2e Divisie - 2019 / 2020 - Statistieken

Klassement 180 Overzicht 100+ Finish

501 SINGLE 701 KOPPEL TacTics SINGLE

Team Statistieken

Klassement     THUIS UIT

Nr.TeamAantalVoorTegenWinstPunten
1De Babbelaar105575510
2De Boemel10116141020
3DT de Kruik 9615648
4DT de Kruik 297047612
5DT Havenzicht96750714
6Duinerve Darts 496057510
7Eetcafé Roots96255510
8HCR de Zwaan 2106763510
9Manic Monday 29467136
10Pub 6910488236
11Sportpub Goes 496453714
12Triple Double Trouble9427524
13Van Luntereeeh9358200
14Waku Waku9526536

Programma / Uitslagen


Klik op de uitslag om naar het bijbehorende wedstrijdformulier te gaan.


week 37

09-09-2019 tot 15-09-2019

maandagEetcafé Roots-Van Luntereeeh9 - 4
maandagManic Monday 2-Pub 693 - 10
vrijdagHCR de Zwaan 2-De Babbelaar11 - 2
vrijdagDT de Kruik 2-DT de Kruik 8 - 5
vrijdagSportpub Goes 4-De Boemel3 - 10
vrijdagDT Havenzicht-Waku Waku7 - 6
vrijdagTriple Double Trouble-Duinerve Darts 43 - 10

week 38

16-09-2019 tot 22-09-2019

maandagEetcafé Roots-HCR de Zwaan 28 - 5
maandagDe Boemel-DT Havenzicht11 - 2
dinsdagPub 69-Sportpub Goes 44 - 9
donderdagDT de Kruik -Manic Monday 210 - 3
vrijdagDT de Kruik 2-Van Luntereeeh11 - 2
vrijdagDe Babbelaar-Triple Double Trouble6 - 7
vrijdagWaku Waku-Duinerve Darts 45 - 8

week 39

23-09-2019 tot 29-09-2019

vrijdagHCR de Zwaan 2-DT de Kruik 25 - 8
vrijdagSportpub Goes 4-DT de Kruik 7 - 6
vrijdagDT Havenzicht-Pub 6910 - 3
vrijdagDe Babbelaar-Eetcafé Roots10 - 3
vrijdagVan Luntereeeh-Manic Monday 26 - 7
vrijdagWaku Waku-Triple Double Trouble8 - 5
vrijdagDuinerve Darts 4-De Boemel0 - 13

week 40

30-09-2019 tot 06-10-2019

maandagManic Monday 2-HCR de Zwaan 23 - 10
maandagDe Boemel-Waku Waku12 - 1
dinsdagPub 69-Duinerve Darts 44 - 9
donderdagDT de Kruik -DT Havenzicht6 - 7
vrijdagDT de Kruik 2-De Babbelaar6 - 7
vrijdagTriple Double Trouble-Eetcafé Roots3 - 10
vrijdagVan Luntereeeh-Sportpub Goes 46 - 7

week 41

07-10-2019 tot 13-10-2019

vrijdagHCR de Zwaan 2-Sportpub Goes 44 - 9
vrijdagDT Havenzicht-Van Luntereeeh10 - 3
vrijdagTriple Double Trouble-De Boemel1 - 12
vrijdagDe Babbelaar-Manic Monday 27 - 6
vrijdagWaku Waku-Pub 696 - 7
vrijdagDuinerve Darts 4-DT de Kruik 4 - 9
vrijdagDT de Kruik 2-Eetcafé Roots9 - 4

week 43

21-10-2019 tot 27-10-2019

maandagManic Monday 2-Eetcafé Roots3 - 10
dinsdagPub 69-De Boemel0 - 13
donderdagDT de Kruik -Waku Waku5 - 8
vrijdagDT de Kruik 2-Triple Double Trouble8 - 5
vrijdagSportpub Goes 4-De Babbelaar10 - 3
vrijdagDT Havenzicht-HCR de Zwaan 210 - 3
vrijdagDuinerve Darts 4-Van Luntereeeh9 - 4

week 44

28-10-2019 tot 03-11-2019

maandagEetcafé Roots-Sportpub Goes 45 - 8
maandagManic Monday 2-DT de Kruik 27 - 6
maandagDe Boemel-DT de Kruik 9 - 4
dinsdagPub 69-Triple Double Trouble4 - 9
vrijdagDe Babbelaar-DT Havenzicht7 - 6
vrijdagVan Luntereeeh-Waku Waku4 - 9
vrijdagHCR de Zwaan 2-Duinerve Darts 47 - 6

