3e Divisie - 2018 / 2019 - Statistieken

Klassement 180 Overzicht 100+ Finish

501 SINGLE 701 KOPPEL TacTics SINGLE

Team Statistieken

Klassement     THUIS UIT

Nr.TeamAantalVoorTegenWinstPunten
1DT de Kruuke241981142040
2DT de Zandlôôper231831161734
3DT Oriënt Express221371491020
4Duinerve Darts 4231881111836
5DV Duiveland 222120166816
6Gompy II238621324
7HCR de Zwaan 2231961031938
8Het Spoort Niet2310519448
9Lou's Angels2210518148
10Roots 2.0231431561020
11SPG 623138161918
12Van Luntereeeh231861131836
13What's the Point22139147918

Programma / Uitslagen


Klik op de uitslag om naar het bijbehorende wedstrijdformulier te gaan.


week 37

10-09-2018 tot 16-09-2018

maandagRoots 2.0-What's the Point5 - 8
donderdagDT de Kruuke-Van Luntereeeh3 - 10
vrijdagDuinerve Darts 4-Gompy II10 - 3
vrijdagLou's Angels-DV Duiveland 27 - 6
vrijdagHCR de Zwaan 2-SPG 67 - 6
vrijdagDT Oriënt Express-DT de Zandlôôper2 - 11

week 38

17-09-2018 tot 23-09-2018

woensdagGompy II-Lou's Angels9 - 4
vrijdagDuinerve Darts 4-Roots 2.08 - 5
vrijdagWhat's the Point-Het Spoort Niet7 - 6
vrijdagDV Duiveland 2-HCR de Zwaan 27 - 6
vrijdagDT Oriënt Express-DT de Kruuke6 - 7
vrijdagSPG 6-DT de Zandlôôper2 - 11

week 39

24-09-2018 tot 30-09-2018

maandagRoots 2.0-Lou's Angels7 - 6
woensdagGompy II-HCR de Zwaan 26 - 7
donderdagDT de Kruuke-SPG 68 - 5
vrijdagDT de Zandlôôper-DV Duiveland 210 - 3
vrijdagWhat's the Point-Duinerve Darts 45 - 8
vrijdagVan Luntereeeh-Het Spoort Niet7 - 6

week 40

01-10-2018 tot 07-10-2018

woensdagGompy II-DT de Zandlôôper2 - 11
donderdagHet Spoort Niet-Duinerve Darts 44 - 9
vrijdagHCR de Zwaan 2-Roots 2.06 - 7
vrijdagDV Duiveland 2-DT de Kruuke3 - 10
vrijdagDT Oriënt Express-Van Luntereeeh5 - 8
vrijdagWhat's the Point-Lou's Angels10 - 3

week 41

08-10-2018 tot 14-10-2018

maandagRoots 2.0-DT de Zandlôôper6 - 7
donderdagDT de Kruuke-Gompy II12 - 1
donderdagHet Spoort Niet-DT Oriënt Express4 - 9
vrijdagDuinerve Darts 4-Lou's Angels11 - 2
vrijdagWhat's the Point-HCR de Zwaan 25 - 8
vrijdagVan Luntereeeh-SPG 69 - 4

week 43

22-10-2018 tot 28-10-2018

donderdagDT de Kruuke-Roots 2.06 - 7
vrijdagLou's Angels-Het Spoort Niet5 - 8
vrijdagHCR de Zwaan 2-Duinerve Darts 46 - 7
vrijdagDT de Zandlôôper-What's the Point11 - 2
vrijdagDV Duiveland 2-Van Luntereeeh6 - 7
vrijdagDT Oriënt Express-SPG 66 - 7

week 44

29-10-2018 tot 04-11-2018

woensdagGompy II-Van Luntereeeh1 - 12
vrijdagDuinerve Darts 4-DT de Zandlôôper7 - 6
vrijdagHCR de Zwaan 2-Lou's Angels9 - 4
vrijdagWhat's the Point-DT de Kruuke6 - 7
vrijdagSPG 6-Het Spoort Niet9 - 4
vrijdagDV Duiveland 2-DT Oriënt Express10 - 3

