Eredivisie - 2019 / 2020 - Statistieken

Klassement 180 Overzicht 100+ Finish

501 SINGLE 701 KOPPEL TacTics SINGLE

Team Statistieken

Klassement     THUIS UIT

Nr.TeamAantalVoorTegenWinstPunten
1DT Khamaan77912714
2Bar de Belt75833612
3DC Ambiance8564836
4Bar American85549510
5Sportpub Goes 17543748
6Sportpub Goes 38485636
7RCK8455924
8DT Luctor Heinkenszand7424948
9DC de Tukker7405136
10Duinerve Darts 18406436
11RCT 26344436
12DV Duiveland 17217012

Programma / Uitslagen


Klik op de uitslag om naar het bijbehorende wedstrijdformulier te gaan.


week 37

09-09-2019 tot 15-09-2019

woensdagDC Ambiance-RCK9 - 4
woensdagSportpub Goes 3-Sportpub Goes 16 - 7
vrijdagDV Duiveland 1-Duinerve Darts 19 - 4
vrijdagDT Khamaan-Bar American12 - 1
vrijdagDT Luctor Heinkenszand-DC de Tukker9 - 4

week 38

16-09-2019 tot 22-09-2019

maandagRCK-RCT 210 - 3
woensdagSportpub Goes 1-Bar de Belt6 - 7
woensdagSportpub Goes 3-DC Ambiance8 - 5
donderdagBar American-DT Luctor Heinkenszand11 - 2
vrijdagDuinerve Darts 1-DC de Tukker9 - 4

week 39

23-09-2019 tot 29-09-2019

woensdagSportpub Goes 3-RCT 25 - 8
donderdagBar American-DC de Tukker7 - 6
vrijdagDV Duiveland 1-Sportpub Goes 11 - 12
vrijdagDT Khamaan-RCK12 - 1
vrijdagBar de Belt-DC Ambiance9 - 4

week 40

30-09-2019 tot 06-10-2019

maandagRCK-DT Luctor Heinkenszand6 - 7
woensdagSportpub Goes 1-Duinerve Darts 113 - 0
woensdagDC Ambiance-DV Duiveland 19 - 4
woensdagSportpub Goes 3-DT Khamaan0 - 13
vrijdagBar de Belt-RCT 212 - 1

week 41

07-10-2019 tot 13-10-2019

woensdagDC Ambiance-Duinerve Darts 16 - 7
donderdagBar American-RCK8 - 5
vrijdagDV Duiveland 1-RCT 23 - 10
vrijdagDT Khamaan-Bar de Belt9 - 4
vrijdagDT Luctor Heinkenszand-Sportpub Goes 37 - 6

week 43

21-10-2019 tot 27-10-2019

woensdagSportpub Goes 1-DC de Tukker6 - 7
woensdagSportpub Goes 3-Bar American9 - 4
vrijdagRCT 2-Duinerve Darts 110 - 3
vrijdagDT Khamaan-DV Duiveland 113 - 0
vrijdagDT Luctor Heinkenszand-Bar de Belt5 - 8

week 44

28-10-2019 tot 03-11-2019

maandagRCK-DC de Tukker10 - 3
woensdagSportpub Goes 1-DC Ambiance7 - 6
vrijdagDuinerve Darts 1-DT Khamaan3 - 10
vrijdagBar de Belt-Bar American11 - 2
vrijdagDV Duiveland 1-DT Luctor Heinkenszand4 - 9

week 45

04-11-2019 tot 10-11-2019

woensdagDC de Tukker-DC Ambiance7 - 6
woensdagSportpub Goes 3-RCK10 - 3
donderdagBar American-DV Duiveland 113 - 0
vrijdagDT Luctor Heinkenszand-Duinerve Darts 13 - 10

week 46

11-11-2019 tot 17-11-2019

woensdagSportpub Goes 1-DT Khamaan3 - 10
woensdagDC Ambiance-RCT 211 - 2
woensdagDC de Tukker-Sportpub Goes 39 - 4
vrijdagDuinerve Darts 1-Bar American4 - 9
vrijdagBar de Belt-RCK7 - 6

week 47

18-11-2019 tot 24-11-2019

maandagRCK-DV Duiveland 1__-__
woensdagSportpub Goes 3-Bar de Belt__-__
woensdagSportpub Goes 1-DT Luctor Heinkenszand__-__
vrijdagRCT 2-DC de Tukker__-__
vrijdagDT Khamaan-DC Ambiance__-__

week 49

02-12-2019 tot 08-12-2019

woensdagSportpub Goes 1-Bar American__-__
woensdagDC Ambiance-DT Luctor Heinkenszand__-__
vrijdagDV Duiveland 1-Sportpub Goes 3__-__
vrijdagRCT 2-DT Khamaan__-__
vrijdagDuinerve Darts 1-RCK__-__
vrijdagBar de Belt-DC de Tukker__-__

week 50

09-12-2019 tot 15-12-2019

woensdagDC de Tukker-DT Khamaan__-__
woensdagSportpub Goes 3-Duinerve Darts 1__-__
woensdagSportpub Goes 1-RCT 2__-__
donderdagBar American-DC Ambiance__-__
vrijdagBar de Belt-DV Duiveland 1__-__
vrijdagDT Luctor Heinkenszand-RCT 2__-__