week 45

04-11-2019 tot 10-11-2019

maandagDe Boemel-Van Luntereeeh13 - 0
donderdagDT de Kruik -Pub 697 - 6
vrijdagSportpub Goes 4-DT de Kruik 24 - 9
vrijdagDT Havenzicht-Eetcafé Roots7 - 6
vrijdagTriple Double Trouble-Manic Monday 25 - 8
vrijdagWaku Waku-HCR de Zwaan 23 - 10
vrijdagDuinerve Darts 4-De Babbelaar8 - 5

week 46

11-11-2019 tot 17-11-2019

maandagManic Monday 2-Sportpub Goes 46 - 7
maandagEetcafé Roots-Duinerve Darts 47 - 6
vrijdagHCR de Zwaan 2-De Boemel2 - 11
vrijdagDT de Kruik 2-DT Havenzicht5 - 8
vrijdagTriple Double Trouble-DT de Kruik 4 - 9
vrijdagDe Babbelaar-Waku Waku7 - 6
vrijdagVan Luntereeeh-Pub 696 - 7

week 47

18-11-2019 tot 24-11-2019

maandagDe Boemel-De Babbelaar12 - 1
dinsdagPub 69-HCR de Zwaan 23 - 10
donderdagDT de Kruik -Van Luntereeeh__-__
vrijdagSportpub Goes 4-Triple Double Trouble__-__
vrijdagDT Havenzicht-Manic Monday 2__-__
vrijdagWaku Waku-Eetcafé Roots__-__
vrijdagDuinerve Darts 4-DT de Kruik 2__-__

week 49

02-12-2019 tot 08-12-2019

maandagEetcafé Roots-De Boemel__-__
maandagManic Monday 2-Duinerve Darts 4__-__
vrijdagHCR de Zwaan 2-DT de Kruik __-__
vrijdagDT de Kruik 2-Waku Waku__-__
vrijdagSportpub Goes 4-DT Havenzicht__-__
vrijdagDe Babbelaar-Pub 69__-__
vrijdagVan Luntereeeh-Triple Double Trouble__-__

week 50

09-12-2019 tot 15-12-2019

maandagDe Boemel-DT de Kruik 2__-__
dinsdagPub 69-Eetcafé Roots__-__
donderdagDT de Kruik -De Babbelaar__-__
vrijdagTriple Double Trouble-DT Havenzicht__-__
vrijdagVan Luntereeeh-HCR de Zwaan 2__-__
vrijdagWaku Waku-Manic Monday 2__-__
vrijdagDuinerve Darts 4-Sportpub Goes 4__-__

week 51

16-12-2019 tot 22-12-2019

maandagEetcafé Roots-DT de Kruik __-__
maandagManic Monday 2-De Boemel__-__
vrijdagHCR de Zwaan 2-Triple Double Trouble__-__
vrijdagDT de Kruik 2-Pub 69__-__
vrijdagSportpub Goes 4-Waku Waku__-__
vrijdagDe Babbelaar-Van Luntereeeh__-__
vrijdagDT Havenzicht-Duinerve Darts 4__-__

week 3

13-01-2020 tot 19-01-2020

maandagDe Boemel-Sportpub Goes 4__-__
dinsdagPub 69-Manic Monday 2__-__
donderdagDT de Kruik -DT de Kruik 2__-__
vrijdagDe Babbelaar-HCR de Zwaan 2__-__
vrijdagVan Luntereeeh-Eetcafé Roots__-__
vrijdagWaku Waku-DT Havenzicht__-__
vrijdagDuinerve Darts 4-Triple Double Trouble__-__

week 4

20-01-2020 tot 26-01-2020

maandagManic Monday 2-DT de Kruik __-__
vrijdagHCR de Zwaan 2-Eetcafé Roots__-__
vrijdagVan Luntereeeh-DT de Kruik 2__-__
vrijdagTriple Double Trouble-De Babbelaar__-__
vrijdagSportpub Goes 4-Pub 69__-__
vrijdagDT Havenzicht-De Boemel__-__
vrijdagDuinerve Darts 4-Waku Waku__-__

week 5

27-01-2020 tot 02-02-2020

maandagEetcafé Roots-De Babbelaar__-__
maandagManic Monday 2-Van Luntereeeh__-__
maandagDe Boemel-Duinerve Darts 4__-__
dinsdagPub 69-DT Havenzicht__-__
donderdagDT de Kruik -Sportpub Goes 4__-__
vrijdagDT de Kruik 2-HCR de Zwaan 2__-__
vrijdagTriple Double Trouble-Waku Waku__-__

week 6

03-02-2020 tot 09-02-2020

maandagEetcafé Roots-Triple Double Trouble__-__
vrijdagDe Babbelaar-DT de Kruik 2__-__
vrijdagHCR de Zwaan 2-Manic Monday 2__-__
vrijdagSportpub Goes 4-Van Luntereeeh__-__
vrijdagDT Havenzicht-DT de Kruik __-__
vrijdagWaku Waku-De Boemel__-__
vrijdagDuinerve Darts 4-Pub 69__-__

