3e Divisie - 2019 / 2020 - Statistieken

Klassement 180 Overzicht 100+ Finish

501 SINGLE 701 KOPPEL TacTics SINGLE

Team Statistieken

Klassement     THUIS UIT

Nr.TeamAantalVoorTegenWinstPunten
1DT Le Maire8238100
2Gompy II8317324
3Duinerve Darts 39526524
4Het Spoort Niet9437424
5Lou's Angels8465836
6SPG 69546348
7Scumbags8545048
8DT de Spinne85648510
9DT de Zandlôôper86242510
10What's the Point86341612
11Pretenders86242612
12Mae-Uku Darts87430714
13DT Oriënt Express98235816

Programma / Uitslagen


Klik op de uitslag om naar het bijbehorende wedstrijdformulier te gaan.


week 37

09-09-2019 tot 15-09-2019

donderdagDT de Spinne-Gompy II9 - 4
donderdagHet Spoort Niet-DT Le Maire10 - 3
vrijdagLou's Angels-Pretenders6 - 7
vrijdagDuinerve Darts 3-What's the Point3 - 10
vrijdagSPG 6-Mae-Uku Darts3 - 10
vrijdagDT Oriënt Express-Scumbags7 - 6

week 38

16-09-2019 tot 22-09-2019

woensdagDT Le Maire-Duinerve Darts 32 - 11
donderdagDT de Spinne-Lou's Angels8 - 5
donderdagHet Spoort Niet-Gompy II5 - 8
vrijdagPretenders-DT de Zandlôôper6 - 7
vrijdagWhat's the Point-SPG 612 - 1
vrijdagMae-Uku Darts-DT Oriënt Express6 - 7

week 39

23-09-2019 tot 29-09-2019

woensdagGompy II-Duinerve Darts 38 - 5
vrijdagLou's Angels-Het Spoort Niet8 - 5
vrijdagSPG 6-DT Le Maire11 - 2
vrijdagDT Oriënt Express-What's the Point6 - 7
vrijdagPretenders-DT de Spinne9 - 4
vrijdagScumbags-DT de Zandlôôper8 - 5

week 40

30-09-2019 tot 06-10-2019

woensdagGompy II-SPG 64 - 9
woensdagDT Le Maire-DT Oriënt Express1 - 12
donderdagHet Spoort Niet-Pretenders3 - 10
vrijdagDuinerve Darts 3-Lou's Angels7 - 6
vrijdagDT de Zandlôôper-DT de Spinne7 - 6
vrijdagMae-Uku Darts-Scumbags10 - 3

week 41

07-10-2019 tot 13-10-2019

donderdagDT de Spinne-Het Spoort Niet9 - 4
vrijdagLou's Angels-SPG 67 - 6
vrijdagDT Oriënt Express-Gompy II13 - 0
vrijdagDT de Zandlôôper-Mae-Uku Darts6 - 7
vrijdagPretenders-Duinerve Darts 37 - 6
vrijdagScumbags-What's the Point9 - 4

week 43

21-10-2019 tot 27-10-2019

woensdagDT Le Maire-Scumbags5 - 8
donderdagHet Spoort Niet-DT de Zandlôôper2 - 11
vrijdagDuinerve Darts 3-DT de Spinne6 - 7
vrijdagSPG 6-Pretenders2 - 11
vrijdagDT Oriënt Express-Lou's Angels10 - 3
vrijdagWhat's the Point-Mae-Uku Darts5 - 8

week 44

28-10-2019 tot 03-11-2019

woensdagGompy II-Scumbags3 - 10
donderdagDT de Spinne-SPG 69 - 4
vrijdagDuinerve Darts 3-Het Spoort Niet6 - 7
vrijdagPretenders-DT Oriënt Express4 - 9
vrijdagWhat's the Point-DT de Zandlôôper8 - 5
vrijdagMae-Uku Darts-DT Le Maire11 - 2

