3e Divisie - 2018 / 2019 - Statistieken

Klassement 180 Overzicht 100+ Finish

501 SINGLE 701 KOPPEL TacTics SINGLE

Team Statistieken

Klassement     THUIS UIT

Nr.TeamAantalVoorTegenWinstPunten
1DT de Zandlôôper97938714
2DT de Kruuke96948714
3HCR de Zwaan 296750612
4Duinerve Darts 486638714
5Van Luntereeeh86539714
6What's the Point8535148
7DV Duiveland 28525248
8Roots 2.08465836
9DT Oriënt Express8465836
10Lou's Angels9407712
11SPG 67395224
12Het Spoort Niet8396512
13Gompy II7286312

Programma / Uitslagen


Klik op de uitslag om naar het bijbehorende wedstrijdformulier te gaan.


week 37

10-09-2018 tot 16-09-2018

maandagRoots 2.0-What's the Point5 - 8
donderdagDT de Kruuke-Van Luntereeeh3 - 10
vrijdagDuinerve Darts 4-Gompy II10 - 3
vrijdagLou's Angels-DV Duiveland 27 - 6
vrijdagHCR de Zwaan 2-SPG 67 - 6
vrijdagDT Oriënt Express-DT de Zandlôôper2 - 11

week 38

17-09-2018 tot 23-09-2018

woensdagGompy II-Lou's Angels9 - 4
vrijdagDuinerve Darts 4-Roots 2.08 - 5
vrijdagWhat's the Point-Het Spoort Niet7 - 6
vrijdagDV Duiveland 2-HCR de Zwaan 27 - 6
vrijdagDT Oriënt Express-DT de Kruuke6 - 7
vrijdagSPG 6-DT de Zandlôôper2 - 11

week 39

24-09-2018 tot 30-09-2018

maandagRoots 2.0-Lou's Angels7 - 6
woensdagGompy II-HCR de Zwaan 26 - 7
donderdagDT de Kruuke-SPG 68 - 5
vrijdagDT de Zandlôôper-DV Duiveland 210 - 3
vrijdagWhat's the Point-Duinerve Darts 45 - 8
vrijdagVan Luntereeeh-Het Spoort Niet7 - 6

week 40

01-10-2018 tot 07-10-2018

woensdagGompy II-DT de Zandlôôper2 - 11
donderdagHet Spoort Niet-Duinerve Darts 44 - 9
vrijdagHCR de Zwaan 2-Roots 2.06 - 7
vrijdagDV Duiveland 2-DT de Kruuke3 - 10
vrijdagDT Oriënt Express-Van Luntereeeh5 - 8
vrijdagWhat's the Point-Lou's Angels10 - 3

week 41

08-10-2018 tot 14-10-2018

maandagRoots 2.0-DT de Zandlôôper6 - 7
donderdagDT de Kruuke-Gompy II12 - 1
donderdagHet Spoort Niet-DT Oriënt Express4 - 9
vrijdagDuinerve Darts 4-Lou's Angels11 - 2
vrijdagWhat's the Point-HCR de Zwaan 25 - 8
vrijdagVan Luntereeeh-SPG 69 - 4

week 43

22-10-2018 tot 28-10-2018

donderdagDT de Kruuke-Roots 2.06 - 7
vrijdagLou's Angels-Het Spoort Niet5 - 8
vrijdagHCR de Zwaan 2-Duinerve Darts 46 - 7
vrijdagDT de Zandlôôper-What's the Point11 - 2
vrijdagDV Duiveland 2-Van Luntereeeh6 - 7
vrijdagDT Oriënt Express-SPG 66 - 7

week 44

29-10-2018 tot 04-11-2018

woensdagGompy II-Van Luntereeeh1 - 12
vrijdagDuinerve Darts 4-DT de Zandlôôper7 - 6
vrijdagHCR de Zwaan 2-Lou's Angels9 - 4
vrijdagWhat's the Point-DT de Kruuke6 - 7
vrijdagSPG 6-Het Spoort Niet9 - 4
vrijdagDV Duiveland 2-DT Oriënt Express10 - 3