week 8

17-02-2020 tot 23-02-2020

maandagDe Boemel-Triple Double Trouble__-__
maandagManic Monday 2-De Babbelaar__-__
maandagEetcafé Roots-DT de Kruik 2__-__
dinsdagPub 69-Waku Waku__-__
donderdagDT de Kruik -Duinerve Darts 4__-__
vrijdagSportpub Goes 4-HCR de Zwaan 2__-__
vrijdagVan Luntereeeh-DT Havenzicht__-__

week 9

24-02-2020 tot 01-03-2020

maandagEetcafé Roots-Manic Monday 2__-__
maandagDe Boemel-Pub 69__-__
vrijdagTriple Double Trouble-DT de Kruik 2__-__
vrijdagDe Babbelaar-Sportpub Goes 4__-__
vrijdagHCR de Zwaan 2-DT Havenzicht__-__
vrijdagWaku Waku-DT de Kruik __-__
vrijdagVan Luntereeeh-Duinerve Darts 4__-__

week 10

02-03-2020 tot 08-03-2020

donderdagDT de Kruik -De Boemel__-__
vrijdagSportpub Goes 4-Eetcafé Roots__-__
vrijdagDT de Kruik 2-Manic Monday 2__-__
vrijdagDT Havenzicht-De Babbelaar__-__
vrijdagWaku Waku-Van Luntereeeh__-__
vrijdagTriple Double Trouble-Pub 69__-__
vrijdagDuinerve Darts 4-HCR de Zwaan 2__-__

week 12

16-03-2020 tot 22-03-2020

maandagEetcafé Roots-DT Havenzicht__-__
maandagManic Monday 2-Triple Double Trouble__-__
dinsdagPub 69-DT de Kruik __-__
vrijdagDT de Kruik 2-Sportpub Goes 4__-__
vrijdagVan Luntereeeh-De Boemel__-__
vrijdagHCR de Zwaan 2-Waku Waku__-__
vrijdagDe Babbelaar-Duinerve Darts 4__-__

week 13

23-03-2020 tot 29-03-2020

maandagDe Boemel-HCR de Zwaan 2__-__
dinsdagPub 69-Van Luntereeeh__-__
donderdagDT de Kruik -Triple Double Trouble__-__
vrijdagDT Havenzicht-DT de Kruik 2__-__
vrijdagSportpub Goes 4-Manic Monday 2__-__
vrijdagWaku Waku-De Babbelaar__-__
vrijdagDuinerve Darts 4-Eetcafé Roots__-__

week 14

30-03-2020 tot 05-04-2020

maandagManic Monday 2-DT Havenzicht__-__
maandagEetcafé Roots-Waku Waku__-__
vrijdagTriple Double Trouble-Sportpub Goes 4__-__
vrijdagVan Luntereeeh-DT de Kruik __-__
vrijdagHCR de Zwaan 2-Pub 69__-__
vrijdagDe Babbelaar-De Boemel__-__
vrijdagDT de Kruik 2-Duinerve Darts 4__-__

week 15

06-04-2020 tot 12-04-2020

maandagDe Boemel-Eetcafé Roots__-__
dinsdagPub 69-De Babbelaar__-__
donderdagDT de Kruik -HCR de Zwaan 2__-__
vrijdagWaku Waku-DT de Kruik 2__-__
vrijdagDT Havenzicht-Sportpub Goes 4__-__
vrijdagTriple Double Trouble-Van Luntereeeh__-__
vrijdagDuinerve Darts 4-Manic Monday 2__-__

week 17

20-04-2020 tot 26-04-2020

maandagEetcafé Roots-Pub 69__-__
maandagManic Monday 2-Waku Waku__-__
vrijdagDT Havenzicht-Triple Double Trouble__-__
vrijdagHCR de Zwaan 2-Van Luntereeeh__-__
vrijdagDe Babbelaar-DT de Kruik __-__
vrijdagDT de Kruik 2-De Boemel__-__
vrijdagSportpub Goes 4-Duinerve Darts 4__-__

week 18

27-04-2020 tot 03-05-2020

maandagDe Boemel-Manic Monday 2__-__
dinsdagPub 69-DT de Kruik 2__-__
donderdagDT de Kruik -Eetcafé Roots__-__
vrijdagTriple Double Trouble-HCR de Zwaan 2__-__
vrijdagWaku Waku-Sportpub Goes 4__-__
vrijdagVan Luntereeeh-De Babbelaar__-__
vrijdagDuinerve Darts 4-DT Havenzicht__-__