week 45

04-11-2019 tot 10-11-2019

woensdagDT Le Maire-What's the Point6 - 7
donderdagDT de Spinne-DT Oriënt Express4 - 9
vrijdagSPG 6-Het Spoort Niet10 - 3
vrijdagMae-Uku Darts-Gompy II12 - 1
vrijdagScumbags-Lou's Angels5 - 8
vrijdagDuinerve Darts 3-DT de Zandlôôper3 - 10

week 46

11-11-2019 tot 17-11-2019

woensdagGompy II-What's the Point3 - 10
donderdagHet Spoort Niet-DT Oriënt Express4 - 9
vrijdagLou's Angels-Mae-Uku Darts3 - 10
vrijdagDuinerve Darts 3-SPG 65 - 8
vrijdagDT de Zandlôôper-DT Le Maire11 - 2
vrijdagPretenders-Scumbags8 - 5

week 47

18-11-2019 tot 24-11-2019

woensdagDT Le Maire-Gompy II__-__
vrijdagSPG 6-DT de Zandlôôper__-__
vrijdagWhat's the Point-Lou's Angels__-__
vrijdagScumbags-DT de Spinne__-__
vrijdagDuinerve Darts 3-DT Oriënt Express__-__
vrijdagPretenders-Mae-Uku Darts__-__

week 49

02-12-2019 tot 08-12-2019

woensdagGompy II-DT de Zandlôôper__-__
donderdagDT de Spinne-Mae-Uku Darts__-__
donderdagHet Spoort Niet-Scumbags__-__
vrijdagLou's Angels-DT Le Maire__-__
vrijdagSPG 6-DT Oriënt Express__-__
vrijdagPretenders-What's the Point__-__

week 50

09-12-2019 tot 15-12-2019

woensdagGompy II-Lou's Angels__-__
woensdagDT Le Maire-Pretenders__-__
donderdagHet Spoort Niet-Mae-Uku Darts__-__
vrijdagWhat's the Point-DT de Spinne__-__
vrijdagScumbags-Duinerve Darts 3__-__
vrijdagDT Oriënt Express-DT de Zandlôôper__-__

week 51

16-12-2019 tot 22-12-2019

donderdagDT de Spinne-DT Le Maire__-__
donderdagHet Spoort Niet-What's the Point__-__
vrijdagLou's Angels-DT de Zandlôôper__-__
vrijdagDuinerve Darts 3-Mae-Uku Darts__-__
vrijdagSPG 6-Scumbags__-__
vrijdagPretenders-Gompy II__-__

week 3

13-01-2020 tot 19-01-2020

woensdagGompy II-DT de Spinne__-__
woensdagDT Le Maire-Het Spoort Niet__-__
vrijdagPretenders-Lou's Angels__-__
vrijdagWhat's the Point-Duinerve Darts 3__-__
vrijdagMae-Uku Darts-SPG 6__-__
vrijdagScumbags-DT Oriënt Express__-__

week 4

20-01-2020 tot 26-01-2020

woensdagGompy II-Het Spoort Niet__-__
vrijdagLou's Angels-DT de Spinne__-__
vrijdagDT de Zandlôôper-Pretenders__-__
vrijdagDuinerve Darts 3-DT Le Maire__-__
vrijdagSPG 6-What's the Point__-__
vrijdagDT Oriënt Express-Mae-Uku Darts__-__

week 5

27-01-2020 tot 02-02-2020

woensdagDT Le Maire-SPG 6__-__
donderdagHet Spoort Niet-Lou's Angels__-__
donderdagDT de Spinne-Pretenders__-__
vrijdagWhat's the Point-DT Oriënt Express__-__
vrijdagDuinerve Darts 3-Gompy II__-__
vrijdagDT de Zandlôôper-Scumbags__-__

week 6

03-02-2020 tot 09-02-2020

donderdagDT de Spinne-DT de Zandlôôper__-__
vrijdagPretenders-Het Spoort Niet__-__
vrijdagLou's Angels-Duinerve Darts 3__-__
vrijdagSPG 6-Gompy II__-__
vrijdagDT Oriënt Express-DT Le Maire__-__
vrijdagScumbags-Mae-Uku Darts__-__

