 4__-__
vrijdagDT de Kruik 2-RCT 3__-__
vrijdagDT Havenzicht-Waku Waku__-__

week 9

25-02-2019 tot 03-03-2019

maandagRCT 3-Blue Monkey's__-__
maandagManic Monday 2-Sportpub Goes 4__-__
dinsdagPub 69-DT de Kruik 2__-__
woensdagDC de Boemel 3-Roots 1__-__
vrijdagScumbags-DT Havenzicht__-__
vrijdagWaku Waku-Duinerve Darts 3__-__

week 10

04-03-2019 tot 10-03-2019

maandagRCT 3-Pub 69__-__
maandagRoots 1-DT de Kruik 2__-__
woensdagDC de Boemel 3-Pretenders__-__
vrijdagDuinerve Darts 3-Scumbags__-__
vrijdagBlue Monkey's-DT Havenzicht__-__
vrijdagSportpub Goes 4-Waku Waku__-__

week 11

11-03-2019 tot 17-03-2019

maandagManic Monday 2-DC de Boemel 3__-__
dinsdagPub 69-Roots 1__-__
vrijdagBlue Monkey's-Duinerve Darts 3__-__
vrijdagScumbags-Sportpub Goes 4__-__
vrijdagDT Havenzicht-RCT 3__-__
vrijdagPretenders-DT de Kruik 2__-__

week 13

25-03-2019 tot 31-03-2019

maandagRoots 1-RCT 3__-__
dinsdagPub 69-Pretenders__-__
woensdagDC de Boemel 3-Waku Waku__-__
vrijdagSportpub Goes 4-Blue Monkey's__-__
vrijdagDuinerve Darts 3-DT Havenzicht__-__
vrijdagDT de Kruik 2-Manic Monday 2__-__

week 14

01-04-2019 tot 07-04-2019

maandagRCT 3-Duinerve Darts 3__-__
maandagManic Monday 2-Pub 69__-__
vrijdagDT Havenzicht-Sportpub Goes 4__-__
vrijdagPretenders-Roots 1__-__
vrijdagWaku Waku-DT de Kruik 2__-__
vrijdagScumbags-DC de Boemel 3__-__

week 15

08-04-2019 tot 14-04-2019

maandagRoots 1-Manic Monday 2__-__
dinsdagPub 69-Waku Waku__-__
woensdagDC de Boemel 3-Blue Monkey's__-__
vrijdagSportpub Goes 4-Duinerve Darts 3__-__
vrijdagPretenders-RCT 3__-__
vrijdagScumbags-DT de Kruik 2__-__

week 16

15-04-2019 tot 21-04-2019

maandagManic Monday 2-Pretenders__-__
vrijdagSportpub Goes 4-RCT 3__-__
vrijdagWaku Waku-Roots 1__-__
vrijdagScumbags-Pub 69__-__
vrijdagBlue Monkey's-DT de Kruik 2__-__
vrijdagDT Havenzicht-DC de Boemel 3__-__

week 18

29-04-2019 tot 05-05-2019

maandagRCT 3-Manic Monday 2__-__
maandagRoots 1-Scumbags__-__
dinsdagPub 69-Blue Monkey's__-__
woensdagDC de Boemel 3-Waku Waku__-__
vrijdagDT de Kruik 2-DT Havenzicht__-__
vrijdagPretenders-Sportpub Goes 4__-__