week 45

05-11-2018 tot 11-11-2018

donderdagDT de Kruuke-Duinerve Darts 47 - 6
donderdagHet Spoort Niet-HCR de Zwaan 24 - 9
vrijdagDT de Zandlôôper-Lou's Angels8 - 5
vrijdagDV Duiveland 2-SPG 67 - 6
vrijdagDT Oriënt Express-Gompy II7 - 6
vrijdagVan Luntereeeh-Roots 2.09 - 4

week 46

12-11-2018 tot 18-11-2018

maandagRoots 2.0-DT Oriënt Express5 - 8
woensdagGompy II-SPG 6__-__
donderdagHet Spoort Niet-DV Duiveland 23 - 10
vrijdagLou's Angels-DT de Kruuke4 - 9
vrijdagHCR de Zwaan 2-DT de Zandlôôper9 - 4
vrijdagWhat's the Point-Van Luntereeeh10 - 3

week 47

19-11-2018 tot 25-11-2018

donderdagDT de Kruuke-HCR de Zwaan 2__-__
vrijdagDT de Zandlôôper-Het Spoort Niet__-__
vrijdagDV Duiveland 2-Gompy II__-__
vrijdagSPG 6-Roots 2.0__-__
vrijdagDT Oriënt Express-What's the Point__-__
vrijdagVan Luntereeeh-Duinerve Darts 4__-__

week 49

03-12-2018 tot 09-12-2018

maandagRoots 2.0-DV Duiveland 2__-__
woensdagGompy II-Het Spoort Niet__-__
vrijdagDuinerve Darts 4-DT Oriënt Express__-__
vrijdagLou's Angels-Van Luntereeeh__-__
vrijdagDT de Zandlôôper-DT de Kruuke__-__
vrijdagWhat's the Point-SPG 6__-__

week 50

10-12-2018 tot 16-12-2018

woensdagGompy II-Roots 2.0__-__
donderdagHet Spoort Niet-DT de Kruuke__-__
vrijdagDV Duiveland 2-What's the Point__-__
vrijdagSPG 6-Duinerve Darts 4__-__
vrijdagDT Oriënt Express-Lou's Angels__-__
vrijdagVan Luntereeeh-HCR de Zwaan 2__-__

week 51

17-12-2018 tot 23-12-2018

maandagRoots 2.0-Het Spoort Niet__-__
vrijdagDuinerve Darts 4-DV Duiveland 2__-__
vrijdagLou's Angels-SPG 6__-__
vrijdagHCR de Zwaan 2-DT Oriënt Express__-__
vrijdagDT de Zandlôôper-Van Luntereeeh__-__
vrijdagWhat's the Point-Gompy II__-__

week 3

14-01-2019 tot 20-01-2019

woensdagGompy II-Duinerve Darts 4__-__
vrijdagWhat's the Point-Roots 2.0__-__
vrijdagDV Duiveland 2-Lou's Angels__-__
vrijdagSPG 6-HCR de Zwaan 2__-__
vrijdagVan Luntereeeh-DT de Kruuke__-__
vrijdagDT de Zandlôôper-DT Oriënt Express__-__

week 4

21-01-2019 tot 27-01-2019

maandagRoots 2.0-Duinerve Darts 4__-__
donderdagDT de Kruuke-DT Oriënt Express__-__
donderdagHet Spoort Niet-What's the Point__-__
vrijdagHCR de Zwaan 2-DV Duiveland 2__-__
vrijdagDT de Zandlôôper-SPG 6__-__
vrijdagLou's Angels-Gompy II__-__

week 5

28-01-2019 tot 03-02-2019

donderdagHet Spoort Niet-Van Luntereeeh__-__
vrijdagLou's Angels-Roots 2.0__-__
vrijdagDV Duiveland 2-DT de Zandlôôper__-__
vrijdagSPG 6-DT de Kruuke__-__
vrijdagDuinerve Darts 4-What's the Point__-__
vrijdagHCR de Zwaan 2-Gompy II__-__

week 6

04-02-2019 tot 10-02-2019

maandagRoots 2.0-HCR de Zwaan 2__-__
donderdagDT de Kruuke-DV Duiveland 2__-__
vrijdagDuinerve Darts 4-Het Spoort Niet__-__
vrijdagDT de Zandlôôper-Gompy II__-__
vrijdagVan Luntereeeh-DT Oriënt Express__-__
vrijdagLou's Angels-What's the Point__-__