week 8

17-02-2020 tot 23-02-2020

woensdagGompy II-DT Oriënt Express__-__
donderdagHet Spoort Niet-DT de Spinne__-__
vrijdagSPG 6-Lou's Angels__-__
vrijdagMae-Uku Darts-DT de Zandlôôper__-__
vrijdagDuinerve Darts 3-Pretenders__-__
vrijdagWhat's the Point-Scumbags__-__

week 9

24-02-2020 tot 01-03-2020

donderdagDT de Spinne-Duinerve Darts 3__-__
vrijdagDT de Zandlôôper-Het Spoort Niet__-__
vrijdagPretenders-SPG 6__-__
vrijdagLou's Angels-DT Oriënt Express__-__
vrijdagScumbags-DT Le Maire__-__
vrijdagMae-Uku Darts-What's the Point__-__

week 10

02-03-2020 tot 08-03-2020

woensdagDT Le Maire-Mae-Uku Darts__-__
donderdagHet Spoort Niet-Duinerve Darts 3__-__
vrijdagSPG 6-DT de Spinne__-__
vrijdagDT Oriënt Express-Pretenders__-__
vrijdagScumbags-Gompy II__-__
vrijdagDT de Zandlôôper-What's the Point__-__

week 12

16-03-2020 tot 22-03-2020

woensdagGompy II-Mae-Uku Darts__-__
donderdagHet Spoort Niet-SPG 6__-__
vrijdagWhat's the Point-DT Le Maire__-__
vrijdagLou's Angels-Scumbags__-__
vrijdagDT Oriënt Express-DT de Spinne__-__
vrijdagDT de Zandlôôper-Duinerve Darts 3__-__

week 13

23-03-2020 tot 29-03-2020

woensdagDT Le Maire-DT de Zandlôôper__-__
vrijdagMae-Uku Darts-Lou's Angels__-__
vrijdagDT Oriënt Express-Het Spoort Niet__-__
vrijdagSPG 6-Duinerve Darts 3__-__
vrijdagScumbags-Pretenders__-__
vrijdagWhat's the Point-Gompy II__-__

week 14

30-03-2020 tot 05-04-2020

woensdagGompy II-DT Le Maire__-__
donderdagDT de Spinne-Scumbags__-__
vrijdagDT de Zandlôôper-SPG 6__-__
vrijdagLou's Angels-What's the Point__-__
vrijdagDT Oriënt Express-Duinerve Darts 3__-__
vrijdagMae-Uku Darts-Pretenders__-__

week 15

06-04-2020 tot 12-04-2020

woensdagDT Le Maire-Lou's Angels__-__
vrijdagMae-Uku Darts-DT de Spinne__-__
vrijdagScumbags-Het Spoort Niet__-__
vrijdagDT Oriënt Express-SPG 6__-__
vrijdagWhat's the Point-Pretenders__-__
vrijdagDT de Zandlôôper-Gompy II__-__

week 17

20-04-2020 tot 26-04-2020

donderdagDT de Spinne-What's the Point__-__
vrijdagLou's Angels-Gompy II__-__
vrijdagPretenders-DT Le Maire__-__
vrijdagDuinerve Darts 3-Scumbags__-__
vrijdagDT de Zandlôôper-DT Oriënt Express__-__
vrijdagMae-Uku Darts-Het Spoort Niet__-__

week 18

27-04-2020 tot 03-05-2020

woensdagDT Le Maire-DT de Spinne__-__
woensdagGompy II-Pretenders__-__
vrijdagDT de Zandlôôper-Lou's Angels__-__
vrijdagWhat's the Point-Het Spoort Niet__-__
vrijdagMae-Uku Darts-Duinerve Darts 3__-__
vrijdagScumbags-SPG 6__-__