3e Divisie - 2019 / 2020 - Statistieken

Klassement 180 Overzicht 100+ Finish

501 SINGLE 701 KOPPEL TacTics SINGLE

Team Statistieken

Klassement     THUIS UIT

Nr.TeamAantalVoorTegenWinstPunten
1DT Oriënt Express98235816
2Mae-Uku Darts87430714
3What's the Point86341612
4Pretenders86242612
5DT de Zandlôôper86242510
6DT de Spinne85648510
7Scumbags8545048
8SPG 69546348
9Duinerve Darts 39526524
10Lou's Angels8465836
11Het Spoort Niet9437424
12Gompy II8317324
13DT Le Maire8238100

Programma / Uitslagen


Klik op de uitslag om naar het bijbehorende wedstrijdformulier te gaan.


week 37

09-09-2019 tot 15-09-2019

donderdagDT de Spinne-Gompy II9 - 4
donderdagHet Spoort Niet-DT Le Maire10 - 3
vrijdagLou's Angels-Pretenders6 - 7
vrijdagDuinerve Darts 3-What's the Point3 - 10
vrijdagSPG 6-Mae-Uku Darts3 - 10
vrijdagDT Oriënt Express-Scumbags7 - 6

week 38

16-09-2019 tot 22-09-2019

woensdagDT Le Maire-Duinerve Darts 32 - 11
donderdagDT de Spinne-Lou's Angels8 - 5
donderdagHet Spoort Niet-Gompy II5 - 8
vrijdagPretenders-DT de Zandlôôper6 - 7
vrijdagWhat's the Point-SPG 612 - 1
vrijdagMae-Uku Darts-DT Oriënt Express6 - 7

week 39

23-09-2019 tot 29-09-2019

woensdagGompy II-Duinerve Darts 38 - 5
vrijdagLou's Angels-Het Spoort Niet8 - 5
vrijdagSPG 6-DT Le Maire11 - 2
vrijdagDT Oriënt Express-What's the Point6 - 7
vrijdagPretenders-DT de Spinne9 - 4
vrijdagScumbags-DT de Zandlôôper8 - 5

week 40

30-09-2019 tot 06-10-2019

woensdagGompy II-SPG 64 - 9
woensdagDT Le Maire-DT Oriënt Express1 - 12
donderdagHet Spoort Niet-Pretenders3 - 10
vrijdagDuinerve Darts 3-Lou's Angels7 - 6
vrijdagDT de Zandlôôper-DT de Spinne7 - 6
vrijdagMae-Uku Darts-Scumbags10 - 3

week 41

07-10-2019 tot 13-10-2019

donderdagDT de Spinne-Het Spoort Niet9 - 4
vrijdagLou's Angels-SPG 67 - 6
vrijdagDT Oriënt Express-Gompy II13 - 0
vrijdagDT de Zandlôôper-Mae-Uku Darts6 - 7
vrijdagPretenders-Duinerve Darts 37 - 6
vrijdagScumbags-What's the Point9 - 4

week 43

21-10-2019 tot 27-10-2019

woensdagDT Le Maire-Scumbags5 - 8
donderdagHet Spoort Niet-DT de Zandlôôper2 - 11
vrijdagDuinerve Darts 3-DT de Spinne6 - 7
vrijdagSPG 6-Pretenders2 - 11
vrijdagDT Oriënt Express-Lou's Angels10 - 3
vrijdagWhat's the Point-Mae-Uku Darts5 - 8

week 44

28-10-2019 tot 03-11-2019

woensdagGompy II-Scumbags3 - 10
donderdagDT de Spinne-SPG 69 - 4
vrijdagDuinerve Darts 3-Het Spoort Niet6 - 7
vrijdagPretenders-DT Oriënt Express4 - 9
vrijdagWhat's the Point-DT de Zandlôôper8 - 5
vrijdagMae-Uku Darts-DT Le Maire11 - 2