week 8

18-02-2019 tot 24-02-2019

woensdagGompy II-DT de Kruuke__-__
vrijdagDT de Zandlôôper-Roots 2.0__-__
vrijdagLou's Angels-Duinerve Darts 4__-__
vrijdagDT Oriënt Express-Het Spoort Niet__-__
vrijdagHCR de Zwaan 2-What's the Point__-__
vrijdagSPG 6-Van Luntereeeh__-__

week 9

25-02-2019 tot 03-03-2019

maandagRoots 2.0-DT de Kruuke__-__
donderdagHet Spoort Niet-Lou's Angels__-__
vrijdagDuinerve Darts 4-HCR de Zwaan 2__-__
vrijdagWhat's the Point-DT de Zandlôôper__-__
vrijdagVan Luntereeeh-DV Duiveland 2__-__
vrijdagSPG 6-DT Oriënt Express__-__

week 10

04-03-2019 tot 10-03-2019

donderdagDT de Kruuke-What's the Point__-__
donderdagHet Spoort Niet-SPG 6__-__
vrijdagDT de Zandlôôper-Duinerve Darts 4__-__
vrijdagLou's Angels-HCR de Zwaan 2__-__
vrijdagVan Luntereeeh-Gompy II__-__
vrijdagDT Oriënt Express-DV Duiveland 2__-__

week 11

11-03-2019 tot 17-03-2019

maandagRoots 2.0-Van Luntereeeh__-__
woensdagGompy II-DT Oriënt Express__-__
vrijdagLou's Angels-DT de Zandlôôper__-__
vrijdagDuinerve Darts 4-DT de Kruuke__-__
vrijdagHCR de Zwaan 2-Het Spoort Niet__-__
vrijdagSPG 6-DV Duiveland 2__-__

week 13

25-03-2019 tot 31-03-2019

donderdagDT de Kruuke-Lou's Angels__-__
vrijdagDT Oriënt Express-Roots 2.0__-__
vrijdagDT de Zandlôôper-HCR de Zwaan 2__-__
vrijdagDV Duiveland 2-Het Spoort Niet__-__
vrijdagVan Luntereeeh-What's the Point__-__
vrijdagSPG 6-Gompy II__-__

week 14

01-04-2019 tot 07-04-2019

maandagRoots 2.0-SPG 6__-__
woensdagGompy II-DV Duiveland 2__-__
donderdagHet Spoort Niet-DT de Zandlôôper__-__
vrijdagHCR de Zwaan 2-DT de Kruuke__-__
vrijdagWhat's the Point-DT Oriënt Express__-__
vrijdagDuinerve Darts 4-Van Luntereeeh__-__

week 15

08-04-2019 tot 14-04-2019

donderdagDT de Kruuke-DT de Zandlôôper__-__
donderdagHet Spoort Niet-Gompy II__-__
vrijdagDV Duiveland 2-Roots 2.0__-__
vrijdagDT Oriënt Express-Duinerve Darts 4__-__
vrijdagVan Luntereeeh-Lou's Angels__-__
vrijdagSPG 6-What's the Point__-__

week 16

15-04-2019 tot 21-04-2019

maandagRoots 2.0-Gompy II__-__
donderdagDT de Kruuke-Het Spoort Niet__-__
vrijdagWhat's the Point-DV Duiveland 2__-__
vrijdagDuinerve Darts 4-SPG 6__-__
vrijdagLou's Angels-DT Oriënt Express__-__
vrijdagHCR de Zwaan 2-Van Luntereeeh__-__

week 18

29-04-2019 tot 05-05-2019

woensdagGompy II-What's the Point__-__
donderdagHet Spoort Niet-Roots 2.0__-__
vrijdagDV Duiveland 2-Duinerve Darts 4__-__
vrijdagSPG 6-Lou's Angels__-__
vrijdagDT Oriënt Express-HCR de Zwaan 2__-__
vrijdagVan Luntereeeh-DT de Zandlôôper__-__