week 45

05-11-2018 tot 11-11-2018

donderdagDT de Kruuke-Duinerve Darts 47 - 6
donderdagHet Spoort Niet-HCR de Zwaan 24 - 9
vrijdagDT de Zandlôôper-Lou's Angels8 - 5
vrijdagDV Duiveland 2-SPG 67 - 6
vrijdagDT Oriënt Express-Gompy II7 - 6
vrijdagVan Luntereeeh-Roots 2.09 - 4

week 46

12-11-2018 tot 18-11-2018

maandagRoots 2.0-DT Oriënt Express5 - 8
woensdagGompy II-SPG 63 - 10
donderdagHet Spoort Niet-DV Duiveland 23 - 10
vrijdagLou's Angels-DT de Kruuke4 - 9
vrijdagHCR de Zwaan 2-DT de Zandlôôper9 - 4
vrijdagWhat's the Point-Van Luntereeeh10 - 3

week 47

19-11-2018 tot 25-11-2018

donderdagDT de Kruuke-HCR de Zwaan 27 - 6
vrijdagDT de Zandlôôper-Het Spoort Niet11 - 2
vrijdagDV Duiveland 2-Gompy II9 - 4
vrijdagSPG 6-Roots 2.05 - 8
vrijdagDT Oriënt Express-What's the Point8 - 5
vrijdagVan Luntereeeh-Duinerve Darts 49 - 4

week 49

03-12-2018 tot 09-12-2018

maandagRoots 2.0-DV Duiveland 26 - 7
woensdagGompy II-Het Spoort Niet5 - 8
vrijdagDuinerve Darts 4-DT Oriënt Express10 - 3
vrijdagLou's Angels-Van Luntereeeh7 - 6
vrijdagDT de Zandlôôper-DT de Kruuke7 - 6
vrijdagWhat's the Point-SPG 67 - 6

week 50

10-12-2018 tot 16-12-2018

woensdagGompy II-Roots 2.010 - 3
donderdagHet Spoort Niet-DT de Kruuke3 - 10
vrijdagDV Duiveland 2-What's the Point5 - 8
vrijdagSPG 6-Duinerve Darts 44 - 9
vrijdagVan Luntereeeh-HCR de Zwaan 26 - 7
vrijdagLou's Angels-DT Oriënt Express4 - 9

week 51

17-12-2018 tot 23-12-2018

maandagRoots 2.0-Het Spoort Niet7 - 6
woensdagGompy II-What's the Point3 - 10
vrijdagDuinerve Darts 4-DV Duiveland 210 - 3
vrijdagHCR de Zwaan 2-DT Oriënt Express9 - 4
vrijdagDT de Zandlôôper-Van Luntereeeh4 - 9
vrijdagSPG 6-Lou's Angels9 - 4

week 3

14-01-2019 tot 20-01-2019

woensdagGompy II-Duinerve Darts 41 - 12
donderdagHet Spoort Niet-Van Luntereeeh1 - 12
vrijdagWhat's the Point-Roots 2.04 - 9
vrijdagDV Duiveland 2-Lou's Angels2 - 11
vrijdagSPG 6-HCR de Zwaan 24 - 9
vrijdagVan Luntereeeh-DT de Kruuke5 - 8
vrijdagDT de Zandlôôper-DT Oriënt Express11 - 2

week 4

21-01-2019 tot 27-01-2019

maandagRoots 2.0-Duinerve Darts 46 - 7
donderdagDT de Kruuke-DT Oriënt Express8 - 5
donderdagHet Spoort Niet-What's the Point5 - 8
vrijdagHCR de Zwaan 2-DV Duiveland 212 - 1
vrijdagDT de Zandlôôper-SPG 69 - 4
vrijdagLou's Angels-Gompy II12 - 1

week 5

28-01-2019 tot 03-02-2019

vrijdagLou's Angels-Roots 2.02 - 11
vrijdagDV Duiveland 2-DT de Zandlôôper4 - 9
vrijdagSPG 6-DT de Kruuke5 - 8
vrijdagDuinerve Darts 4-What's the Point7 - 6
vrijdagHCR de Zwaan 2-Gompy II11 - 2

week 6

04-02-2019 tot 10-02-2019

maandagRoots 2.0-HCR de Zwaan 26 - 7
donderdagDT de Kruuke-DV Duiveland 210 - 3
vrijdagDuinerve Darts 4-Het Spoort Niet9 - 4
vrijdagDT de Zandlôôper-Gompy II9 - 4
vrijdagVan Luntereeeh-DT Oriënt Express8 - 5
vrijdagLou's Angels-What's the Point3 - 10