week 45

04-11-2019 tot 10-11-2019

woensdagDT Le Maire-What's the Point6 - 7
donderdagDT de Spinne-DT Oriënt Express4 - 9
vrijdagSPG 6-Het Spoort Niet10 - 3
vrijdagMae-Uku Darts-Gompy II12 - 1
vrijdagScumbags-Lou's Angels5 - 8
vrijdagDuinerve Darts 3-DT de Zandlôôper3 - 10

week 46

11-11-2019 tot 17-11-2019

woensdagGompy II-What's the Point3 - 10
donderdagHet Spoort Niet-DT Oriënt Express4 - 9
vrijdagLou's Angels-Mae-Uku Darts3 - 10
vrijdagDuinerve Darts 3-SPG 65 - 8
vrijdagDT de Zandlôôper-DT Le Maire11 - 2
vrijdagPretenders-Scumbags8 - 5

week 47

18-11-2019 tot 24-11-2019

woensdagDT Le Maire-Gompy II__-__
vrijdagSPG 6-DT de Zandlôôper__-__
vrijdagWhat's the Point-Lou's Angels__-__
vrijdagScumbags-DT de Spinne__-__
vrijdagDuinerve Darts 3-DT Oriënt Express__-__
vrijdagPretenders-Mae-Uku Darts__-__

week 49

02-12-2019 tot 08-12-2019

woensdagGompy II-DT de Zandlôôper__-__
donderdagDT de Spinne-Mae-Uku Darts__-__
donderdagHet Spoort Niet-Scumbags__-__
vrijdagLou's Angels-DT Le Maire__-__
vrijdagSPG 6-DT Oriënt Express__-__
vrijdagPretenders-What's the Point__-__

week 50

09-12-2019 tot 15-12-2019

woensdagGompy II-Lou's Angels__-__
woensdagDT Le Maire-Pretenders__-__
donderdagHet Spoort Niet-Mae-Uku Darts__-__
vrijdagWhat's the Point-DT de Spinne__-__
vrijdagScumbags-Duinerve Darts 3__-__
vrijdagDT Oriënt Express-DT de Zandlôôper__-__

week 51

16-12-2019 tot 22-12-2019

donderdagDT de Spinne-DT Le Maire__-__
donderdagHet Spoort Niet-What's the Point__-__
vrijdagLou's Angels-DT de Zandlôôper__-__
vrijdagDuinerve Darts 3-Mae-Uku Darts__-__
vrijdagSPG 6-Scumbags__-__
vrijdagPretenders-Gompy II__-__

week 3

13-01-2020 tot 19-01-2020

woensdagGompy II-DT de Spinne__-__
woensdagDT Le Maire-Het Spoort Niet__-__
vrijdagPretenders-Lou's Angels__-__
vrijdagWhat's the Point-Duinerve Darts 3__-__
vrijdagMae-Uku Darts-SPG 6__-__
vrijdagScumbags-DT Oriënt Express__-__

week 4

20-01-2020 tot 26-01-2020

woensdagGompy II-Het Spoort Niet__-__
vrijdagLou's Angels-DT de Spinne__-__
vrijdagDT de Zandlôôper-Pretenders__-__
vrijdagDuinerve Darts 3-DT Le Maire__-__
vrijdagSPG 6-What's the Point__-__
vrijdagDT Oriënt Express-Mae-Uku Darts__-__

week 5

27-01-2020 tot 02-02-2020

woensdagDT Le Maire-SPG 6__-__
donderdagHet Spoort Niet-Lou's Angels__-__
donderdagDT de Spinne-Pretenders__-__
vrijdagWhat's the Point-DT Oriënt Express__-__
vrijdagDuinerve Darts 3-Gompy II__-__
vrijdagDT de Zandlôôper-Scumbags__-__

week 6

03-02-2020 tot 09-02-2020

donderdagDT de Spinne-DT de Zandlôôper__-__
vrijdagPretenders-Het Spoort Niet__-__
vrijdagLou's Angels-Duinerve Darts 3__-__
vrijdagSPG 6-Gompy II__-__
vrijdagDT Oriënt Express-DT Le Maire__-__
vrijdagScumbags-Mae-Uku Darts__-__