week 51

16-12-2019 tot 22-12-2019

woensdagSportpub Goes 1-RCK__-__
vrijdagDV Duiveland 1-DC de Tukker__-__
vrijdagRCT 2-Bar American__-__
vrijdagDuinerve Darts 1-Bar de Belt__-__
vrijdagDT Khamaan-DT Luctor Heinkenszand__-__

week 3

13-01-2020 tot 19-01-2020

maandagRCK-DC Ambiance__-__
woensdagDC de Tukker-DT Luctor Heinkenszand__-__
woensdagSportpub Goes 1-Sportpub Goes 3__-__
donderdagBar American-DT Khamaan__-__
vrijdagDuinerve Darts 1-DV Duiveland 1__-__

week 4

20-01-2020 tot 26-01-2020

woensdagDC de Tukker-Duinerve Darts 1__-__
woensdagDC Ambiance-Sportpub Goes 3__-__
vrijdagBar de Belt-Sportpub Goes 1__-__
vrijdagRCT 2-RCK__-__
vrijdagDT Luctor Heinkenszand-Bar American__-__

week 5

27-01-2020 tot 02-02-2020

maandagRCK-DT Khamaan__-__
woensdagSportpub Goes 1-DV Duiveland 1__-__
woensdagDC Ambiance-Bar de Belt__-__
woensdagDC de Tukker-Bar American__-__
vrijdagRCT 2-Sportpub Goes 3__-__

week 6

03-02-2020 tot 09-02-2020

vrijdagDuinerve Darts 1-Sportpub Goes 1__-__
vrijdagDV Duiveland 1-DC Ambiance__-__
vrijdagRCT 2-Bar de Belt__-__
vrijdagDT Khamaan-Sportpub Goes 3__-__
vrijdagDT Luctor Heinkenszand-RCK__-__

week 8

17-02-2020 tot 23-02-2020

maandagRCK-Bar American__-__
woensdagSportpub Goes 3-DT Luctor Heinkenszand__-__
vrijdagRCT 2-DV Duiveland 1__-__
vrijdagBar de Belt-DT Khamaan__-__
vrijdagDuinerve Darts 1-DC Ambiance__-__

week 9

24-02-2020 tot 01-03-2020

woensdagDC de Tukker-Sportpub Goes 1__-__
donderdagBar American-Sportpub Goes 3__-__
vrijdagDuinerve Darts 1-RCT 2__-__
vrijdagDV Duiveland 1-DT Khamaan__-__
vrijdagBar de Belt-DT Luctor Heinkenszand__-__

week 10

02-03-2020 tot 08-03-2020

woensdagDC de Tukker-RCK__-__
woensdagDC Ambiance-Sportpub Goes 1__-__
donderdagBar American-Bar de Belt__-__
vrijdagDT Khamaan-Duinerve Darts 1__-__
vrijdagDT Luctor Heinkenszand-DV Duiveland 1__-__

week 12

16-03-2020 tot 22-03-2020

maandagRCK-Sportpub Goes 3__-__
woensdagDC Ambiance-DC de Tukker__-__
vrijdagDV Duiveland 1-Bar American__-__
vrijdagDuinerve Darts 1-DT Luctor Heinkenszand__-__
vrijdagRCT 2-Sportpub Goes 1__-__

week 13

23-03-2020 tot 29-03-2020

maandagRCK-Bar de Belt__-__
woensdagSportpub Goes 3-DC de Tukker__-__
donderdagBar American-Duinerve Darts 1__-__
vrijdagDT Khamaan-Sportpub Goes 1__-__
vrijdagRCT 2-DC Ambiance__-__

week 14

30-03-2020 tot 05-04-2020

woensdagDC de Tukker-RCT 2__-__
woensdagDC Ambiance-DT Khamaan__-__
vrijdagBar de Belt-Sportpub Goes 3__-__
vrijdagDV Duiveland 1-RCK__-__
vrijdagDT Luctor Heinkenszand-Sportpub Goes 1__-__

week 15

06-04-2020 tot 12-04-2020

maandagRCK-Duinerve Darts 1__-__
woensdagSportpub Goes 3-DV Duiveland 1__-__
woensdagDC de Tukker-Bar de Belt__-__
donderdagBar American-Sportpub Goes 1__-__
vrijdagDT Khamaan-RCT 2__-__
vrijdagDT Luctor Heinkenszand-DC Ambiance__-__

week 17

20-04-2020 tot 26-04-2020

woensdagDC Ambiance-Bar American__-__
vrijdagDT Khamaan-DC de Tukker__-__
vrijdagDV Duiveland 1-Bar de Belt__-__
vrijdagDuinerve Darts 1-Sportpub Goes 3__-__
vrijdagRCT 2-DT Luctor Heinkenszand__-__

week 18

27-04-2020 tot 03-05-2020

maandagRCK-Sportpub Goes 1__-__
woensdagDC de Tukker-DV Duiveland 1__-__
donderdagBar American-RCT 2__-__
vrijdagBar de Belt-Duinerve Darts 1__-__
vrijdagDT Luctor Heinkenszand-DT Khamaan__-__