week 8

18-02-2019 tot 24-02-2019

woensdagGompy II-DT de Kruuke3 - 10
vrijdagDT de Zandlôôper-Roots 2.09 - 4
vrijdagLou's Angels-Duinerve Darts 46 - 7
vrijdagDT Oriënt Express-Het Spoort Niet10 - 3
vrijdagHCR de Zwaan 2-What's the Point11 - 2
vrijdagSPG 6-Van Luntereeeh4 - 9

week 9

25-02-2019 tot 03-03-2019

maandagRoots 2.0-DT de Kruuke6 - 7
donderdagHet Spoort Niet-Lou's Angels7 - 6
vrijdagDuinerve Darts 4-HCR de Zwaan 25 - 8
vrijdagWhat's the Point-DT de Zandlôôper5 - 8
vrijdagVan Luntereeeh-DV Duiveland 210 - 3
vrijdagSPG 6-DT Oriënt Express8 - 5

week 10

04-03-2019 tot 10-03-2019

donderdagDT de Kruuke-What's the Point9 - 4
donderdagHet Spoort Niet-SPG 65 - 8
vrijdagDT de Zandlôôper-Duinerve Darts 42 - 11
vrijdagLou's Angels-HCR de Zwaan 22 - 11
vrijdagVan Luntereeeh-Gompy II9 - 4
vrijdagDT Oriënt Express-DV Duiveland 210 - 3

week 11

11-03-2019 tot 17-03-2019

maandagRoots 2.0-Van Luntereeeh3 - 10
woensdagGompy II-DT Oriënt Express4 - 9
vrijdagLou's Angels-DT de Zandlôôper4 - 9
vrijdagDuinerve Darts 4-DT de Kruuke5 - 8
vrijdagHCR de Zwaan 2-Het Spoort Niet12 - 1
vrijdagSPG 6-DV Duiveland 27 - 6

week 13

25-03-2019 tot 31-03-2019

donderdagDT de Kruuke-Lou's Angels12 - 1
vrijdagDT Oriënt Express-Roots 2.08 - 5
vrijdagDT de Zandlôôper-HCR de Zwaan 23 - 10
vrijdagDV Duiveland 2-Het Spoort Niet8 - 5
vrijdagVan Luntereeeh-What's the Point7 - 6
vrijdagSPG 6-Gompy II11 - 2

week 14

01-04-2019 tot 07-04-2019

maandagRoots 2.0-SPG 67 - 6
woensdagGompy II-DV Duiveland 23 - 10
donderdagHet Spoort Niet-DT de Zandlôôper4 - 9
vrijdagHCR de Zwaan 2-DT de Kruuke7 - 6
vrijdagWhat's the Point-DT Oriënt Express5 - 8
vrijdagDuinerve Darts 4-Van Luntereeeh6 - 7

week 15

08-04-2019 tot 14-04-2019

donderdagDT de Kruuke-DT de Zandlôôper9 - 4
donderdagHet Spoort Niet-Gompy II10 - 3
vrijdagDV Duiveland 2-Roots 2.04 - 9
vrijdagDT Oriënt Express-Duinerve Darts 45 - 8
vrijdagVan Luntereeeh-Lou's Angels10 - 3
vrijdagSPG 6-What's the Point7 - 6

week 16

15-04-2019 tot 21-04-2019

maandagRoots 2.0-Gompy II7 - 6
donderdagDT de Kruuke-Het Spoort Niet11 - 2
vrijdagWhat's the Point-DV Duiveland 2__-__
vrijdagDuinerve Darts 4-SPG 612 - 1
vrijdagHCR de Zwaan 2-Van Luntereeeh9 - 4
vrijdagDT Oriënt Express-Lou's Angels__-__

week 18

29-04-2019 tot 05-05-2019

donderdagHet Spoort Niet-Roots 2.0__-__
vrijdagDV Duiveland 2-Duinerve Darts 4__-__
vrijdagDT Oriënt Express-HCR de Zwaan 2__-__
vrijdagVan Luntereeeh-DT de Zandlôôper__-__
vrijdagLou's Angels-SPG 6__-__
vrijdagWhat's the Point-Gompy II__-__