week 8

17-02-2020 tot 23-02-2020

woensdagGompy II-DT Oriënt Express__-__
donderdagHet Spoort Niet-DT de Spinne__-__
vrijdagSPG 6-Lou's Angels__-__
vrijdagMae-Uku Darts-DT de Zandlôôper__-__
vrijdagDuinerve Darts 3-Pretenders__-__
vrijdagWhat's the Point-Scumbags__-__

week 9

24-02-2020 tot 01-03-2020

donderdagDT de Spinne-Duinerve Darts 3__-__
vrijdagDT de Zandlôôper-Het Spoort Niet__-__
vrijdagPretenders-SPG 6__-__
vrijdagLou's Angels-DT Oriënt Express__-__
vrijdagScumbags-DT Le Maire__-__
vrijdagMae-Uku Darts-What's the Point__-__

week 10

02-03-2020 tot 08-03-2020

woensdagDT Le Maire-Mae-Uku Darts__-__
donderdagHet Spoort Niet-Duinerve Darts 3__-__
vrijdagSPG 6-DT de Spinne__-__
vrijdagDT Oriënt Express-Pretenders__-__
vrijdagScumbags-Gompy II__-__
vrijdagDT de Zandlôôper-What's the Point__-__

week 12

16-03-2020 tot 22-03-2020

woensdagGompy II-Mae-Uku Darts__-__
donderdagHet Spoort Niet-SPG 6__-__
vrijdagWhat's the Point-DT Le Maire__-__
vrijdagLou's Angels-Scumbags__-__
vrijdagDT Oriënt Express-DT de Spinne__-__
vrijdagDT de Zandlôôper-Duinerve Darts 3__-__

week 13

23-03-2020 tot 29-03-2020

woensdagDT Le Maire-DT de Zandlôôper__-__
vrijdagMae-Uku Darts-Lou's Angels__-__
vrijdagDT Oriënt Express-Het Spoort Niet__-__
vrijdagSPG 6-Duinerve Darts 3__-__
vrijdagScumbags-Pretenders__-__
vrijdagWhat's the Point-Gompy II__-__

week 14

30-03-2020 tot 05-04-2020

woensdagGompy II-DT Le Maire__-__
donderdagDT de Spinne-Scumbags__-__
vrijdagDT de Zandlôôper-SPG 6__-__
vrijdagLou's Angels-What's the Point__-__
vrijdagDT Oriënt Express-Duinerve Darts 3__-__
vrijdagMae-Uku Darts-Pretenders__-__

week 15

06-04-2020 tot 12-04-2020

woensdagDT Le Maire-Lou's Angels__-__
vrijdagMae-Uku Darts-DT de Spinne__-__
vrijdagScumbags-Het Spoort Niet__-__
vrijdagDT Oriënt Express-SPG 6__-__
vrijdagWhat's the Point-Pretenders__-__
vrijdagDT de Zandlôôper-Gompy II__-__

week 17

20-04-2020 tot 26-04-2020

donderdagDT de Spinne-What's the Point__-__
vrijdagLou's Angels-Gompy II__-__
vrijdagPretenders-DT Le Maire__-__
vrijdagDuinerve Darts 3-Scumbags__-__
vrijdagDT de Zandlôôper-DT Oriënt Express__-__
vrijdagMae-Uku Darts-Het Spoort Niet__-__

week 18

27-04-2020 tot 03-05-2020

woensdagDT Le Maire-DT de Spinne__-__
woensdagGompy II-Pretenders__-__
vrijdagDT de Zandlôôper-Lou's Angels__-__
vrijdagWhat's the Point-Het Spoort Niet__-__
vrijdagMae-Uku Darts-Duinerve Darts 3__-__
vrijdagScumbags-SPG 6__-__